مسائل مربوط به سوء مصرف مواد مخدر داخل وریدی

[ad_1]

عمده خطرات ناشی از مواد مخدر داخل وریدی با استفاده از نتایج حاصل از شرایط غیر بهداشتی. کثیف سرنگ و متعلقات علت خون برن بیماری ها و عفونت ها. باکتری ها باعث آبسه در سایت های تزریق. آنها می تواند منجر به عفونت و قطع عضو اندام اگر درمان نشود. سپسیس یک عارضه جدی که منجر به مرگ مگر اینکه کاربر تجویز آنتی بیوتیک های داخل وریدی بلافاصله. عفونت می تواند گسترش از اصلی محل تزریق که شامل تمام دست یا پا و در نتیجه اضطراری قطع اندام. تزریق مواد مخدر در پا می تواند باعث مشکلات گردش که همچنین می تواند منجر به قطع عضو شود.

تزریق هروئین خطرناک است به علت باکتری های موجود در مواد مخدر است. آن است که تولید در شرایط غیر بهداشتی و تقلبی خود را با هر چیزی از پودر تالک به قند شیر. آندوکاردیت مشترک در میان معتادان هروئین. باکتری ها از این مواد مخدر آلوده دیواره قلب است. بیماری های کبدی مانند پیمانکاری هپاتیت و سیروز یک مشکل شایع است. استفاده مکرر خسارت کبد زخم صورت است که توسعه به سیروز. هپاتیت B و C هستند ویروس ها که بر روی کبد. هپاتیت می تواند تبدیل به بیماری مزمن و توسعه به عوارض جدی مانند سیروز و سرطان کبد. وجود دارد در معرض خطر مصرف بیش از حد زمانی که تزریق هروئین. قدرت متفاوت است و کاربر هیچ راهی برای دانستن اینکه چگونه قوی مواد مخدر است.

مت به شمار خطر به دلایل مختلف از هروئین. تزریق مت خطر با توجه به اثر سیستمیک این دارو را تولید می کند. افزایش ناگهانی مت به بدن مانند زمانی که تزریق باعث افزایش فشار خون است. یک افزایش ناگهانی در فشار خون می تواند منجر به سکته مغزی و حملات قلبی است. این تاثیر به شمار خطر بالاتر در کسی که از قبل موجود فشار خون بالا یا مشکلات قلبی. آبسه و عفونت نیز رخ می دهد با روش تزریق, اگر چه نه به عنوان اغلب به عنوان با هروئین.

داخل وریدی استفاده از مواد مخدر در نظر گرفته بدترین شکل سوء استفاده یک مشکل است. استفاده از مواد مخدر مهم نیست که چقدر بی گناه به نظر می رسد نیاز به پرداختن به. هر دارویی می تواند منجر به داخل وریدی استفاده کنید. کلیدی است برای حل این مشکل در حالی که این کوچک است, قبل از آن می شود تمام عیار اعتیاد.

[ad_2]