مزایا و معایب سالین تزریق برای برداشتن اسکار آکنه

[ad_1]

آکنه یک مشکل پوستی بسیار شایع. پس از موفقیت در درمان و از بین بردن این بیماری ممکن است نظری ناخواسته علائم است که می تواند سخت تر به خلاص شدن از شر. با ظهور, مدرن, پوست, تکنیک برای برداشتن اسکار آکنه مردم نباید نگرانی بیش از حد در مورد چنین پوست علائم. سالین تزریق در میان توصیه می شود برای حذف اسکارهای ناشی از آکنه.

سالین تزریق امن هستند و رویکرد موثر برای خلاص شدن از زخم آکنه. آن است که اغلب توصیه می شود برای ‘نورد نوع’ یا کم عمق اسکارهای آتروفیک. در این روش از شور استراتژیک تزریق به هر اسکار آکنه را وادار به تشکیل کلاژن جدید.

شور شامل استریل محلول (آب و نمک). آن است که معمولا استفاده می شود به عنوان تزریق داخل وریدی برای آبرسانی یک بدن بیمار. آن را نیز به عنوان یک شفا کاتالیزور برای بافت. محلول سالین باعث انتشار سلول های مرده در هدف قرار اسکارهای آکنه به موقع تشکیل سلول های جدید (جایگزین). این تضمین بازگشت از بافت همبند در پوست به حالت طبیعی خود.

ارزان روش نیاز به یک سری از حدود چهار تا پنج جلسه درمان. هر جلسه معمولا برنامه ریزی شده حداقل دو هفته از هم جدا. مناسب و برنامه ریزی لازم است برای فعال کردن بدن به طور طبیعی پر از زخم است. تاثیر مثبت و بدون نیاز به موضوع از یک فرد به روش های تهاجمی و مدت زمان بهبودی.

وجود دارد, البته, جوانب مثبت و منفی استفاده از سالين تزريق شد. در اینجا خلاصه ای از آن با توجه به چندین متخصصان پوست و افرادی که تحت این روش.

مزایای استفاده از سالین تزریق

بسیاری از مردم ترجیح می دهند سالین تزریق به حذف اسکارهای ناشی از آکنه به دلیل ایده آل در نظر گرفته شده و می تواند نتایج قابل مشاهده در به عنوان سریع که دو هفته پس از عمل. در طول این مدت زخم شروع به سفیدتر به نظر می رسد به عنوان سلول های پوست شروع به واکنش مثبت به محلول سالین. در این زمان سلولهای مرده پوست جایگزین می شوند آنهایی که جدیدتر و دوباره جوان سازی.

نتایج دائمی هستند. پس از عمل لخته شدن خون اثر (عمدتا ناشی از زخم آکنه) می تواند مقابله. درست مانند دیگر مدرن و تهاجمی درمان های خانگی برای جای جوش, پوست کنده را به خلاص شدن از شر مرده و سلول های پوست را به جدیدتر و تازه آنهایی که.

شما می توانید انجام سالین تزریق خود را اگر صورت جراحان در دسترس نیست و یا اگر آنها در حال پر هزینه است. برای انجام این روش شما نیاز به خرید یک سرنگ و راه حل شور. دنبال دستورالعمل در مورد چگونه به درستی تزریق محلول به هدف قرار دادن پوست می شود. خود دولت قطعا منجر به کاهش هزینه های درمانی است.

معایب تزریق سالین

در برخی موارد سالین تزریق می تواند در نتیجه ناخواسته و نابرابر رنگ پوست. این یک نتیجه غیر طبیعی تولید در پوست ملانین پیچیده است. نتیجه این است unaesthetic ناهموار پوست. این گزینه نمی شود برای تعمیر مشکلات در مورد رنگ پوست ،

صورت خود را ممکن است به نظر می رسد مایل به قرمز و ملتهب پس از تزریق محلول سالین به زخم آکنه. پس از عمل ممکن است به نظر می رسد مانند اسکار خود را مشکل بدتر شده است. اما بعد از مدتی قرمزی خواهد ناپدید می شوند برای خوب و بینام و پوست نازل شده است. مداوم تزریق محلول سالین را به تدریج کمک به سهولت هر درد و سپس تعادل کلی پوست.

بسیاری از مردم در حال حاضر سعی کردم با استفاده از سالین تزریق به عنوان یک درمان برای آکنه زخم. این نتایج می تواند ایده آل و یا ناامید کننده بسته به چگونگی دقیق این روش انجام شده است به علاوه عوامل دیگر. قبل از توجه به تحت سالین تزریق مطمئن شوید که شما باید وزن جوانب مثبت و همچنین منفی از این اسکار آکنه روش حذف.

[ad_2]