مردان و Postmenapausal زنان در مقابله با پوکی استخوان

[ad_1]

ببینید که چگونه FORTEO کمک می کند تا تقویت استخوان در 2 راه. این تنها مورد تایید FDA پوکی استخوان پزشکی است که کمک می کند تا ساخت استخوان جدید. FORTEO: کمک می کند تا افزایش توده استخوان. کمک می کند تا افزایش استحکام استخوان. شبیه به بخشی از یک پروتئین بدن خود را تولید می کند.

از آن شده است در بازار برای بیش از 10 سال برای درمان پوکی استخوان در افرادی مانند شما.

FORTEO یک داروی تجویزی به عنوان 20 ميکروگرم بار در روز دوز موجود در 2.4 میلی لیتر تحویل دستگاه به صورت زیر جلدی تزریق بیش از 28 روز. فکر می کنم از تعهد خود را به FORTEO به عنوان یک تعهد به خودتان.

در اینجا برخی از مهم ایمنی اطلاعات شما باید بدانید در مورد FORTEO: ممکن است سرطان استخوان. در طول تست مواد مخدر دارو در FORTEO ناشی از برخی از موش ها به منظور توسعه یک سرطان استخوان به نام استئوسارکوم. در مردم استئوسارکوم جدی اما نادر سرطان است. استئوسارکوم به ندرت گزارش شده است در افرادی که در زمان FORTEO. معلوم نیست اگر افرادی که در نظر گرفته شده اند مواد مخدر بالاتر شانس گرفتن استئوسارکوم.

قبل از شما آن را شما باید به پزشک خود اگر شما بیماری پاژه استخوان, یک کودک یا فرد بالغ جوان که استخوان ها هنوز در حال رشد و یا تا به حال پرتو درمانی. ببینید تفاوت FORTEO می تواند بیمار یائسه مبتلا به پوکی استخوان قبل از آنها گرفته اند مخدر است.

این نمونه کوچک از استخوان گرفته شده از قسمت بالای لگن یک بیمار یائسه مبتلا به پوکی استخوان و مشاهده با استفاده از میکروسکوپی تکنولوژی تصویربرداری (CT) است. همان بیمار پس از 21 ماه در FORTEO پس از 21 ماه از درمان با FORTEO یکی دیگر از نمونه های گرفته شده از همان بیمار جدید را نشان می دهد استخوان تشکیل شده است.

استخوان بیوپسی بودند به دست آمده از یک زیرگروه از 51 زنانی که در یک مطالعه بالینی از 1,637 زنان یائسه مبتلا به پوکی استخوان (که 90 درصد شکستگی ستون فقرات). در کلی مطالعه 541 زنان در زمان روزانه 20-mcg دوز FORTEO و 544 دارونما به صورت متوسط زمان از 19 ماه و حداکثر تا 24 ماه (تمام زنان در زمان کلسیم و ویتامین D روزانه). FORTEO, مزایا و خطرات FORTEO یک دارو استفاده می شود در هر دو مردان و زنان یائسه مبتلا به پوکی استخوان هستند که در معرض خطر بالا برای داشتن استخوان های شکسته و یا شکستگی دارو استفاده می شود در هر دو مردان و زنان مبتلا به پوکی استخوان به دلیل استفاده از داروهای گلوکوکورتیکوئید مانند پردنیزون برای چند ماه که در معرض خطر بالا برای داشتن استخوان های شکسته و یا شکستگی. FORTEO می تواند توسط افرادی که تا به حال شکستگی مرتبط با پوکی استخوان یا که چندین عوامل خطر برای شکستگی یا که می تواند با استفاده از سایر درمان پوکی استخوان.

در طول تست مواد مخدر دارو در FORTEO ناشی از برخی از موش ها به منظور توسعه یک سرطان استخوان به نام استئوسارکوم. در مردم استئوسارکوم جدی اما نادر سرطان است. استئوسارکوم به ندرت گزارش شده است در افرادی که در زمان FORTEO. معلوم نیست اگر افرادی که FORTEO بالاتر شانس گرفتن استئوسارکوم.

قبل از اینکه شما را FORTEO شما باید به پزشک خود اگر شما بیماری پاژه استخوان, یک کودک یا فرد بالغ جوان که استخوان ها هنوز در حال رشد و یا تا به حال پرتو درمانی. که باید FORTEO? شما باید FORTEO برای بیش از 2 سال بیش از طول عمر خود را. آیا استفاده از FORTEO اگر شما آلرژی به هر یک از مواد تشکیل دهنده در FORTEO. واکنشهای آلرژیک جدی گزارش شده است. آنچه که من باید بگویم من ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی قبل از مصرف FORTEO? قبل از اینکه شما را FORTEO شما باید به پزشک خود اگر شما یک استخوان بیماری دیگر از پوکی استخوان, سرطان در استخوان خود مشکل دارند تزریق خودتان و لازم نیست کسی که می تواند کمک به شما یا تا به حال سنگ کلیه دارند و یا داشته اند بیش از حد کلسیم در خون شما داروها را که حاوی دیگوکسین (Digoxin, Lanoxicaps, Lanoxin) و یا هر گونه شرایط پزشکی دیگر است. شما همچنین باید بگویم ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را قبل از شما را FORTEO اگر شما حامله هستید و یا فکر کردن در مورد باردار شدن است. معلوم نیست اگر FORTEO خود را برساند نوزاد متولد نشده است. اگر شما در حال تغذیه با شیر مادر و یا طرح به شیر آن شناخته شده نیست اگر FORTEO عبور خود را شیر. شما و پزشکتان باید تصمیم بگیرید که اگر شما را FORTEO یا شیر. شما نمی باید هر دو را انجام دهد. آنچه که ممکن است عوارض جانبی FORTEO? FORTEO می تواند باعث عوارض جانبی جدی از جمله کاهش فشار خون زمانی که شما تغییر موقعیت. برخی از مردم احساس سرگیجه دریافت ضربان قلب سریع و یا احساس ضعف و درست پس از چند دوز. این معمولا اتفاق می افتد در ظرف 4 ساعت پس از مصرف FORTEO و از بین می رود و در عرض چند ساعت. برای اولین بار چند دوز خود را تزریق FORTEO در یک محل که در آن شما می توانید نشستن و یا دراز کشیدن حق دور اگر شما این علائم است. اگر علائم شما بدتر و یا انجام نمی شود, متوقف FORTEO و تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را. FORTEO نیز ممکن است باعث افزایش کلسیم در خون شما.

بگویید پزشک خود اگر شما تهوع, استفراغ, یبوست, کم, انرژی, و یا ضعف عضلانی. این ممکن است نشانه هایی وجود دارد بیش از حد کلسیم در خون شما. عوارض جانبی FORTEO عبارتند از: تهوع, درد مفاصل, درد, گرفتگی عضلات پا و محل تزریق از جمله واکنش های محل تزریق درد و تورم و کبودی. اینها همه عوارض جانبی احتمالی FORTEO. شما را تشویق به گزارش عوارض جانبی منفی از داروهای تجویزی به FDA. وجود دارد داوطلبانه ثبت بیمار برای افرادی که FORTEO. هدف از رجیستری است که به جمع آوری اطلاعات در مورد خطر از استئوسارکوم در افرادی که FORTEO. این FORTEO تحویل دستگاه به اندازه کافی دارو برای 28 روز است. این مجموعه به 20 ميکروگرم دوز دارو هر روز. قبل از اینکه شما سعی می کنید برای تزریق FORTEO خودتان یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی باید به شما میآموزد که چگونه به استفاده از FORTEO تحویل دستگاه به شما تزریق به راه راست. تزریق FORTEO یک زمان هر روز در ران یا شکم (پایین معده). آیا تزریق دارو در FORTEO تحویل دستگاه در هر زمان. آیا انتقال دارو از FORTEO تحویل دستگاه به یک سرنگ. این می تواند در نتیجه اشتباه گرفتن دوز FORTEO. اگر شما بیشتر FORTEO از تجویز تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را.

اگر شما را بیش از حد FORTEO شما ممکن است تهوع ، استفراغ ، ضعف و یا سرگیجه. چگونه باید من فروشگاه FORTEO? نگه داشتن خود را FORTEO تحویل دستگاه در یخچال بین 36°F به 46°F (2°C تا 8°C). نه یخ FORTEO تحویل دستگاه. آیا استفاده از FORTEO اگر آن منجمد شده است. آیا استفاده از FORTEO پس از تاریخ انقضا چاپ شده تحویل دستگاه و بسته بندی. دور انداختن FORTEO تحویل دستگاه پس از 28 روز حتی اگر آن دارو هنوز هم در آن است.

[ad_2]