مراقب باشید که آن را نشکنید

زاویه الکتریکی و زاویه مکانیکی شیارها را برای حالت های ۲، ۴ و ۶ قطب به دست آورید. از تقسیم ۳۶۰ درجه به تعداد شیارها، زاویه مکانیکی بین دو شیار به دست می آید. شروع فازها در یك سیم پیچی نرمال همیشه می تواند بدون وابستگی به تعداد قطبها روی یك جفت قطب 360 درجه الكتریكی تقسیم شود. چون در سیم پیچ های هر یك از فازهای ماشین الكتریكی، باید ولتاژهای یكسان القا شود و یا اینكه این سیم پیچ ها باید به ولتاژهای برابر اتصال یابند لذا باید تعداد كلافهای هر یك از فازها با یكدیگر برابر بوده و همچنین مجموع تعداد حلقه های كلاف هر فاز نیز یكسان می باشد. بنابراین تعداد شیارهای زیر هر قطب برای هر فاز از تقسیم Z/M به تعداد قطب به دست می آید. دوره سیم پیچی الکتروموتور ها و آرمیچر به دو مبحث سیم پیچی تک فاز و سیم پیچی سه فاز تقسیم بندی می شود که در هر کدام انواع سیم بندی و کلاف بندی و سربندی مختلف وجود دارد که در طول آموزش به تمامی آنها پرداخته می شود.

در این دوره از اطلاعات تئوری پایه شامل آموزش برق پایه و محاسبات قطر و تعداد دور سیم گرفته تا اطلاعات پیشرفته و کاربردی مثل سربندی موتور، نخ بندیی و عایق کاری کلاف ها و انجام انواع سیم پیچی با یک استراتژی آموزشی منحصر به فرد به کارآموزان آموزش داده می شود. این دوره دارای ضمانت یادگیری می باشد و در صورتی که کارآموزان به هر دلیلی در پایان دوره روی مطالب و مهارت ها مسلط نشده باشند، دوره بلافاصله برای آنها به صورت رایگان تکرار می شود. دوره آموزش تعمیر کولر گازی یکی از دوره های بسیار عالی و پرطرفدار در آموزشگاه برق گستران است که با توجه به بازار کار عالی نصب کولر گازی می توان با یادگیری مهارت های لازم این شغل، در مدت زمانی کوتاه به یک تعمیرکار حرفه ای تبدیل شده و درآمد مناسبی کسب کرد. البته روند کلی سیم پیچی موتور یکسان است و با یادگیری روند برای یک موتور، میتوانید به اندکی تغییرات، آن را به موتور خود اعمال کنید.

گام فازی را با Yph نشان می دهند. تمامی علاقه مندان در این حوزه می توانند با رجوع به سرفصل ها و کسب اطلاعات مربوط به دوره اقدام به ثبت آموزش سیم پیچی آرمیچر pdf نام نمایند. می باشد. برای اطلاع از لیست تمامی دوره ها به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید. بنابراین یک تعمیر کار خوب باید با تمامی زیر و بم های فنی موبایل ها آشنا باشد. این آموزشگاه ها علاوه بر دوره های تئوری به آموزش عملی نیز می پردازند و افراد می توانند در کارگاه هایی که در این آموزشگاه ها وجود دارد به صورت عملی نیز با اجزای مختلف موتور و نحوه سیم پیچی آن آشنا گردند. پیش از آنکه با فرمول های سیم پیچی آشنا شویم بهتر است با پلاک خوانی موتور الکتریکی و اصطلاحاتی که بر روی پلاك و پوسته موتور نوشته شده است آشنا شویم. آیا کسی که هیچ شناختی از سیم پیچی ندارد هم می تواند در این دوره آموزشی شرکت کند؟ دقت داشته باشید که آموزشگاه سیم پیچی دوره مربوطه را به صورت تضمینی برگزار نماید و در صورتی که طی دوره مفاهیم سیم پیچی را فرا نگرفتید امکان شرکت در دیگر دوره های سیم پیچی به صورت رایگان برای شما فراهم شود. آیا آموزشگاه برای کارآموزانی که از شهرستان ها شرکت میکنند خوابگاه درنظر گرفته است؟

لذا از این رو آموزشگاه فنی پویان با استفاده از اساتید توانمند در این حوزه و با استفاده از دانش و تجهیزات بروز زمینه را برای علاقه مندان دوره سیم پیچی الکتروموتور ها و آرمیچر فراهم ساخته تا کارآموزان با دانش بالا دوره را به پایان برسانند. در دوره تعمیر کولر گازی برق گستران طریقه عیب یابی و تعمیر انواع مشکلات کولر گازی به صورت عملی به کارآموزان آموزش داده می شود و کارآموزان می توانند به صورت عملی بر روی کولر های گازی کار کرده و به تعمیر آنها بپردازند. ظرفیت کولر آبی . وزن موتور کولر بعد از انجام سیم پیچی نباید کم شود، برای همین قبل از سیم پیچی آن را وزن می کنند. افرادی که دوره های آموزشی سیم پیچی موتور الکتریکی را می گذرانند، قادر به انجام آن بصورت مستقل خواهند بود. که همانند تعداد شیارهای استاتور میزان آن مشخص می باشد. با تعداد قطب ولی αmz مستقل از تعداد قطب است. مهارتی که با دوره های مهارت محور به هنرجویان علاقهمند آموزش داده می شود. هدف از سیم پیچ های موتور تولید یک میدان مغناطیسی است که توسط یک کنترل سرعت الکترونیکی کنترل می شود تا با آهنربا های دائمی باعث چرخش شافت موتور شود.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از آموزش سیم پیچی شناور ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.