مدارس و دانشگاه های استان قزوین همچنان تعطیل

مدارس و دانشگاه های استان قزوین همچنان تعطیل

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ منوچهر حبیبی، معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین در جلسه شورای آموزش و پرورش استان اظهارکرد: هر چند همه ما مدیون معلمان بزرگوار هستیم و تجلیل از آنها وظیفه‌ای اخلاقی است اما به دلیل مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا و اجرای مصوبات ستاد کشوری تا اطلاع ثانوی هر گونه اجتماع در تجلیل از معلمان ممنوع است.
او بیان کرد: حفظ سلامت معلمان برای ما در اولویت قرار دارد لذا امسال در روز معلم هیچ مراسم تجلیلی به صورت حضوری برگزار نمی شود و هر جلسه تجلیل و تقدیر فقط در فضای مجازی صورت می‌گیرد.
حبیبی تصریح کرد: از رسانه‌ها انتظار داریم در این زمینه هم اطلاع رسانی کنند و با گزارش‌های خود در شأن معلم قلم بزنند تا این خلأ جبران شود.
او اضافه کرد: هر گونه اجتماع بیانگر شرایط عادی است که آسیب جدی دارد، هر چند وضعیت استان قزوین نگران کننده نیست ولی باید مراقب باشیم و بدانیم که شرایط عادی نیست و هر گونه تجمع به مناسبت روز معلم و یا کارگر ممنوع است.
معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین یادآور شد: اگر مدارس تعطیل نمی‌شد وضعیت بحرانی داشتیم و این روند همچنان ادامه دارد و اگر قرار شد فعالیت مدارس به صورت محدود یا برای امتحان با دستور ستاد باز شود حتماً لازم است ضد عفونی آن با دقت انجام شود.
این مقام مسئول گفت: البته در ستاد کرونا هنوز تصمیمی برای مدارس نگرفته ایم و باید مصوبات به ستاد اعلام شود در این راستا اگر پروتکل‌های بهداشتی توسط دانشگاه علوم پزشکی تأیید شود هر مصوبه‌ای اجرا می شود.

48Source link

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *