محبوب CPAP محصولات از فیلیپس Respironics محدوده

[ad_1]

Philips Respironics باعث می شود طیف گسترده ای از CPAP ماشین آلات و دستگاه های. فشار مثبت مداوم یکی از راه های که در آن آپنه انسدادی خواب است موفق. فشار هوا تحویل داده شده است از طریق یک سیستم از ماشین آلات و شلنگ به معابر بینی برای اطمینان از آنها باز باقی می ماند و کاربر همچنان به تنفس. پایبندی به درمان یک چالش است زیرا بسیاری از کاربران را در استفاده از این دستگاه با توجه به ارتباط ناراحتی و ناخوانده طبیعت است. اما در Philips Respironics تمرکز نگهداری می شود در حفظ تنفس راحت تر به طوری که کاربر می خوابد بیشتر به طور طبیعی.

این Respironics محدوده شامل ماشین آلات CPAP و ماسک که هر یک از آنها طراحی شده است برای اطمینان بهتر تنفس و انطباق به درمان. این شرکت همچنین تولید کننده انواع محصولات قابل حمل است که بسیار آسان برای حمل در اطراف و کمک در انطباق با تضمین درمان نمی شکستن حتی در حالی که سفر.

فیلیپس Respironics آپنه خواب محصولات شامل موارد زیر است.

Philips Respironics سیستم یکی

این محدوده کاهش نیاز به مراقبت از مداخله و یک گرم شلنگ سیستم است که باعث بهبود رطوبت حتی در هوای سرد. دستگاه طراحی شده است که زیبایی در نتیجه تشویق پایبندی به درمان.

راحتی ژل آبی

این است که طیف وسیعی از ژل ماسک توسعه یافته توسط Philips Respironics و یک طراحی شده است که برای افزایش راحتی کاربر. ماسک چروک و نقاط فشار و کاهش سر و صدا تجربه کاربر. بیشتر این افزایش به طور کلی تجربه کارگردانی بازدم جریان هوا دور از تخت شریک کاربر. هنگامی که با استفاده از تلویزیون های Respironics سیستم یک مقاومت کنترل این ماسک کمک می کند تجربه کاربر راحتی حتی در حالی که مطابق با درمان.

این پذیرش ممکن است به دلیل دو کار با هم به عنوان یک سیستم و طراحی شده به منظور برآورد تنظیمات مورد نیاز در درمان برای اطمینان از راحتی بهتر.

قابل حمل, راه حل از فیلیپس

Philips Respironics همچنین باعث می شود دستگاه هایی که انجام می شود در اطراف و یا منتقل می شود زمانی که کاربر در سفر است. این شرکت تولید کننده دستگاه های برای بزرگسالان و همچنین کودکان استفاده کنید.

> Trilogy200

محصول Trilogy200 کاربران می دهد نشت جبران خسارت است که باعث می شود برای حساس CPAP درمانی در نتیجه حصول اطمینان بهتر تحویل به عنوان به خوبی. این محصول با استفاده از یک رمان تک اندام مدار و پروگزیمال سنسور جریان. Trilogy200 همچنین اجازه می دهد تا برای استفاده بهتر از طریق آسان به خواندن و حرکت روی صفحه نمایش است که کمک می کند تا کاربران به تنظیمات صحیح. Philips Respironics همچنین تولید MicroElite که قابل حمل است جت نبولایزر است که سبک و آرام در عملیات. آن را نیز آسان به حمل و نقل است و می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای بسیاری از پزشکی-تجویز راه حل ها و سیستم های تعلیق.

> MicroElite کمپرسور نبولایزر

فیلیپس Respironics MicroElite کمپرسور نبولایزر سیستم شامل یک MicroElite کمپرسور یک میکرو به همراه نبولایزر قابل استفاده مجدد گوشی های الکتریکی AC آداپتور و آداپتور DC برای ماشین, چهار, فیلتر دی وی دی های آموزشی در میان موارد دیگر. این MicroElite کمپرسور نبولایزر همچنین اجازه می دهد تا کاربر برای لذت بردن از یک سبک زندگی فعال در حالی که اطمینان مستمر درمانی است.

[ad_2]