محافظت از املاک تجاری و کنترل پرنده مزاحم

[ad_1]

وقتی پرسیده شد که به نام چند چیز که می تواند به عنوان یک مزاحم یا در واقع مضر برای کسب و کار و محل خود را, شما ممکن است ببخشند و نه از جمله پرندگان در میان پاسخ های خود را.

بسیاری از ما عشق پرندگان و لذت بردن از های سیاره زیبای ما با آنها و ما آنها را در نظر بگیرید به عنوان یک آفت در حالت عادی معنی واقعی کلمه و در نتیجه خواهد بود تمایلی شامل آنها را در یک لیست از کسب و کار بالقوه خطرات.

حقیقت متاسفانه یک به طور قابل توجهی متفاوت; پرندگان می تواند نه تنها یک مزاحم اما یک تهدید واقعی برای بهداشت و درمان در برخی موارد یک تهدید است که گاهی اوقات به آن رسیدگی می شود کاملا بصورتی پایدار و محکم.

برخی از گونه های پرندگان به خصوص کبوتر به خوبی شناخته شده برای خود را ازار عامل. آنها می تواند پر سر و صدا و جمع در اعداد بزرگ در مکان های که در آن نتایج حاصل از خود دفع مدفوع می تواند در نتیجه بسیار unhygienic شرایط در حال توسعه است. یک خطر اضافی ناشی از رسوب بیش از حد از پیاده رو و عابر پیاده در مناطق است که تبدیل شدن آنها به لغزنده و مطرح دام و یا کاهش خطر.

در املاک تجاری مشکل است و حتی مهم تر و به طور بالقوه خطرناک است. این درست است به خصوص در این مناطق که در آن غذا آماده است ذخیره و یا پردازش شده است.

گفته شده است که یک کبوتر می تواند به تولید مقدار فوق العاده ای از مدفوع در یک هفته. که برای تلفن های موبایل مانند بسیاری از کبوتر پو اما این ماده در مورد خورنده است و بنابراین می تواند مضر به ساختمان و همچنین به عنوان حامل بیماری است که منتقل می شود از طریق زنجیره غذایی و بنابراین نیاز به عمل است که نسبتا به خوبی تاسیس شده است.

سوال این است که چگونه باید آن را انجام می شود ؟ هیچ کس را دوست دارد به کشتن پرندگان به عمد و برای اولین بار قطعه ای از مشاوره داده می شود این است که پرندگان وحشی هرگز نباید تغذیه در اماکن عمومی. این مشاوره که تا حد زیادی می رود توجهی نشد مگر اینکه حمایت برخی از نسبتا دقیق قانون و یک سیستم موثر از اجرای.

این مشکل البته به توبیخ و اجازه دهید به تنهایی پیگیر فرزندان و دیگران به خرده از خود کیک و ساندویچ به کبوتر اما شما ببینید این اتفاق می افتد در بسیاری از اماکن عمومی و احتمالا این سطح که در آن مشکل را باید پنجه در بسیاری از موارد.

وقتی که می آید به حفاظت از تجاری و ساختمان های عمومی از پرنده آسیب وجود دارد تعدادی از انسانی گزینه های در دسترس که شامل کشتن پرندگان اما تغییر آنها را در.

این روش شامل نصب و راه اندازی شبکههای خوشه (نسیم تا حدی انعطاف پذیر, غیر فلزی آنهایی که) پرنده دافع ژل و استفاده از طعمه به عمل به عنوان یک عامل بازدارنده. حذف سایت های تودرتو بالقوه نیز مفید است. مهم ترین عاملی است که به هر چیزی در حال حاضر آن را جذب کند و آنها را به اموال خود را.

این اقدامات همراه با یک سیاست سختگیرانه اجازه می دهد تغذیه پرندگان خواهد بود و در اغلب موارد کافی برای رسیدگی به این مشکل است. اگر این مشکل شما تاثیر می گذارد و یا کسب و کار شما ممکن است آن را به ارزش آن بحث و گفتگو با یک متخصص شرکت کنترل خواهد شد که تمام راه حل های به دست و شر شما را از مشکل خود را در اسرع وقت.

[ad_2]