متخصصان پوست در مورد صحبت معروف درمان اسکار آکنه

[ad_1]

آکنه مشکل

کلمه آکنه و اسکار آکنه برای ما جدید هستند. تقریبا همه ما می دانیم چه آکنه است و چگونه آن را مربوط به کلوئید زخم. در واقع ما به دنبال پناهگاه از آکنه و کلوئید زخم. آن است که با توجه به این دلیل است که این شرایط پوست هستند نه فقط در سطح مسائل. آنها همچنین نشان دهنده یک موضوع رفتن در بدن است. ما با اعتماد به نفس می گویند که وجود دارد برخی از اثرات روانی بیش از حد. به معنای فرد مبتلا به آکنه اغلب منفی خود برداشت و کم اعتماد به نفس. خوشبختانه ما آسان و موثر درمان اسکار آکنه.

معروف درمان اسکار آکنه

این متخصصین پوست مشغول هستند در پیدا کردن ساده و آسان درمان برای آکنه زخم. تا کنون نتایج خود را از تلاش های بی دریغ آورده اند و نتایج امیدوار کننده. است که چرا آن تبدیل شده است بسیار آسان تر از همیشه به خلاص شدن از شر شرم آور کلوئید زخم. از متداول درمان مانند رتینول و حرفه ای لایه برداری لیزر و لوسیون بسته بندی شده با پوست-دوستانه BHAs در اینجا هشت بیشتر توصیه می شود درمان اسکار آکنه.

Retinols

اگر شما وسواس با پوست سلامت کلمه “Retinols” ممکن است به شما. با ظهور این داروها مراقبت از پوست تبدیل شده است بسیار آسان است که هر کس می تواند آنها را با کمی دانش است.

قوی و SPF

استفاده از کرم های ضد آفتاب مرتبط با SPF (فاکتور حفاظتی یکشنبه) در حالی که رفتن در آفتاب است که مورد علاقه ترین مشاوره از محصولات مراقبت از پوست ، بنابراین قاعده کلی است; پیشگیری بهتر از درمان است. پوشیدن کرم های ضد آفتاب قوی بهترین کلوئید درمان زخم از همه زمان ها است.

پرکننده های پوستی

از پرکننده های پوستی شده اند در اطراف برای مدتی و با توجه به پیشرفت آنها تبدیل شده اند بیشتر موثر و مقرون به صرفه است. یک سرنگ برای تزریق مایعات به داخل پوست. مایع داروهای مورد استفاده در این درمان خوب در پر کردن خطوط و چین و چروک. برخی دیگر از موضوع هایی مانند کلوئید زخم نیز می تواند تحت درمان با این روش در بحث.

Microdermabrasion

آن است که شبیه به لایه برداری شیمیایی درمان است. این یک قدیمی اما طلا متداول شدن پوست درمان است که باعث می شود مطمئن شوید که آسان بازیابی. آن است که یک درمان با حداقل تهاجم است که باعث می شود استفاده از اسید برای پاک کردن پوست است. بالاترین لایه از پوست برداشته خواهد شد و به دنبال آن رشد جدید و پوست سالم است. از این رو, تمیز و بی عیب و نقص پوست از زخم.

درمان با لیزر IPL

IPL (نور شدید پالسی) لیزر درمان با متداول شدن پوست نتایج. نوآوری لیزر آورده اند به مراقبت از پوست هیچ راز است. این درمان نیز بر اساس نوآورانه تکنولوژی لیزر است که قادر به از بین بردن آکنه زخم. پوست بسیاری از مردم پاسخ خوبی به درمان لیزر.

لایه برداری شیمیایی شامل AHAs و BHAs

آن است که شبیه به درمان microdermabrasion. آن است که یک راه برای لایه برداری از پوست, اما با توجه به پیشرفتهای اخیر آن را تبدیل به موثر تر از همیشه. درمان معروف است به حذف پوست مرده و جرم و آلودگی را از روی پوست است. این لایه برداری از بالاترین لایه پوست است یکی دیگر از ویژگی های مهم این روش است.

محصولات مراقبت از پوست حاوی نیاسینامید

استفاده از محصولات مراقبت از پوست که حاوی نیاسینامید. سالیسیلیک و گلیکولیک اسید برای لایه برداری خواص. به طور مشابه niacinamide نیز چنین است که خواص مفید در از بین بردن جای جوش و رنگ.

فرکانس رادیویی با Microneedling درمان

فرکانس رادیویی و درمان Microneedling روش جداگانه روش برای مراقبت از پوست. هنگامی که در ترکیب برخی از متداول شدن پوست نتایج به دست آمده می تواند در یک زمان کوتاه است. این درمان است که در میان بسیاری از روش های توصیه شده توسط متخصصین پوست در سراسر جهان است. آن است که یک درمان با حداقل تهاجم است که تصحیح متعدد مشکلات پوستی در یک بروید.

کدام یک بهترین است ؟

در این نقطه در این مقاله یک سوال ممکن است اعتصاب خود را از ذهن است “که یکی از بالا بهترین درمان برای جای جوش حذف کنید؟” پاسخ ساده است; این بستگی به نوع پوست و مشکل شما روبرو هستند. برای به دست آوردن یک ایده بهتر در مورد حق درمان اسکار آکنه خود را برای کلوئید زخم مشکل آن است که توصیه می شود برای بازدید از نزدیکترین متخصصین پوست.

نتیجه نهایی

در نتیجه پوست تبدیل شده است پیچیده به دلیل افزایش در اجزای مضر در محیط زیست است. از اجزای مضر مانند آلودگی و اشعه های خورشید هستند که تاثیر بدی بر روی پوست. بنابراین درمان های ذکر شده در بالا می تواند در ارائه نتایج بزرگ در ساخت پوست امن. Pockmarks لکه blotches, چاله و همه جای جوش دیگر نمی خواهد ناراحتی شما اگر شما با استفاده از آکنه در بالا ذکر شد درمان اسکار.

[ad_2]