مباحث هر یک از دروس در کنکور تجربی

توضیح دادیم که باید از اهمیت هر دوره و موضوع در حوزه خود آگاه مشاور کنکور تجربی باشیم بیشتر بخوانید و براساس آن برنامه ریزی کنیم. توجه داشته باشید که در کنکور ، علاوه بر تسلط بر مباحث ، باید بتوانید سوالات را در اسرع وقت حل کنید. به همین دلیل زمان ، چه در کنکور و چه قبل از آن ، برای شما نقش اساسی ایفا می کند. ممکن است بپرسید پیش از این برای چیست؟ زیرا تعداد دروس و مباحث بسیار زیاد است و برای رسیدن به تسلط کامل مشاور کنکور تجربی و رسیدن به سرعت زیاد تست ، به زمان زیادی نیاز دارید. حال به رقابت بالای کنکور تجربی توجه کنید. بنابراین ، شما باید هم در خواندن دوره ها (توجه به ضریب دوره ها در زیر گروه های مختلف) و هم در خواندن مباحث هر دوره (تکرار مباحث کنکور در سال های گذشته) اولویت داشته باشید.

اهمیت بودجه در مشاور کنکور تجربی

در اینجا بودجه هریک از دوره هایی که در آزمون ورودی آزمایشی قرار می گیرند ، است. شما باید با مشورت یک مشاور خوب کنکور تجربی و با توجه به نقاط قوت و ضعف خود ، نحوه خواندن مشاور کنکور تجربی دروس را برنامه ریزی کنید. بنابراین به جداول زیر توجه کنید و اهمیت هر موضوع را در نظر بگیرید. ابتدا برای دوره های تخصصی بودجه اختصاص می دهیم و سپس به بودجه بندی دوره های عمومی اشاره می شود.

بودجه برای اهداف زیست شناسی

بودجه بندی شیمی آزمون ورودی

بودجه بندی فیزیک آزمون ورودی

بودجه ریزی ریاضی برای آزمون ورودی

بودجه ریزی ادبیات Concours مشاور کنکور تجربی

بودجه بودجه و امتحان ورودی زندگی

بودجه بندی عربی برای آزمون ورودی

بودجه بندی Concours انگلیسی

برنامه ریزی برای مطالعه دوره های کنکور آزمایشی

برای برنامه ریزی در اصل ، باید هدف و سقف رویاهای خود را مشخص کنید. فارغ از توانایی ها یا سطح تلاش آنها ، ممکن است برخی انتظار داشته باشند که در بهترین دانشگاه ها و بهترین دانشگاه ها تحصیل کنند. اما این طور نیست که فکر کنید اگر دیگران فکر کنند که شما استعدادی ندارید ، مشاور کنکور تجربی نمی توانید به نتیجه ای برسید. بسیاری از افراد وجود داشته اند که علی رغم نداشتن معدل نمره خوب ، در بهترین رشته ها و در بهترین دانشگاه ها با تلاش و برنامه ریزی مناسب و البته اعتماد به نفس خوب پذیرفته شده اند. توجه داشته باشید که تلاش بیش از حد همیشه مشاور کنکور تجربی به نتیجه خیلی خوبی منجر نمی شود. این باید یک تلاش هدفمند باشد. برای موفقیت در امتحان ورودی آزمایشی ، باید با برنامه ریزی اصولی تلاش زیادی کنید که می توانید با اتکا به خدا به نتیجه درست برسید.

خوب ، بیایید بحث را طولانی تر نکنیم و بحث مربوط به مشاوره آزمون آزمایشی ورودی را ادامه دهیم. تاکنون گفتیم که هدف شما باید مشخص باشد. پس از آن ، باید ببینید چه درصد هایی را برای رسیدن به هدف خود ، یعنی دانشگاه و رشته مورد نظر ، باید پرداخت کنید. جدول زیر رشته های مشاور کنکور تجربی مختلف آزمون ورودی آزمایشی را نشان می دهد که می توانید به آنها مراجعه کنید تا بدانید چند سؤال برای پاسخ دادن دارید تا در هر رشته و دانشگاه قبول شوید. مشاور کنکور تجربی بنابراین حتماً روی پیوندهای موجود در جدول کلیک کنید و ببینید که چند سؤال برای پاسخ دادن دارید تا در هر رشته و هر دانشگاه قبول شوید.