مایک ویس و پل دانزیگر بودند زندگی واقعی وکلای مدافع به تصویر کشیده شده در این فیلم Puncture

[ad_1]

کریس ایوانز در نقش مایک ویس و Mark Kassen نقش پل دانزیگر در فیلم جدید Puncture. در یکی دیگر از فیلم های جدید که در حال آمدن است, کاپیتان امریکا, Chris Evans نیز در آن یکی. سوراخ است بر اساس یک دادگاه واقعی مورد رخ داده است که در سال 1990. آن را به کسب و کار آمریکا آشکار غیر اخلاقی و غیر قانونی به این معنی است که آنها را از رفتن به, فقط سعی کنید و کمی پول.

اگر شما تحت این تصور که یک کسب و کار آمریکا هرگز انجام هر چیزی است که می تواند هزینه کسی زندگی خود را, شما واقعا نیاز به دیدن سوراخ و پیدا کردن آنچه که آنها واقعا همه مورد است.

اگر شما اتفاق می افتد به این باور است که آن را نمی خواهد بود که ممکن است برای یک کسب و کار آمریکا به راه اندازی چیزی که بازی هر شهروند این کشور به خوبی از شما چیز دیگری آمدن. سوراخ فیلم به ما نشان می دهد که طرف آمریکایی کسب و کار است که تعداد کمی از ما هرگز حتی دانستند.

آن است که در مورد یک مخترع به نام جفری Dancort که آمد تا با یک ایده چگونه به تولید کننده جدید و بسیار امن تر سرنگ. در این زمان ما در تاریخ جهان بود فقط شروع به درک ایدز و اچ آی وی. دانشمندانی که روی این پروژه کار در زمان کشف است که شما می توانید گرفتن بیماری از خون یک فرد که در حال حاضر به حال آنها.

بسیاری از پزشکان و پرستاران در حال مرگ بودند از آن را در زمان و هیچ کس نمی تواند کشف کردن که چرا تا زمانی که این اطلاعات جدید در دسترس قرار گرفت. آنها در حال مرگ بودند چرا که آنها به نوعی چسباندن خود به طور تصادفی با سرنگ که آنها استفاده می شود به عکس به بیماران که به این بیماری است.

آن است که تنها منطقی فکر می کنم که اگر این بیمارستان می تواند چیزی است که کمک خواهد کرد به نگه داشتن کارکنان خود را زنده آنها آن را انجام دهد. اما آنچه مخترع نمی دانستید که وجود دارد یک سازمان است که کنترل همه محصولات پزشکی و مواد مخدر استفاده می شد که توسط هر بیمارستان در آمریکا است.

البته این گروه سرمایه گذاری شد, غول دارویی فقط به اطمینان حاصل شود که شرکت خود را همیشه رو هر قرارداد. چرا اجازه نمی دهد پزشکان و پرستاران در مرگ حفظ فقط تا زمانی که ما دریافت تمام پول ما بود نگرش خود را.

پس از همه, در امریکا زمانی که شما ساخت یک تله موش بهتر جهان قرار است برای آمدن ضربه زدن در درب خود را. که راه کسب و کار در کشور قابل درک است به کار می کنند اما این راه می خواهم که اجازه دهید دیگر شرکت های خصوصی دامنه مگا پول گرسنه پزشکی شرکت هایی که فقط نگران سود خود را.

نه تنها این شرکت سیاست های کمک به نگه داشتن آنها را در بالای آن نیز مطمئن باشید که هیچ شرکت تا به حال فرصتی برای بازی کردن در همه. اگر شما لذت بردن از دیدن ضعیف و فقیر نبرد قدرتمند و ثروتمند و سپس شما باید واقعا درک سوراخ فیلم. آن را نیز می شود کاملا عمیقا به ارتباط است که وکلا باید با یکدیگر و مشتری خود را. اگر شما به شدت بالا درام, نوع فیلم, فن, سپس این فیلم را باید ببینید.

[ad_2]