مالت سگ

[ad_1]

مقدمه:

مالت Terriers سفید خالص. در صورتی که رنگ در آنها احتمالا صلیب پرورش با چیز دیگری که به نظر می رسد به یک روند محبوب امروز.

آنها طبقه بندی شده به عنوان یک سگ کوچک 2.5-5 کیلوگرم وزن است.

آنها نژاد به شکار و عشق به حفاری.

آنها بسیار خوب با کودکان و عشق و توجه است.

تغذیه:

سگ گوشتخوار هستند – گوشت خواران. آن را ممکن است برای آوردن یک سگ گیاهخواری اما شما باید شروع به از آن زمانی است که یک توله سگ و مطمئن شوید که آن را به یک رژیم غذایی متعادل است.

ما استفاده می شود به صرف مقدار زیادی از پول می تواند غذای سگ, اما می توان آن را در نمک و بد برای دندان های خود را. در حال حاضر ما به آنها غذا یک کاسه بزرگ از خشک سگ غذا با smacko را قطع کردن و مخلوط در. ما همچنین یک کاسه بزرگ آب است. این سگ می تواند دسترسی به غذا در هر زمان که آنها می خواهند. ما پیدا کردن آنها نمی پرخوری. آنها دوست دارند رفتار از میز ما. هر زمان که ما مرغ, استیک یا کباب آنها عشق تکه. اگر شما تر و تمیز و گوشت خود را در آماده سازی مواد غذایی نمی پرتاب آن را در سطل آن را به سگ. ما حتی آنها را به ماکارونی و سبزیجات, تا زمانی آن را به عنوان گوشت مخلوط آنها را به خوردن آن.

مطمئن شوید که به ارائه استخوان ها دندان های خود را و از بین بردن worm آنها را به طور منظم به عنوان تولید کنندگان دستورالعمل.

مالت گربه تمایل به آمدن به فصل دو بار در سال. آن است که توصیه می شود توسط پرورش دهندگان که شما را از یک استراحت و نژاد خود را در همه زمان ها و یا او را از دست بدهند بیماری است.

توله سگ:

وجود دارد چند چیز در زندگی به عنوان بسیار سرگرم کننده و اهل تفریح و بازی به عنوان توله سگ. ناز, دوستداشتنی و گاهی مشکل است.

توله سگ متولد می شوند بسیار کوچک اما آنها تغذیه ماشین آلات. پس از یک هفته آنها شروع به باز کردن چشم خود را برای اولین بار با یک سوراخ کوچک و سپس به آرامی باز شدن بیشتر و بیشتر. پس از دو هفته آنها شروع به تغییر شکل از چربی موش ها به یک سگ مانند ظاهر. پنج هفته می توان آنها را به طور کامل از شیر گرفته و انجام خواهد شد خوب در یک خانه خوب اما شش تا هفت هفته است که احتمالا بیشتر زمان ایده آل برای معرفی آنها به یک خانه جدید. برخی از مردم آن را ترک دیگر, اما به خاطر مالک جدید هر چه زودتر بهتر تا یک توله سگ جوان حل و فصل می توانید به روال جدید خانه, مسن, سگ سخت تر از آن می شود به وفق دهند.

مسائل مربوط به سلامت:

آن را بیش از حد سخت به نگه داشتن سگ متوسط سالم است.

نگه داشتن آن به طور منظم wormed, واکسینه ارائه غذای خوب و آب و استخوان.

مانند کوچک ترین سگ Malteses با توجه به کت خود را می تواند یک خانه برای کک. برای کنترل این توصیه می کنیم با استفاده از خط مقدم. در کوئینزلند استرالیا شما باید مراقب باشید از فلج کنه و خط مقدم طول می کشد مراقبت از آن را به عنوان به خوبی.

همچنین در کوئینزلند heartworm می تواند یک مشکل. یکی دیگر از مشکل ترین مردم از دست گرما خستگی. با توجه به درجه حرارت بالا ما می توانید تجربه در Qld. بیش از 30 درجه سانتیگراد plusm سگ با کتهای ضخیم می تواند به معنای واقعی کلمه بیش از حد و می میرند. در تابستان توصیه می کنم برش سگ کت کاملا کوتاه برای جلوگیری از این. حداکثر یک بار بیش از حد گرم بود و ما برای اجرای یک شلنگ او را برای 30 دقیقه و با استفاده از یک فرزند سرنگ به مطمئن شوید که او بلعیده برخی از آب سرد. پیشگیری مانند بسیاری از چیزهای با سگ بهتر از درمان است.

مانند پودلس مالت اغلب قهوه ای پهن در گوشه چشمان خود را اگر در سمت چپ وجود دارد آن را لکه اطراف خز. به طور منظم تمیز کردن شانه و مسواک زدن را برای جلوگیری از این کار و همچنین در حفظ کت خود را به دنبال بزرگ.

پرورش:

شما می توانید بگویید که خود را سگ ماده در فصل زمانی که او شروع می شود به خون در واژن و آن را متورم در اندازه. از اولین نشانه از خون چرخه است 3 هفته طولانی با نخست زمان جفت گیری است که بین 11 و 15 روز.

یک بار باردار در دوره بارداری است که 63 تا 64 روز. حدود یک هفته قبل از هرزه است به دلیل مطمئن شوید که شما یک bitching جعبه که در آن مادر جدید احساس خواهد شد یک محل امن برای توله سگ. اگر شما سگ خود را در خارج بیشتر از زمان این است که یک بار شما نیاز به او را در داخل.

اگر شما باور در هر زمان این سگ ماده است که با داشتن مشکلات در طول کار حلقه دامپزشک محلی خود را برای مشاوره.
سعی کنید به وجود داشته باشد زمانی که این سگ ماده است که با داشتن توله سگ برای کمک به. اطمینان گونی شکسته است بنابراین نوزاد توله سگ می تواند نفس اگر مادر نمی انجام این کار خودش. با جس ما در بر داشت که پس از او تا به حال یک یا دو توله سگ در حال حاضر او خواهد بود بیش از حد شلوغ با آنها را به تمرکز بر روی یکی دیگر از تحویل. بنابراین ما کمک کند. مادر را به طور معمول به ماندن نزدیک با توله سگ خود را برای اولین بار در هفته.

Malteses تمایل به لیتر بين 3 تا 5 توله سگ به طور متوسط. جس به نظر می رسد که 4 در هر زمان. ما تا به حال هنوز متولد توله سگ است که می تواند بسیار غم انگیز است اما این یکی از چیزهایی که شما باید آماده برای قبول اگر شما انتخاب می کنید به نژاد است.

ما نژاد به عنوان یک سرگرمی به این دلیل که کودکان عشق را به بازی با توله سگ. برای ما آن است که پول سرمایه گذاری. یک بستر یک سال واقعا تبدیل به یک پول بگير. ما فروش توله سگ تا به $500. شما می توانید فروش خود را به فروشگاه های محلی حیوان خانگی که در پرداخت بین $250-300 دلار است. در زمانی که شما واکسینه worm هزینه تغذیه سگ و, سگ ماده برای یک سال می گرداند نه مالی بلکه برای عشق.

[ad_2]