لکه های سفید روی لوزه ها? چگونه برای حذف آنها

[ad_1]

اگر شما've نگاه به آینه به تازگی و متوجه برخی از لکه های سفید بر روی خود لوزه ها و سپس شما احتمالا در اجرا به دکتر و یا به یک دوست به آنها اطلاع دهد که شما باید برخی از مرتب کردن بر اساس وحشتناک لوزه بیماری است.

آن مرغ لوزه مرغان? لوزه آکنه ، شاید آن's a لوزه پشه نیش می زنند.

Don't استرس. آن's مرغ-لوزه مرغان و نه آن را لوزه آکنه و مگر اینکه شما شده اند خوردن پشه ها برای صبحانه است لوزه پشه نیش می زنند.

آن را به احتمال زیاد است که سنگ لوزه.

سنگ لوزه ها هستند نه تهدید کننده زندگی و نه آنها که خطرناک است. آنها اما بسیار آزار دهنده است. دلیل این است که کسانی که لکه های سفید بر روی خود لوزه ها در واقع زننده توپ از باکتری ها در دهان باقی مانده و ذرات غذا گیر با هم به شکل یک متعفن توپ از اوه!

این سنگ نیست یک عفونت لوزه ها یا گلو سوزش. آنها رخ می دهد تنها به دلیل مواد غذایی و باکتری ها تشکیل می دهند با هم و گیر در لوزه سرداب یا لوزه شکاف. هر کس شکاف در خود لوزه ها درست مثل هر کس منافذ موجود بر روی صورت خود.

در حالی که برخی از افراد بزرگتر منافذ و مستعد ابتلا به آکنه و سایر مردم باید بزرگتر لوزه سرداب و مستعد ابتلا به این سنگ.

خوشبختانه یک راه وجود دارد برای خلاص شدن از این سنگ لوزه.

این لکه های سفید بر روی خود لوزه ها نیاز به می دانم که چه کسی رئیس است – و این که's شما. چندین روش مختلف وقتی که می آید به از بین بردن خود این سنگ. شما می توانید سعی کنید به سرفه و یا هک کردن آنها را.

اگر شما می توانید فشار گلو خود را با هم, شما ممکن است قادر به آنها را پاپ خارج از محل. شما همچنین می توانید آنها را غرغره کردن با آب نمک. یکی دیگر از روش معمول است به خراش آنها را با استفاده از یک خلال دندان یا نخ مبادله. شما همچنین می توانید یک سرنگ به سنگ لوزه و اسپری ،

هر آنچه شما انتخاب می کنید انجام دهید برای خلاص شدن از شر این لکه های سفید به خاطر داشته باشید که آنها بسیار بد بو هنگامی که آنها در نهایت فراموش می آیند. شما نیاز به شستن دست و دهان خود را پس از دست زدن به آنها را. سعی کنید برای اجتناب از نیاز به موسیقی پاپ این مکنده حتی اگر شما ممکن است بخواهید. شما همچنین باید نگه داشتن این توپ سفید به دور از بینی خود را – آنها قطعا نمی مانند بوی گل رز سفید.

بنابراین در حال حاضر که شما می دانید که شما don't have مرغ لوزه آبله شما می توانید اقدامات مناسب پا زدن کسانی که لکه های سفید بر روی خود لوزه ها به محدود کردن.

[ad_2]