لبها: چگونه برای دریافت, کامل, خفه شدن

[ad_1]

هر کس می خواهد لب های شبیه آنجلینا جولی است. او کامل, خفه شدن هستند رویای هر زنی است. با کمال تعجب, لب های شبیه آنجلینا نسبتا آسان برای به دست آوردن از طریق تزریق ایمپلنت یا لب رول روش. این روش ممکن است بیشتر اضافه کردن حجم به لب و همچنین کمک به کانتور شکل برای زیبایی بیشتر نگاه کنید. بسیاری از این روش می توان با بی حسی موضعی و در زمان آن طول می کشد برای ناهار.

وجود دارد تعدادی از مواد پرکننده در بازار امروز است که می توان به راحتی تزریقی و سازگار با بیمار بافت. بیشتر از این در پیش بسته بندی سرنگ. برجسته ترین این تزریقی شامل Restylane و Juvederm. این محصولات را می توان با تزریق و بدون بیهوشی یا بیحس کننده کرم اعمال می شود به لب. بیشتر از پیش بسته بندی تزریقی گذشته به مدت شش تا نه ماه قبل از اینکه به طور کامل تخریب توسط بدن بیمار. خطرات به طور کلی خفیف و شامل تورم و ممکن است کبودی. کمپرس سرد به لب اعمال ممکن است به کاهش احتمال این اتفاق می افتد.

یکی تزریقی است که باید اجتناب شود سیلیکون است. متاسفانه بسیاری از پزشکان بی وجدان هنوز هم تزریق مایع سیلیکون به لب. سیلیکون است که دائم تزریقی. در حالی که ممکن است نتایج خوب نگاه کنید در ابتدا سیلیکون ممکن است مهاجرت از طریق بافت و یا ایجاد بافت اسکار که می تواند در نتیجه ناصاف ناهموار لب ها در طول زمان است. این بسیار دشوار است برای اصلاح.

یکی دیگر از تزریقی مواد چربی است. هر کس کمی چربی آنها می توانید یدکی. مقدار کمی از چربی ها را می توان از ناحیه شکم یا لگن تحت بی حسی موضعی و پس از انتقال به لب. Fat گرایش به ماده بسیار شکننده است اما. اگر آن را حل و فصل و توسعه خوب خون زیادی از آن خواهد شد دوباره جذب می شود. پس از تنها 20 – 50% از انتقال چربی زنده می ماند, پزشکان تمایل به بیش درست است. این به این معنی است که بیمار ممکن است بسیار بزرگ لب تا چربی حل و فصل و تورم فروکش. بیماران ممکن است خواسته شود به خوردن غذاهای نرم که نیاز نیست خیلی جویدن برای چند هفته پس از آن.

منبع دیگری برای بافت لانه گزینی است که پوست از بیمار و یا از یک جسد (Alloderm). دوباره خود بیمار بافت این نسخهها کار میکند بهترین است و کمتر فرصت دوباره جذب بیش از زمان حال اهدا به اندازه کافی پوست ممکن است دشوار باشد مگر اینکه این کار در حال انجام است در رابطه با یکی دیگر از عملیات. جسد پوست به خوبی کار می کند و درمان است به طوری که نمی شود رد کرد و بافت. این امر منجر به آخرین برای مدت زمان طولانی تر نسبت تزریقی آن نیز کم هزینه تر.

اکثر لب ایمپلنت کار کرده است به خوبی در گذشته است. اصلی لب ایمپلنت ساخته شده بودند و GorTex مواد. بافت اسکار تمایل به فرم در اطراف این مواد خارجی و در نتیجه استحکام به لب بود که نامطلوب است. جدید ترین نوآوری در لب ایمپلنت است که به نام PermaLip. این است که بسیار نرم و لاستیک سیلیکون ایمپلنت است که می تواند وارد شده و تحت بیحسی موضعی در دفتر. نتایج با استفاده از این ایمپلنت بسیار چشمگیر بوده است. در حالی که PermaLip یک راه حل دائمی برای لب پری, آن را نیز می تواند به راحتی حذف اگر بیمار بخواهد.

در حالی که تزریقی ممکن است به لب ها حجم بیشتر آنها را کمی به ایجاد یک پوت به لب خود را. این می تواند انجام شود با یک لب رول روش. اکثر لب رول روش انجام می شود در یک فولاد تنظیم به عنوان آنها نیاز به برش در داخل لب به ایجاد شکل مورد نظر. ثانویه لمس کردن روش نیز ممکن است لازم باشد به لحن خوب نتایج. این می تواند به طور کلی انجام می شود و تحت بی حسی موضعی در دفتر.

[ad_2]