قیمت باسکول :: ترازوی محک ، باسکول محک

باسکول جاده ای پند از جدیدترین و با کیفیت ترین باسکول های جاده ای داخلی است، که در ظرفیت های 80 و 10،15،20،30،50،60 تن بسته به سفارش مشتری، تولید و نصب می شود. قیمت باسکول جاده ای با توجه به ظرفیت توزین، دقت اندازه گیری، برند سازنده و قابلیت جابجایی تعیین می شود و این میزان در انواع باسکول جاده ای پند با توجه به قابلت ها و شرایط گارانتی و پشتیبانی آن بسیار عادلانه در نظر گرفته شده است. لیست و نرخ انواع باسکول دیجیتال ۶۰ تنی تا ۸ تنی جاده ایی در پیشوا، هشتگرد، شیراز، اصفهان، بندرعباس، تهران، کرج، کرمان، یزد و از شمال تا جنوب و شرق تا غرب کشور عزیزمان ایران، در وب سایت کسری، یکسان است. 2. لوازم الکترونیکی باسکول جاده ایی – لودسل باسکول از اجزای باسکول جاده ای می باشد.برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید روی: لودسل باسکول و لودسل ترازو چیست؟ ممکن است باسکول بتن به صورت اجرا در محل باشد که بتن ریزی در محل انجام می شود و تنها کلاف به محل نصب ارسال می شود، که به آن بتن فلز می گویند و به همین ترتیب اگر بتن ریزی درکارخانه تولید کننده باسکول جاده ایی انجام شود، به آن باسکول پیش ساخته بتن آرمه می گویند، که به شکل آماده به محل نصب منتقل می شوند.

باسکول میزان دقت چون شاسی آنها فلزی است و صفحات با بتن مناسب پر شده اند. در مرحله دوم نوبت به فونداسیون دستگاه می رسد، که شامل مجموعه ای بسیار مستحکم از کلاف های فلزی به هم پیوسته است، که فضاهای میانی آن با بتن پر شده، و با قرارگیری در زیر صفحه پلتفرم، فشار ناشی از وزن بار را کاهش داده و مانع از نشست و فرورفتن آن به داخل زمین می شود. پل های توزین به طور کلی به دو دسته طبقه بندی می شوند، یعنی روی زمین و درون زمین. باسکول جادهای دیجیتال دو نوع دارد و به انواع هم سطح زمین و یا بالاتر از زمین تقسیم می شود. جدی ترین مشکل خراب شدن ترازو دیجیتال روشن نشدن آن ها می باشد. با افزایش وزن روی کفه و مساوی شدن این وزن با وزن حدی (1) : کلید خود کار اول خاموش می شود . اگر بخواهیم کار باسکول را بگوییم بهتر این است که ذکر کنیم وظیفه اندازه کیری بار را بر عهده دارند که این امر خود یک مزیت عالی می باشد.

این مقیاس ها که در اصطلاح به عنوان باسکول جرثقیل نیز عنوان میشود یکی از سخت ترین و مقاوم ترین نوع باسکول است. نرم افزار تشخیص پلاک خودرو امروزه بر روی باسکول های بزرگ و قوی نیز جهت مدیریت بار نصب می گردد. در محل نصب باسکول جاده ای ، وجود کابل های فشار قوی برق می تواند بر روی حسگر وزن ، لودسل و نمایشگر ها تاثیر بگذارد ، موجب خرابی آن ها شود و همینطور مقدار وزن را با خطا به نمایش بگذارد. اولین مرحله در نصب یک باسکول جاده ای گودبرداری است، که این مرحله باید متناسب با ابعاد و نقشه اصلی باسکول انجام شود. باسکول جاده ای ساختار پیچیده تری نسبت به باسکول های صنعتی مورد استفاده در کارخانه ها و صنایع تولیدی دارد، و فرایند نصب آن ها هم فرایندی زمان بر است، که باید بسیار دقیق و حساب شده صورت پذیرد. ظرفیت یک باسکول بر اساس نیاز می تواند از 7 تنی (نیسان کش) تا 200 تنی (قطارکش) انتخاب گردد. باید بیان کرد از آنجا که مراحل ثبت نام در سامانه سجام به صورت اینترنتی صورت می گیرد و ناظری بر صحت اطلاعات ادعایی ثبت نام کننده نظارت کافی را ندارد، لازم است مرجعی باشد تا صحیح بودن اطلاعات وارده را تصدیق نماید.

باسکول گوساله کش
باسکول 100 کیلویی پیام توزین مدل TS100 آخرین نمونه از باسکول های صنعتی پیام توزین است که با ظرفیتی اندک و در ابعادی کوچک عرضه شده است. این مدل باسکول جاده ای در شمار سیستم های توزین صنعتی و سنگین قرار می گیرد که قابلیت آن را دارد که با دقتی حدود 10 کیلوگرم ، تا 50000 کیلوگرم را اندازه گیری کند. باسکول اتحاد نیز دیگر شرکت ایرانی است که محصولات خود را در دو مدل مکانیکی و دیجیتالی تولید می کند. با توجه به طول ذکر شده، باسکول تریلی کش جاده ای از 6 تا 8 لودسل یا حسگر وزنی استفاده می کند ولی دستگاه کامیون کش 50 تنی، از 4 لودسل وزنی استفاده می کند. پلتفرم یا کفی صنعتی، لودسل، فونداسیون، جعبه تقسیم، نمایشگر (اندیکاتور) و پرینتر اجزاء تشکیل دهنده یک باسکول جاده ای هستند، که تعداد، نحوه نصب و الگوی اجرای آن ها متناسب با ظرفیت باسکول جاده ای تغییر می کند. باسکول جاده ای را در نمونه های مختلفی ذکر کردیم که در بازار ها به روش های مختلفی در بازار ها به فروش گذاشته می شود. نام و سابقه برند، نخستین عامل تعیین کننده قیمت باسکول جاده ای است.

باسکول مکانیکیاگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از باسکول بی نظیر سنگی دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.