قند خون پایین و سردرد

[ad_1]

هنگامی که ما فکر می کنم در مورد اثرات شکر ما معمولا فکر می کنم ما در حال گسترش waistlines یا حفره. اما غیر قابل کنترل سطح قند خون نیز می تواند منجر به سردرد. آیا می دانید که داشتن ضعیف قند خون می تواند باعث سردرد ؟ توجه به این سردرد می تواند به شما کمک کند اقدامات پیشگیرانه در برابر این عوارض تهدید کننده زندگی. اما وقتی که می آید به شناسایی نشانه ها و علائم قند خون پایین و سردرد و نه هر کس می داند آنچه که به دنبال.

ادامه مطلب برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دیابت و قند خون پایین و سردرد است.

علل ابتلا به دیابت?

با توجه به مطالعه انجام شده توسط انجمن دیابت آمریکا (ADA) حدود 30 میلیون نفر از دیابت رنج می برند. شما ممکن است تعجب که “دیابت چیست؟” دیابت یک بیماری است که در آن بدن قادر به تنظیم قند خون (گلوکز) از طریق هورمون شناخته شده به عنوان انسولین است. به عنوان زمان می رود در دیابت می تواند منجر به عوارض شدید مانند نارسایی کلیه و بیماری های قلبی.

وجود تغییرات متعدد از دیابت با مشترک بودن نوع 1 و نوع 2. در حالی که وجود بسیاری از نظریه ها و پیشنهادات وجود دارد هیچ علت قطعی دیابت. با این حال بسیاری از پزشکان نشان می دهد که ژنتیک و عوامل محیطی نقش مهمی در ابتلا به دیابت.

دیابت نوع 1

دیابت نوع 1 است که چه چیزی باعث می شود سیستم ایمنی بدن برای از بین بردن سلول های تولید کننده انسولین است. با توجه به این شما خواهید بود در سمت چپ با کمی به هیچ انسولین و قند می رود که به سلول ها به پایان رسید تا رفتن به جریان خون خود را.

دیابت نوع 2

دیابت نوع 2 است که کمی متفاوت تر از نوع 1. به جای آن از سیستم ایمنی بدن شما را از بین بردن انسولین تولید سلول های آنها تبدیل شده و مقاوم در برابر آن است. به عنوان یک نتیجه, شما لوزالمعده می شود قادر به تولید انسولین به اندازه کافی برای مبارزه با مقاومت. و شبیه به نوع 1 همه شکر کارگردانی شده است به جریان خون خود را به جای سلول.

دیابت و قند خون پایین

اکنون که شما می دانید آنچه دیابت برویم به اطلاعات بیشتر در مورد چگونه آن را در ارتباط با سردرد. برای شروع نه هر کسی که دیابت در حال رفتن به تجربه سردرد. اما افرادی که به تازگی مبتلا به دیابت ممکن است سردرد به عنوان آنها پیدا کردن یک راه برای مدیریت سطح قند خون خود را. برای افراد دیگر سردرد می تواند رخ دهد با توجه به تغییرات در قند خون خود را.

در زمینه دیابت سردرد ممکن است نشانه ای است که سطح قند خون بیش از حد بالا هستند. بالاتر از یک فرد سطح قند خون هستند بیشتر احتمال دارد آنها را تجربه سردرد. از سوی دیگر سردرد نیز ممکن است رخ دهد هنگامی که یک فرد سطح قند خون بیش از حد کم است. این است که شناخته شده به عنوان هیپوگلیسمی.

درک هیپوگلیسمی

دانستن اینکه چه چیزی هیپوگلیسمی چیست و چگونه از آن, علل افت قند خون, سردرد, اولین گام برای جلوگیری از یک. پزشکان بر این باورند که افت قند خون زمانی رخ می دهد که یک فرد سطح قند خون کمتر از 70 میلی گرم در هر دسي ليتر ، این است که بسیار شدید بیماری به عنوان گلوکز منبع اصلی سوخت برای بسیاری از سلول ها در داخل بدن از جمله آنهایی که در مغز است.

به عنوان علائم آنها تمایل به رخ می دهد به طور ناگهانی و آسان تر به رسمیت شناختن از علائم متناقضی.

علائم هیپوگلیسمی ممکن است شامل:

لرز

اضطراب

تاری دید

تهوع

گرسنگی

سردرگمی

سرگیجه

عرق کردن

وضعيتي

افزایش ضربان قلب

تحریک پذیری

ضعف

تشنج

افت قند خون زمانی رخ می دهد که یک فرد طول می کشد بیش از حد انسولین یا نمی خوردن مواد غذایی به اندازه کافی. این بسیار مهم است که شما با دقت خود را مدیریت دیابت و درمان این علائم به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. نه تنها این شما جلوگیری از دچار سردرد اما آن را نیز جلوگیری از عوارض تهدید کننده زندگی.

سردرد از قند خون پایین

قند خون سردرد به طور کلی به عنوان کسل کننده ضربان احساس درون معابد. علاوه بر آن ممکن است همراه با عصبانیت تاری دید و تحریک پذیری. اگر چه این بیت نادر هیپوگلیسمی نیز می تواند باعث سردرد میگرن. چند نفر که تجربه میگرن را گزارش کرده اند که آنها ولع مصرف کربوهیدرات قبل از آن ضربه آنها را. برخی از پزشکان معتقدند که این می تواند بدن را حفظ قند خون و جلوگیری از سردرد از اتفاق می افتد.

به اندازه کافی جالب توجه هیپوگلیسمی ناشی از میگرن ممکن است همراه با علائمی مثل حساسیت به نور و تهوع و استفراغ است. به جای میگرن همراه است علائم هیپوگلیسمی که ذکر شده در بالا.

پیشگیری از افت قند خون و سردرد

بهترین راه برای جلوگیری از قند خون سردرد است که به حفظ سطح قند خون شما از انداختن. برای کسانی که مبتلا به دیابت است, مطمئن شوید که شما به دنبال مدیریت طرح پزشک مجموعه را برای شما. همیشه چک کردن با دکتر خود را به طوری که آنها می توانید مانیتور شما را برای تغییراتی که ممکن است در نهایت تاثیر خود را در طرح درمان.

نه هر صورت هیپوگلیسمی ناشی از دیابت است. اگر این مورد است, سپس شما نیاز به تغییر رژیم غذایی خود را. بسیاری از پزشکان پیشنهاد کرده اند برای کسانی که مبتلا به هیپوگلیسمی که خوردن آنها کوچکتر اما مکرر مقدار تنقلات و وعده های غذایی. علاوه بر آن توصیه می شود که شما لازم نیست به بیش از سه ساعت بدون غذا خوردن.

البته ما نمی گوییم خوردن هر چیزی که شما می توانید دست خود را در. شما نیاز به نگه داشتن رژیم غذایی سالم است. خوردن یک تغذیه خوب و رژیم غذایی متعادل که سرشار از فیبر و پروتئین می تواند به حفظ سطح قند خون خود را آسان تر است. اما غذاهایی که حاوی مقادیر بالایی از الکل و قند باید محدود شود و یا اجتناب شود در دسترس نباشد به خصوص اگر معده شما خالی است. در نهایت مهم است که شما جسمی فعال باقی می ماند.

درمان

افراد مبتلا به هیپوگلیسمی باید همیشه یک میان وعده و قند خون خود را نظارت بر آنها. اگر سطح قند خون شما افت آن را تا به شما برای به دست آوردن آن را به عقب در جایی بین 70 و 100 mg/dl.

در اینجا چند راه شما می توانید انجام این کار:

مصرف حداقل 15 گرم سریع اقدام کربوهیدرات مانند آب میوه و یا یک قطعه از آب نبات.

بیش از ضد (OTC) ژل یا قرص.

خوردن چیزی است که هر دو پروتئین و کربوهیدرات مانند کراکر پنیر و کره بادام زمینی.

اگر سردرد یا علائم شما در حال تجربه نمی نشست توسط یکی از این روش های تماس با دکتر خود را بلافاصله. اگر قسمت شما در حال تجربه بیش از حد شدید است به بیمارستان بروید. آن را توصیه نمی کند که شما رانندگی خود را به عنوان هیپوگلیسمی شناخته شده است و باعث مردم را به از دست دادن هوشیاری. اگر هیچ کس در اطراف برای کمک به شما به اتاق اورژانس تماس 911 بلافاصله.

غذای آماده

اگر شما مبتلا به دیابت هستند و نشان دادن علائم هیپوگلیسمی شما باید به دکتر خود مراجعه کنید. هیپوگلیسمی می تواند تبدیل به تهدید کننده زندگی اگر درمان نشود. دکتر را به بررسی علت و تدبیر یک برنامه درمانی است که متناسب با نیازهای شما.

اگر شما مبتلا به دیابت هستند اما تجربه قند خون قسمت شما نیاز به دیدن دکتر خود را برای تشخیص مناسب. هنگامی که شما تعیین علت تنظیم خود را در شیوه زندگی و رژیم غذایی بر این اساس برای حفظ سطح قند خون شما از انداختن.

زندگی با دیابت ندارد به حکم اعدام. به اشتراک گذاشتن این دانش در رسانه های اجتماعی و بیایید پیروزی در جنگ در برابر دیابت است.

[ad_2]