قند خون خطرناک است – دانستن علل و امن نگه دارید

[ad_1]

مردم پایدار مبتلا به دیابت می توانند قند خون خود را هنگامی که آنها را با دوز بالا مواد مخدر و داروهای برای مدیریت دیابت است. آنها نیاز به هورمونی ترشح انسولین است که می تواند به طور مستقیم و یا در قالب دیابت قرص. تجویز دارو برای دیابت انجام دهید برای کمک به حفظ سطح قند خون نرمال. اما گاهی اوقات این اتفاق نمی افتد که سطح قند می رود بیش از حد کم است که شناخته شده به عنوان کاهنده قند خون بیماری است. افراد مبتلا به دیابت باید حفظ سطح مطلوب قند خون در سلول های خون است. هنگامی که سطح قند می شود بیش از حد کم یا بیش از حد بالا مشکل شروع می شود و آسیب به بخش های مختلف بدن از جمله سیستم عصبی مرکزی است.

نگه داشتن سطح قند متعادل خوب است برای زندگی سالم است. این ممکن است به سادگی با مصرف قرص و داروهای اما حق انتخاب نوع دیابت برنامه غذایی. وجود دارد برخی از مواد غذایی برای خوردن غذا برای کنترل دیابت. دیابتی ممنوع است, برای خوردن هر گونه مواد غذایی رژیم غذایی است که می تواند درخواست برای افراد سالم است. وجود دارد برخی از مواد غذایی بیماران دیابتی باید به جلوگیری از به غذا خوردن. بودن با قند و یا قند خون دو قطبی شرایط است که به همان اندازه بد است. اما هیپوگلیسمی است مخاطره آمیز تر از مقابله ،

علل هیپوگلیسمی:

وقتی که می آید به تعیین چه چیزی باعث کاهش عوامل زیر را می توان به حساب:

– خوردن بیش از حد وعده های غذایی کوچک کافی برای تولید انرژی در سلولهای بدن

– پرش به طور منظم وعده های غذایی و میان وعده

– غرقه شدن در طولانی تر و یا سخت تر تمرین و اجتناب از غذاهای فوق العاده برای جبران از دست دادن انرژی

– تزریق بیش از حد انسولین با مصرف غذا کمتر

– نه مراقبت از برنامه زمان برای گرفتن دوزهای انسولین با وعده های غذایی و میان وعده و یا ورزش

رژیم غذایی خوردن غذاهای با ناکافی قند عنصر

– مصرف رژیم غذایی سالم مواد غذایی با ویتامین ها و مواد معدنی برای بازسازی انرژی

– نه نظارت بر سطح قند به صورت دوره ای

گلوکز قند استخراج شده از غذایی که می خورند. بدون توجه به آنچه ما در حال غذا خوردن هنگامی که ما در حال حفظ سلامت مواد غذایی مغذی مصرف. مصرف مواد غذایی دستخوش روند هضم و استخراج قند ذخیره شده در سلول های خون برای تولید انرژی است. هنگامی که ذخیره سازی را افزایش می دهد فراتر از حالت عادی آن است که یک مورد از قند خون بالا شناخته شده به عنوان قند خون است. اما اگر عرضه گلوکز از طریق غذاهای بدون چربی بدن رنج می برد با کمبود انرژی است که به رسمیت شناخته شده به عنوان یک مورد از هیپوگلیسمی. سلول های بسیار کم گلوکز مصرف قند نمی تواند کمک به بدن با سطح مطلوب قند خون است.

خطرات ناشی از هیپوگلیسمی:

بودن قند خون است که در واقع یک بیماری جدی از بدن به دلیل که یک دیابتی می تواند تبدیل به طور کامل فرو ریخت جسمی. اگر مراقبت مناسب گرفته شده, این بیماری ممکن است به تشدید. در مورد ديابت است مسئول کما بیماری است. قند خون بیماران همیشه باید یک همراه و همدم زمانی که او در حال رفتن برای مدت طولانی دور تور. روزه به هر دلیلی است نه در همه مطرح برای پایین قند خون بیماران. از این رو توصیه می شود که یک دیابتی به نوع مناسب از مواد غذایی رژیم غذایی برای مصرف به طور منظم. با مشورت با پزشک برای تشخیص و درمان, داشتن مواد غذایی مناسب برای خوردن است تاکید کرد.

[ad_2]