قالیشویی خوب در ایران زمین

 

قالیشویی خوب در ایران زمین

قالیشویی خوب در ایران زمین

منطقه ی ایران زمین را می توان از مهم ترین مناطق تهران دانست که تعداد زیادی از قالیشویی های مختلف در آن فعالیت دارند. به همین جهت انتخاب یک قالیشویی خوب در ایران زمین می تواند اندکی چالش برانگیز باشد چرا که بیشتر مواردی که در این ناحیه حضور دارند، نمی توانند کیفیت لازم را ارائه دهند. همین مورد باعث می شود تا اغلب ساکنین برای یک بار هم که شده درگیر انتخاب های اشتباه شوند . قالیشویی ملکه یکی از بهترین قالیشویی های پایتخت است که یکی از شعبه های خود را در این ناحیه افتتاح کرده و بسیاری آن را به عنوان یک قالیشویی خوب در ایران زمین می شناسند . اگر شما هم تمایل دارید تا دلیل این موضوع را بدانید، بهتر است ما را تا انتهای این متن همراهی کنید چراکه قصد داریم به دقت این قالیشویی را زیر ذره بین نقد و بررسی خود قرار دهیم .

فاکتورهای انتخاب یک قالیشویی خوب در ایران زمین

منطقه ی ایران زمین بار ترافیک زیادی را به دوش می کشد و همین باعث آلودگی هوای آن شده است . از طرفی دیگر بیشتر ساکنان این منطقه اهمیت زیادی به زمان و البته کیفیت کار می دهند . با این وجود بسیاری از قالیشوی های فعال در این حوزه، توجه چندانی به این دو مورد ندارند . قالیشویی ملکه سعی داشته تا  تمام نیاز های این افراد را در نظر بگیرد و در بهترین وجه ممکن به آن ها پاسخ دهد . همین مورد سبب شده تا بسیاری این شعبه از قالیشویی ملکه را به عنوان یک قالیشویی خوب در ایران زمین بشناسند . این اعتبار به واسطه ی مزیت های زیر بوده است .

کیفیت بسیار بالا

 

کیفیت همواره جزو بهترین و البته بالاترین ملاک های این مرکز بوده است . قالیشیویی ملکه نیرو های متخصصی دارد که به خوبی تار و پود فرش و انواع لکه ی  آن را می شناسند . آن ها متناسب با نوع فرش، دمای آب را تغییر می دهند و متناسب با هر لکه، ماده ی شوینده مناسب را انتخاب می کنند . این موضوع باعث می شود تا هر فرش در بهترین وجه ممکن تمیز و از این قالیشویی خارج شود . فاکتور دیگری که در رابطه با این قالیشویی وجود دارد، استفاده از بهترین برند مواد شوینده است . این قالیشویی هموراه شوینده های خارجی را برای استفاده به کار می گیرد . این دسته از محصولات کیفیت بیشتر و البته کارایی بالاتری دارند که به نوبه ی خود بسیار ایده آل است . مجموع این موارد سبب شده تا انتخاب یک قالیشویی خوب در ایران زمین کاری ساده برای ساکنین این منطقه باشد چون آن ها کیفیت را در اولویت خود قرار می دهند .

مکانیزه بودن

 

قالیشویی ملکه دارای یک خط شستشوی مکانیزه است که از جدید ترین ماشین آلات روز شکل گرفته. این ماشین ها می توانند قالی ها و فرش ها را از ابتدایی ترین مرحله تا پیچیده ترین بخش آن شسته و سریع خشک نمایند . این کار نه تنها باعث سرعت عمل در شستن فرش ها می شود، بلکه  احتمال هر گونه خطای انسانی در طول پروسه را حذف می کند. ترکیب این دو مورد عاملی بوده که قالیشویی ملکه را به عنوان یک قالیشویی خوب در ایران زمین معرفی نموده است .

سرعت عمل بالا

 

سرعت عمل فاکتور دیگری که برای ساکنین این منطقه اهمیت بسیار زیادی دارد . بدین جهت قالیشویی ملکه پیک های مختلفی را قرار داده که در سریع ترین زمان ممکن سفارشات را دریافت و یا به مشتری تحویل می دهند . این فاکتور در کنار مکانیزه بودن قالیشویی ملکه، سبب شده تا در زمان مشتریان صرفه جویی شود. مجموع این دلایل باعث شده تا بسیاری قالیشویی ملکه را به عنوان یک قالیشویی خوب در ایران زمین تلقی نمایند.