قارچ Spawn ساخت – چگونه خود را قارچ Spawn

[ad_1]

یکی از بهترین چیزها در مورد قارچ در حال رشد است که هنگامی که شما شروع به رشد آنها شما می توانید همچنان به رشد آنها را برای سال ها و سال ها بدون نیاز به خرید هر بیشتر قارچ spawn. آن است که بسیار ساده برای ایجاد خود تخم ریزی و قادر به ذخیره این در یخچال آماده برای استفاده برای چند هفته.

قارچ spawn است که به سادگی برخی از نوع از مواد غذایی که دارای میسلیوم رشد از طریق آن. غذایی است که معمولا نوعی از پرنده های دانه مانند ذرت یا دانه چاودار و این به خاطر استفاده از میسلیوم را دوست دارد به رشد از طریق آن و به دلیل شکل و اندازه دانه های آن را فراهم می کند بسیاری از innoculation امتیاز (آن را به یک سطح بزرگ که بدان معنی است که شما شانس بیشتری را از میسلیوم “جهش زمان” و رو به رشد خود را از طریق بستر).

خود را ایجاد قارچ spawn می تواند یک فرآیند بسیار آسان هنگامی که شما می دانید دقیقا چگونه آن را انجام داده و زمانی که شما آگاه هستند از مشکلات احتمالی ناشی از آلودگی (به همین دلیل است که بسیار مهم است به خوبی استریل روش). خود را به تخم ریزی شما اولا نیاز خود را اسپور قارچ. نگاهی به قارچ و ترک آن را بر روی یک تکه فویل به ترک اسپور چاپ. بعد شما اضافه کردن کمی آب مقطر به این چاپ (چند میلی لیتر) مخلوط کنید و این محلول را با استفاده از چیزی به نام innoculation حلقه (قطعه کوچک از سیم فلزی منحنی در یک پایان). این مخلوط اسپور با آب است. بعدی شما نیاز به استفاده از یک سرنگ و خورد کردن این راه حل است. همانطور که ذکر شد قبل از آن مهم است که سرنگ تمیز است و هر گونه تجهیزات دیگر بیش از حد.

شما می توانید این اسپور سرنگ در یک جای خنک مانند یخچال تا آماده برای استفاده است. بعدی شما نیاز به گرفتن زیادی ظرف و پر کردن آن با انتخاب دانه (مانند دانه چاودار). یک قطعه از tyvek بیش از پوشش و مهر و موم با یک درب فلزی. این کمک می کند تا اگر شما مته 4 سوراخ کوچک در درب (در نزدیکی گوشه) استفاده می شود که به عنوان innoculation امتیاز بعد.

هنگامی که شما آماده هستند را اسپور سرنگ و تزریق چند میلی لیتر از راه حل خود را به 4 سوراخ در درب شیشه. معمولا یک سرنگ می innoculate حدود 5 کوزه. وقتی کامل محل کوزه را در یک محل گرم و پس از حدود 4 هفته مطالب خود را باید colonised و قارچ شروع به فرم! و یا شما به سادگی می تواند با استفاده از این colonised شیشه دانه و استفاده از آن به عنوان تخم ریزی – انتخاب با شما است. شما حتی می تواند تکثیر تخم ریزی کردن و روشن کردن 5 کوزه به عنوان بسیاری از 25! این است که به سادگی انجام می شود بیشتر کوزه دانه ها و اختلاط در بخشی از colonised تخم ریزی کردن شیشه با دیگران است. یک شیشه می تواند به نوبه خود به 10 اگر به درستی انجام شود!

[ad_2]