فشار نقد و بررسی فیلم – هی آنها را فراموش کرده به فیلم گذشته 10 صفحه از اسکریپت!

[ad_1]

من هنوز هم ایستاده ارزیابی است که من ساخته شده قبل از این که این فیلم به نظر می رسد به طرز مشکوکی مانند NBC قهرمانان. در هر صورت برای کسانی که ماندن درست به زمان لجام گسیخته ظروف سرباز یا مسافر است که قهرمانانمن صرف پول نقد را برای شما بنابراین شما می توانید خود را حفظ یکپارچگی و پرداخت برای فشار اگر شما نمی خواهید به. یا متاسفانه یا خوشبختانه بسته به نظر شما ، فشار به طور کلی بهتر از آنچه NBC است dishing تا روز دوشنبه شب به تازگی.

اجازه دهید من حرف آخر من در این فشار/قهرمانان چیزی که از راه اول است. من فکر می کنم که وجود دارد برخی از “قرض گرفتن” از مالکیت معنوی در اینجا ؟ من نمی تواند انکار کند که حداقل در مفهوم وجود دارد قطعا برخی از شباهت ها است که سخت به عنوان فرصت. همانطور که من در مقاله قبلی من نمی دانم که “قرض گرفته شده” از چه کسی یا چه نیت بودند اما قطعا تلاش برای ایجاد جهان همان. به آن را بیشتر, طرح فشار تقریبا به طور مستقیم به “طرح” از نیمه اول فصل 3 از قهرمانان (که من به در بقیه مرور). در فشار‘s, دفاع, اعدام تن و “نوع” از این فیلم است که حیوانات مختلف از قهرمانان. این است که تقریبا یک فیلم اکشن با برخی از ماوراء الطبیعه پانسمان. بنابراین هیچ بیشتر tirades فکری سرقت از من در مورد این موضوع هر چند در انصاف من ممکن است تماس بر قهرمانان بعد از آن در نقد و بررسی به صورت مطلق مقايسه اهداف است.

من همچنین می خواهم به ذکر است که تا کنون تیم Toni و NBC به نظر نمی رسد به هر گونه احساسات در اینجا پس از فشار تبلیغات در قهرمانان در حال حاضر و تعجب وجود دارد NBC آگهی با قهرمانان کلیپ بازی قبل از این فیلم آغاز شده و در تئاتر است. من فکر می کنم که هیچ سوال وجود دارد که فشار شمارش بود کشیدن در طرفداران قهرمانان.

و در حال حاضر از ویژگی های ارائه شده است. فشار در مورد نیک Gant تا حدودی بیچاره مرد با توسعه نیافته قدرت telekinetic می شود که درگیر یک طرح توسط بخش یک بازوی دولت آمریکا در تلاش برای استفاده از این بخش از جمعیت ویژه “توانایی” به عنوان فوق العاده-سرباز: بله می مانند و به سرعت توسعه یافته و فراموش شده subplot در فصل 3 از قهرمانان. تقسیم شده است در حال توسعه یک سرم به منظور افزایش و تقویت “توانایی” این افراد که آنها را نباید با سرم از قهرمانان است که به توانایی های خود به مردم بدون آنها.

بخش ظاهرا در اطراف بوده است پس از مدتی پس از جنگ جهانی 2, اما تخریب یکی و تنها به ظاهر ماندگار نسخه از این سرم ظاهرا یکی از چیزهایی که خواهد “را بدست آورد پایین.” هنوز مطمئن شوید که منطق در اینجا چون بخش انجام شده است فقط خوب بدون ماندگار نسخه از این سرم برای سال. همچنین تمرکز این همه به نظر می رسد در دوره نقاهت بعد از یک سرنگ پر از این سرم. آن را کمی عجیب و غریب است که بچه ها توسعه یافته است که سرم را هیچ سابقه ای از این فرمول استفاده می شود برای آن و یا هر گونه ایده چگونه به از نو خلق کردن آن است.

بخش به نظر می رسد به کار با یک پایگاه بزرگی از “Seers” “شنود” و “نيستم.” Seers مردم هستند که می توانید آینده شنود و مردم هستند که باید به شدت حس بویایی و کوتاه زنانه افراد که توانایی غیر طبیعی به فشار افکار به سر افراد دیگر.

بنابراین در میان بسیاری از عجیب و غریب بودن, غیر منطقی و دیوانگی ما آن را به چند عمل hijinx صحنهو عمل نیست و وحشتناک است. آن را در واقع انجام نسبتا خوب. احتمالا امتیاز بالا از فیلم داکوتا فانینگ و کریس ایوانز که بازی “قهرمانان” از داستان است. آنها موفق به تولید یک زن و شوهر از جای سرگرم اجرای برنامه در این آمار و از دست معجونی از یک فیلم. آنها را مدیریت برای زمین همه چیز فقط کافی است که ظالمانه ترین از منطق مشکلات این طرح واقعا نمی شروع به ضربه زدن خانه تا زمانی که آن را تقریبا بیش از. بخشی از مشکل این قهرمانان ما این است که همه چیز را که آنها در حال رفتن به انجام دیده می شود توسط بخش seers که همیشه آینده می دانم. به منظور واژگون ساختن seers توانایی خود را برای دیدن حرکت بعدی آنها با درست کردن یک جای طرح هوشمندانه به آنها پیشدستی کردن که چلیپا نهایی عمل فشار.

این منجر به یکی از پلیس outs با فشار. آنها استفاده از یک قشنگ راه پایان دادن به چند تا از فیلم اکشن تنظیم قطعات. شما ببینید پس از بخش seers خیلی خوب هستند و در گفتن آینده هر گاه اصلی ما پس گوشه است به یک وضعیت نا امید کننده ظاهر بخش به سادگی اجازه می دهد تا آنها را به دلیل “seers” نمی بینم شخصیت های اصلی ما در حال مرگ در شیوه ای که آنها می ترسند از تغییر آینده است که آنها را در آینده به نفع خود. بنابراین ما باید چند صحنه که در آن همه چیز رنگ به گوشه ناپدید شدن رنگ پس به صحبت می کنند. ارزان است.

پس چه جهنم است فشار در آن قلب ؟ آن را یک ساعت و 52 دقیقه, اذیت کردن, پیچیده شده در یک فیلم اکشن. این فیلم در واقع تا به برخی از سرگرم کننده در رسیدن به جایی که از آن می گذرد. متاسفانه جایی که از آن می رود این است که تقریبا هیچ جا. فیلم پایان نیست. گاهی اوقات هنگامی که شما راه رفتن را از یک فیلم به شما می گویند به خودتان “آنها بدیهی است که مجموعه ای که برای عاقبت.” در مورد فشارشما واقعا نمی تواند می گویند که به خاطر فیلم پایان نیست. آن را به معنای واقعی کلمه متوقف می شود قبل از این داستان به پایان رسید. این نه فقط برای عاقبت این امر نیاز به یک به پایان داستان است. چیزی سر در گم متوقف می شود صحبت کردن در اواسط حکم. در من نظر حرفه ای که ارزان assed چیزی که برای انجام به کسی که پرداخت قیمت کامل برای پذیرش یک بلیط. امپراتوری حملات برگشت تا به حال بیشتر داستان وضوح از فشار.

بنابراین من به برخی از منطقی beefs با فشار همراه با این واقعیت است که آن را به طور کامل حل نشده داستان است. بله, وجود دارد برخی از جزئی قطعنامه به خطر فوری شخصیت های اصلی به عنوان اعتبارات رول اما آنها هنوز هم خیلی مرده مرکز در وسط حل و فصل داستان را به عنوان آن را گذاشته است. از این رو کل فیلم می آید به عنوان یک نزدیک به 2 ساعته تبلیغات برای عاقبت است که ما هرگز ببینید اگر این پمپاژ بمب در دفتر جعبه را.

پس چه من قضاوت نهایی در این مورد ؟ داستان برخی از سوراخ طرح که بسیار قابل توجه است. تنها انگیزه واقعی برای شخصیت های اصلی نوع پیچیده شده در یک طرح است که هرگز حل و فصل شود. اوج این فیلم واقعا نمی زیادی از حس هر چند آن را انجام داده است و نه به خوبی از عمل نبوده است. وجود دارد مقدار زیادی از تیراندازی جیغ و در حال اجرا است. این فیلم نوع از ظروف سرباز یا مسافر داغ اما نه بدون برخی از سرگرم کننده است. هنوز مطمئن شوید که من می توانم آن را توصیه بسیار فراتر از آن است که هر چند. آن را احتمالا یک شنبه ظهر بعد از ظهر Matinee انحراف. من می خواهم بگویم صرفه جویی در پول شما صرف در یک بلیط برای این و آن را صرف در یک بزرگ پاپ کورن و نوشابه در لیگ برتر از Watchmen در ماه آینده.

این در واقع یک بیانیه غمگین فشار که آن را به عنوان بسیار سرگرم کننده به عنوان آن را برای تمام مشکلات است. آن را به سادگی به من می گوید که این اسکریپت بود و مقدار کمی از تلاش به دور از اینکه خیلی سر در گم جامد فیلم اگر آنها تا به حال فقط سعی کردم کمی سخت تر است. من نفرت فشاراما من نفرت درهم و برهم, داستان گفتن و فقدان یک “پایان” به داستان.

[ad_2]