فشار خون بالا و ديابت نوع 2

[ad_1]

فشار خون بالا و یا فشار خون بالا چیزی است که بیماران دیابتی نوع 2 باید هوشیارانه مراقب است. با توجه به آمار دو سوم یا 66 درصد از بیماران دیابتی نوع 2 نیز مبتلا به فشار خون بالا است. طبیعی فشار خون برای همه است 120/80 میلی متر جیوه و خواندن از 140/90 میلیمتر جیوه نشان می دهد فشار خون بالا. انجمن دیابت آمریکا توصیه می کند که افراد مبتلا به دیابت باید برای حفظ سطح فشار خون در زیر 130/80 میلیمتر جیوه. اما برای برخی از دلایل بیماران دیابتی نوع 2 فراتر از این تجویز سطح.

چه عواملی باعث فشار خون بالا در دیابت نوع 2?

این افزایش سطح قند خون در ديابت نوع 2 است که یکی از علل است. تصور کنید چه اتفاقی می افتد به خون هنگامی که آن را پر از شکر ؟ آن را می شود واقعا چسبناک است که توانایی خود را به جریان کاهش یافته است. مهم خون نیاز به افزایش فشار به جریان در رگ و قلب. علت دیگر می تواند کاهش اکسید نیتریک (NO) در سطح عروق بيماران ديابتی. اکسید نیتریک که ماده ای است که اجازه می دهد تا جریان خون و حفظ قابلیت انعطاف رگ های خونی. پایین هیچ سطح منجر به سفتی و سخت شدن رگ های خونی که پس از آن افزایش فشار خون است. افزایش حجم مایع در دیابت نیز منجر به فشار خون بالا. یکی دیگر از مقصر خواهد بود سطوح انسولین بالا در خون یا hyperinsulinemia. انسولین دارای اثر مستقیم بر روی سیستم عروقی و در همان زمان تشویق احتباس سدیم.

چه درمان توصیه می شود?

زیر داروها معمولا استفاده می شود برای کنترل فشارخون در افراد مبتلا به ديابت نوع 2:

  • Angiotensin Converting Enzyme Inhibitors یا مهارکننده های ACE مواد مخدر با پسوند “pril” مانند کاپتوپریل, بنازپریل و فسینوپریل. آس inhibotors کاهش سطح گشاد رگ های خونی. این کار از طریق مسدود کردن عمل آنتاگونیست های آنژیوتانسین II یک ماده شیمیایی است که باریک شریان ها است.
  • مسدود کننده های بتا یا بتا آدرنرژیک مسدود کننده هستند “olol” مواد مخدر مثل متوپرولول, بتاکسولول و آتنولول. آنها کار را با مسدود کردن هورمون norephinephrine و اپی نفرین باعث رگ های خونی به گسترش اجازه می دهد تا جریان خون بیشتر.
  • مسدود کننده های کانال کلسیم یا CCBs هستند کسانی که مواد مخدر با “ipine” در پایان مانند فلودیپین, آملودیپین و نيفيديپين. آنها جلوگیری از رسوب کلسیم در عروق پوشش است که می تواند مانع جریان خون و افزایش فشار است.
  • Thiazide دیورتیک مانند هیدروکلروتیازید با این نسخهها کار با کاهش حجم مایع در بدن به عنوان وسیله ای برای کاهش سطح است.

تغییر در شیوه زندگی مانند خوردن غذاهای کم کالری و افزایش فعالیت بدنی و اجتناب از عادات ناسالم بهبود اثرات این داروها بر روی سطح فشار خون. به یاد داشته باشید که فشار خون کنترل بخش مهمی از مدیریت دیابت به دلیل ارتفاعات افزایش خطر ابتلا به دیابت مربوط به عوارض است. بیماران دیابتی که در حال حاضر یا داشته اند فشار خون بالا را بالاتر از شانس مبتلا به سکته مغزی و حمله قلبی و نارسایی کلیه.

[ad_2]