فرار دیابت – 3 کلید به ضرب و شتم غیرواگیر

[ad_1]

اگر شما یکی از این 60 میلیون آمریکایی با غیرواگیر در اینجا برخی از تشویق ایده های. شما تقریبا 100% شانس برای غلبه بر هر یک از عوامل بالینی است که ممکن است همراه با این برچسب بدون مصرف قطره از دارو تجویز می شوند.

شما با این حال نیاز به تعمیرات اساسی از رژیم غذایی خود را, اما این مسئله تنها نیست با این سندرم است. حرکت عاقلانه خود را به منظور ارتقاء روحی و معنوی در سطح و تمرین انرژی افزایش ورزش می تواند علائم خود را ناپدید می شوند. در حال توسعه از جمله ذهن/ بدن/ روح مهارت به شما خدمت می کنند با سلامت کلی خود را در حال حاضر و در آینده خود را در پیری است.

در اینجا خبر خوب این بخش است. در حال حاضر شما پاسخ بدن در این سطوح 3 – وجود یک پاسخ فیزیکی به یک کربوهیدرات اختلال در تعادل رژیم غذایی یک واکنش روانی بیان شده که ولع مصرف برای مواد غذایی که به سرعت سوخت و ساز را به شکر و یک سطح معنوی که به شما می گوید که برخی از کربوهیدرات و احتمالا الکل است آنچه شما نیاز دارید برای حفظ شادی.

این می تواند اصلاح شود با باز کردن آگاهی به این ذهن و بدن و روح اتصال به بیماری و در نتیجه اقدام است. به عنوان یک ماده در واقع هر نوع دارو گرفته شده در این زمان می توانید با قرار دادن استرس در کبد شما ممکن است در حال حاضر استرس از پردازش بیش از حد قند و الکل اما ارائه هر گونه شفا.

واقعی رضایت بخش خواهد آمد با یک عزم و اراده به طور طبیعی مراقبت از سلامتی خود و حل و فصل به تکیه بر روی دارو به آن را برای شما انجام.

اینجا جایی است که سلامتی عمل می آید در برای افزایش موفقیت به ضرب و شتم غیرواگیر. به خاطر داشته باشید که سلامتی ذهن و بدن و روح و روند خود را به امن تمامیت. بنابراین اگر شما این مسیر شما باید به مقابله با این وضعیت به 3 بعدی. چه خوب در مورد این است که بسیاری از آنها قبل از این انجام داده و موفق بوده اند و در سمت چپ یک طرح است که شما می توانید تمام راه را به موفقیت.

صحبت من از صدای تجربه. زمانی که من در چهل سالگی به دلیل خانواده من لینک کلیک کنید برای دیابت, من مشکوک است که من نور به رهبری علائم و جادوها غش همراه بود با هیپوگلیسمی یا من تبدیل می شد قبل از دیابت هستند. از آنجا که من نمی خواهید به برچسب Prediabetic, IGT – اختلال تحمل گلوکز یا قند خون می شود و در گیر یک سندرم IGT است که می تواند اقدام به دیابت من تصمیم گرفتم به آن سرمازدگی در جوانه.

من غیرواگیر علائم به زودی ناپدید شد و آن این است که همه در آن بود لغو علائم به جای برخورد با بیماری ها و تمام درام که بالينی جهان می توانید در اطراف یک خون نتایج آزمون. من نه مبارزه! نه من مه و یا پرداخت هزینه های گزاف صورتحساب های پزشکی و یا اتلاف مقدار زیادی از زمان در پزشکان بازدیدکننده داشته است یا بالینی آزمایشگاه…

اما در اینجا این است آنچه که من انجام. من تصمیم گرفتم برای تبدیل شدن به بیشتر ذهنی و معنوی آگاه از تمام زندگی من وضعیت. به آرام ذهن من در آن زمان من در بر داشت یک معلم مراقبه. من کشف کرد که درست است که مدیتیشن منتشر شده و افزایش کیفیت مغز شما انرژی و خلاقیت است. هنگامی که من یاد گرفتم که آرام ذهن من, Ii قادر به خلاقانه تمرکز در این وضعیت بدون مقدار زیادی از منفی پچ پچ های ذهنی. من در حال حاضر انرژی برای ایجاد یک شیوه زندگی است که به من کمک کرد برای حفظ قند خون نرمال.

من در حال حاضر بسیار خوب است. من از طریق سالانه بررسی از سلامتی پزشک و برای 20 سال گذشته من تا به حال هیچ نشانه ای از دیابت یا قند خون و عدم تعادل.

اولین چیزی که بهبود یافته بود و نگرش من; من آماده بود. من سپاسگزار برای این فرصت را به واقعا لحن خوب من رژیم غذایی و نگاه به جلو به تجربه نشاط متعادل انرژی است. قدردانی ساخته شده آن را آسان برای قبول است که برخی از عادات و تا به حال به طور دائم ناپدید می شوند. قدردانی با کیفیت است از روح.

من نیز در بر داشت که من آماده به زمان و روانی و معنوی و فیزیکی تلاش برای رسیدن به موفقیت…

یکی دیگر از قابل توجه ترین چیزی که یاد گرفتم این است که به خود اعتماد شهود در مورد من خوب بودن. این به من منجر به یوگا ترین موازنه انرژی فرایند است که به من کمک کرد به درک تنفس و اکسیژن مولکول که از لحاظ فیزیکی اجرا می شود, پر انرژی, فرآیند بدن انسان.

در حال حاضر شما می توانید که این همه در مورد توسعه یک شیوه زندگی سالم با یک هدف. بنابراین صرف نظر از استعداد ژنتیکی من پیروزی.

در فرایند تمیز کردن تا من زندگی من شد awed by the power of مواد غذایی تازه. پس من پیری خیلی خوب من در این سن بدون دیابت, دستور العمل در یک کتاب. آن است که در حال حاضر بسیار آسان تر برای هر کسی که رفتن را از طریق این تجربه برای دریافت یک دسته در خوردن بخشی از این فرایند است. هر دستور العمل در این کتاب نوشته شده است با ایده مدیریت عملکردی هیپوگلیسمی (FH). به دلیل مقدار زیادی از مواد غذایی فرآوری شده موجود است و مقدمه ای از نوشیدنی های شیرین خدمت را با مواد غذایی در مکان های فست فود FH شایع است در جامعه ما. بنابراین شما به تنهایی نیست. شما همچنین می توانید کار کردن با یک مربی سلامتی برای ایجاد یک انتقال آرام به سالم شما.

بنابراین به جای sulking یا OMGing یا احساس متاسفم یا عصبانی, همه شما باید انجام دهید این است تغییر ذهن خود را در مورد بهداشت, پاک کردن عادات غذا خوردن خود را و اضافه کردن چند پر انرژی فرآیندهای مانند یوگا و مدیتیشن به شیوه زندگی خود را. انتظار برای شگفت زده قدرت مواد غذایی و آفتاب و حرکت است. قلب شما را می خوانم چون شما در نهایت خواهد شد محافظت از خودتان را از بیماری قلبی است. این چیزی است که مادرم تماس خواهد بود lagniappe.

و در صنعت داروسازی خواهد بود بسیار خوشحال به این دلیل آنها را از دست گرفتن سود از کسی که زندگی با بیماری تا روز آنها می میرند. وقتی که می آید به این صنعت -ساختمان سلامتی کشد سود. من می گویند که اکنون توپ در دادگاه خود را.

[ad_2]