علائم شروع دیابت

[ad_1]

شایع ترین علامت بیمارانی که باید از شروع دیابت است: هیچ!

بسیاری از بیماران مبتلا به بزرگسالان هستند که من به طور منظم بسیاری از آنها دریافت آزمایش خون دوره ای. بیمارانی که در معرض خطر ابتلا به دیابت – که اضافه وزن دارند و یا سابقه خانوادگی دیابت – اغلب تشخیص داده شده در روال آزمایش خون انجام می شود به دلایل دیگر. معمولا این بیماران نمایشگاه بدون علائم خاص.

از لحاظ تاریخی بیش از حد تشنگی و تکرر ادرار و کاهش وزن و افزایش گرسنگی شده اند ذکر شده به عنوان کلاسیک های تشخیصی علائم. شیرین مزه ادرار است اما مدرن و روز پزشکان به ندرت به استفاده از این تست تشخیصی. (اکثر پزشکان نمی دانند که چگونه به طور منظم ادرار سلیقه به هر حال.) لاتین کلمات ديابت معنی “اجرا از طریق عسل.”

با این حال در آن زمان یک بیمار قند خون بالا به اندازه کافی به علت این علائم دیابت است که معمولا کاملا پیشرفته.

چه چیزی باعث تشنگی و تکرر ادرار در دیابت? کلیه به طور معمول قادر به جذب گلوکز است که جریان از طریق آن. اما بالاتر از یک آستانه خاص معمولا در اطراف قند خون از 200 به 300 mg/dL کلیه دیگر می تواند جذب قند خون و در نتیجه قند “ریختن” به ادرار. گلوکز در ادرار به عنوان یک دیورتیک عمل باعث افزایش حجم ادرار و در نتیجه افزایش ادرار فرکانس.

چرا که برخی از کالری از رژیم غذایی اجرا را از طریق یک بیمار مبتلا به دیابت کاهش وزن می تواند رخ دهد به خصوص در کودکان مبتلا به دیابت نوع. مبتلا به ديابت نوع کودکان تمایل به نازک و خوردن بیشتر را برای آنچه که آنها در حال از دست دادن. اکثر بیماران دیابتی نوع دوم (که حساب برای بسیاری از دیابت بزرگسالان) مبتلا به اضافه وزن هستند برای شروع و ممکن است نمایشگاه از دست دادن وزن. برخی خوشحال هستند اگر کاهش وزن رخ می دهد و در نتیجه تاخیر به دنبال توجه پزشکی. دیابت نوع II است و دیگر یک بیماری محدود به بزرگسالان است. اضافه وزن و قبل از نوجوانان نیز در معرض خطر است.

تعریف کنونی از دیابت قند خون ناشتا خواندن تنها 126 mg/dL بسیار پایین تر از سطح که در آن بیماران نمایشگاه علائم فوق. اما شناخت زیرکانه علائم دیابت ممکن است منجر به تشخیص در سطح قند خون زیر آن است که تولید تشنگی و تکرر ادرار. گاهی یک بیمار شکایت از خستگی (روحی یا جسمی). در زنان, عود عفونت قارچی واژن و یا قارچی پوست بثورات زیر سینه ممکن است در ارتباط با دیابت است. گاهی اوقات مردان شکایت قارچی خارش در ناحیه کشاله ران است. برخی از بیماران توصیف ناراحتی خفیف ادرار و یا تغییر در چشم انداز.

آزمایشگاه تعریف دیابت اتحادش را تغییر بیش از چند دهه گذشته با آستانه برای تشخیص انداختن پایین تر و پایین تر است. همراه با این, درمان, گل قند خون در حال حاضر هدف در نرمال یا نزدیک به نرمال قند خون. با ما بهبود درک درستی از چگونه چاقی منجر به دیابت و مقاومت به انسولین است که در حال حاضر به رسمیت شناخته شده به عنوان یک پیش بیماری دیابت.

به جای منتظر علائم رخ می دهد اگر شما در معرض خطر ابتلا به دیابت بررسی با دکتر خود را که ممکن است بخواهید به انجام آزمایش خون ساده. و یا استفاده از بهداشت محلی خود را عادلانه یا زنجیره داروخانه ها که اغلب رایگان ارائه دیابتی تست.

Copyright 2010 Cynthia J. Koelker MD

[ad_2]