علائم دیابت مختلف برای بزرگسالان ؟

[ad_1]

علائم دیابت مشابه هستند در کودکان و بزرگسالان است. علائم در هر دو اغلب به دور بماند. انواع مختلف دیابت نوع 1 یک بیماری خود ایمنی و نوع 2, ناشی از مقاومت به انسولین است. دیابت نوع 1 معمولا در کودکان و نوع 2 در بزرگسالان است. اما افزایش اخیر چاقی در کودکان است که ساخت نوع 2 شایع تر است مشکل است. هر دو نوع دیابت باید همان علائم حتی اگر علت متفاوت است.

قابل توجه ترین علائم دیابت در کودکان و بزرگسالان در حال افزایش تشنگی و تکرر ادرار و افزایش گرسنگی و خستگی. این علائم می توان به راحتی نسبت به علل دیگر به همین دلیل است که مردم گاهی اوقات تشخیص داده نشده. افزایش تشنگی و تکرر ادرار ایجاد می شود قند اضافی در جریان خون است. برای مقابله با قند خون بالا در بدن می کشد مایع از بافت و در نتیجه تشنگی. تکرر ادرار از نتایج دیابتی نوشیدن مایعات بیشتر برای مقابله با تشنگی. افزایش گرسنگی یک نتیجه مستقیم از بدن به اندازه کافی انسولین در دسترس است. عضلات و اندام به اندازه کافی دریافت نمی قند اگر به اندازه کافی وجود ندارد فرآوری شده به دلیل سطح انسولین و سپس گرسنگی رخ می دهد. مجموعه خستگی در زمانی که بدن محروم از گلوکز به آن نیاز دارد برای انرژی است. علائم دیگر یکی باید آگاه هستند و تاری دید و کاهش شفا قابلیت و تکه های تیره تر از رنگ پوست است.

دیابت نوع 1 نیاز به درمان با انسولین و نظارت نزدیک از یک دکتر. دیابت نوع 2 اغلب می تواند موفق و جلوگیری کرد با رژیم غذایی مناسب و ورزش است. افراد در معرض خطر ابتلا به دیابت و یا این که توسعه هر یک از این علائم در هر سنی باید به دنبال تشخیص پزشکی و درمان.

[ad_2]