عفونت قارچی در دوران بارداری و نحوه درمان آن به طور طبیعی

[ad_1]

مخمر به طور طبیعی وجود دارد در واژن و دستگاه گوارش رخ می دهد و هنگامی که شما یک رشد بیش از حد و در نهایت مخمر طول می کشد و باعث عدم تعادل که پس از آن نتایج در عفونت قارچی است. زنان باردار و حتی بیشتر در معرض ابتلا به این دلیل که بدن خود را در حال تولید استروژن اضافی و دیگر تغییرات هورمونی در حال وقوع است. اگر شما مبتلا به دیابت و یا قند خون بالا و یا اگر شما آنتی بیوتیک پس از آن که exasperates وضعیت حتی بیشتر.

خواهش می کنم هر خوراکی ضد قارچ داروها بیش از شمارنده و یا تجویز می شوند. آنها به طور کلی امن برای زنان باردار است. مشورت دکتر خود در مورد آنچه که امن و با استفاده از برخی از راهنمایی های زیر برای کمک به درمان آن را به طور طبیعی.

راه شما می توانید درمان عفونت های قارچی در دوران بارداری به طور طبیعی.

1. پوشیدن لباس زیر پنبه برای جلوگیری از گرفتن حمام تنها با استفاده از طبیعی بدون بو و محصولات مراقبت شخصی و جلوگیری از قند و غذاهای تصفیه شده.

2. خوردن غذاهای غنی از لاکتوباسیلوس اسیدوفیلوس یک باکتری وجود دارد که به طور طبیعی در بدن ما کمک می کند تا مبارزه بیش از حد مخمر در میان مزایای دیگر. L. Acidophillus افزایش سیستم ایمنی بدن فراهم می کند تعادل صحیح در دستگاه گوارش شما کمک می کند تا با عفونت های دستگاه ادراری را کاهش می دهد شانس زخم و کمک می کند تا تعادل کلسترول. این مکمل بسیار خوبی را حتی اگر شما حامله هستید. غذاهای غنی از این باکتری در حال ماست تخمیر ترشی مانند کلم ترش و کیمچی میسو سوپ tempeh کفیر و تخمیر پنیر. کفیر به طور سنتی محبوب در برخی مناطق اروپا است که به سرعت به دست آوردن محبوبیت در ایالات متحده است. آن است که اساسا از تخمیر شیر است و قوی تر باکتری های مفید و سپس ماست. شما همچنین می توانید ایجاد و یا خرید کفیر ساخته شده از آب نارگیل یا آب میوه.

3. در علاوه بر این به خوردن غذاهای غنی از L. Acidophillus مصرف پروبیوتیک مکمل بسیار مفید است به خصوص اگر شما شده اند در آنتی بیوتیک ها. شما همچنین می توانید با استفاده از یک فرم مایع از یک پروبیوتیک و استفاده از آن به عنوان یک شیاف به طور طبیعی کمک به درمان قارچی واژن. اشباع نور تامپون با مایع پروبیوتیک قرار دادن و ترک آن را برای 2-3 ساعت است. این کاملا امن برای زنان باردار به عنوان وسیله ای برای درمان قارچی واژن در دوران بارداری است. من توصیه نمی دوش با محصولات تجاری اما شما می توانید یک دوش با حل کردن پودر فرم پروبيوتيک در آب است.

4. با استفاده از ضد قارچی عصاره ها و روغن ها برای استفاده به عنوان شیاف نیز می تواند بسیار مفید باشد. روغن درخت چای و عصاره دانه گریپ فروت قدرتمند و موثر است. مطمئن شوید که شما انجام آن را در آب رقیق. شما می توانید اضافه کردن حدود 10-20 قطره نفت/استخراج به 2 فنجان آب است.

5. یک ماما درمان بسیاری از او باردار مبتلا به پراکسید هیدروژن. آن را با خیال راحت می کشد ارگانیسم های بیماری زا وجود دارد که در مهبل (واژن). شما می توانید خرید پراکسید هیدروژن 3 ٪ در هر فروشگاه های مواد مخدر می آید در یک قهوه ای تیره ، جای کمیت های کوچک در یک فنجان کوچک و پر کردن سرنگ با آن است. شما می توانید رقیق هیدروژن پراکسید با 1 یا 2 قسمت آب اگر شما در حال تجربه سوزش شدید در غیر این صورت بدون نیاز به رقیق. در حمام یا توالت وقت خود را به آرامی و به آرامی برای قرار دادن هیدروژن پراکسید به مهبل (واژن). شما می توانید این کار را با خیال راحت یک بار در روز برای یک هفته.

اگر برخی از درمان های طبیعی هستند برای شما کار نمی کند (برخی از زنان باید ریشه مسائل مانند دیابت و دیگر مشکلات سلامتی که در آن عود همچنان با وجود بسیاری از طبیعی درمان موثر) و سپس من به شدت توصیه می شود کار کردن با یک پزشک درمان طبیعی به آمده تا با یک راه حل طبیعی.

اگر شما یافت این مقاله مفید و یا چیزی برای اضافه کردن لطفا یک لحظه به ترک برخی از نظرات و پیشنهادات.

[ad_2]