عضله ساختمان – مردی که اسلحه منفجر شد

[ad_1]

خطرات ناشی از استفاده از استروئید ها به خوبی شناخته شده و در عین حال نادیده گرفته شده توسط بسیاری از بدنسازان از جان گذشته به بزرگتر و قوی تر است.

 • حدود 20 درصد از کسانی که با استفاده از سالن های ورزشی در انگلستان استروئید استفاده می شود.
 • حدود 5% از مردان زیر 30 در بریتانیا اعتراف به داشتن استروئید استفاده می شود.

گرگ والنتینو شناخته شده در جهان بدنسازی. او در کتاب رکوردهای گینس برای بزرگترین اسلحه در جهان است. گرگ والنتینو یک مثال از آنچه اتفاق می افتد زمانی که استفاده از استروئید را اشتباه می رود.

‘مردی که با اسلحه منفجر شد – پنهان زندگی’ می توان در یوتیوب دیده می شود. آن را نه تنها به پیروی از داستان گرگ Valentino اما بررسی خطرات ناشی از استفاده از استروئید در بدنسازی و خطرات بدنسازان در حال حاضر را به موفقیت.

دلایل چرا گرگ شروع به استفاده از استروئیدها:

 • احساس خود آگاهانه در مورد اندازه و قد و قامت
 • بزرگتر او مثبت بیشتر توجه او دریافت کرد
 • مرد کوچک سندرم – آیا هر آنچه در آن زمان

بدنسازان شروع به استفاده از اصطلاح “biggerexia’ به توصیف یک دولت است که مخالف دقیق از بی اشتهایی عصبی; آنها همیشه احساس می کنید که آنها نگاه کوچک و بی بنیه. این نوع از افرادی که بسیار بیشتر احتمال دارد به نوبه خود به استروئید.

گرگ والنتینو استروئید استفاده شد به طوری که مکرر که او توسعه عفونت های ناشی از استفاده از سوزن. این فیلم نشان می دهد که گرگ در تلاش برای کار بر روی خود را به حذف یک haematoma در بازوی خود را بیرون کشیدن سرنگ پس از سرنگ از خون و گربه. پس از 20 دقیقه از خود قطع عضو و دو تمبلرس از خون منعقد گرگ بود با عجله به اورژانس جراحی است. او آمد بسیار نزدیک به از دست دادن بازوی خود را و خوش شانس بود نه فوت کرده اند.

بدیهی است که این یک مورد شدید از استفاده از استروئید. استیو Michalik – Mr امریکا در سال 1972 و سابق آموزش شریک آرنولد شوارتزنگر به یاد می آورد زمانی که یک دوست و او را تشویق به استروئیدها برای اولین بار.

“…فقط سعی کنید کمی…این بزرگترین اشتباه…هیچ کمی”

استفاده از استروئید آغاز شده به بیش; هنگامی که او آغاز شده بود او در بر داشت آن را بسیار دشوار است برای تحقق آنها.

“تنها راه شما آمده است اگر فاجعه رخ داد. چیزی که برای من اتفاق افتاد.”

استیو اول می دانستم که چیزی اشتباه بود زمانی که او شروع به عبور خون در ادرار. آن کبد حل. این تصور که استفاده از استروئید منجر به:

 • یک گریپ فروت به اندازه تومور و سه توپ گلف به اندازه تومور در کبد
 • توده بدن کاهش از 220lbs به 146lbs
 • داشتن یک سکته مغزی
 • که به طور موقت برش تحت سلامت روان عمل می کنند
 • حال در سمت چپ با سطح تستوسترون از 12 سال
 • بیضه ها به اندازه بادام زمینی

دکتر هریسون پاپ, نویسنده, The Adonis پیچیده توضیح می دهد که در کوتاه مدت مشکلات پزشکی با استروئید نسبتا متوسط; این است دلیل که چرا مردم در حال وسوسه به استفاده از آنها. منافع درک شده و افزایش عضله سنگین تر بودن از عوارض آکنه و نوسانات خلق و خوی و زن در حال توسعه رشد بافت. بسیاری حتی نمی متوجه این عوارض و مشکلات طولانی مدت نادیده گرفته می شوند.

دکتر پاپ پیش بینی کرد که در آینده 10 – 20 سال ما را ببینید افزایش موارد عمده بدنسازان و مشخصات بالا ورزشکارانی که دچار بیماری قلبی یا سکته مغزی در ظاهر زودرس سن و این احتمالا معتبر به استفاده از استروئید.

ما در یک جهان که در آن ما در حال قضاوت در تصویر فشارها وجود دارد و ما می خواهیم نتایج جستجو در حال حاضر. بسیاری از کسانی که تنها با شروع کردن ممکن است احساس تحت فشار به خطرات فوق العاده ای دارد و کسانی که آموزش دیده اند به طور طبیعی برای سال که به نوبه خود به استروئید.

پس از زنده ماندن اثرات خود را از استروئید استفاده, استیو Michalik می گوید که قرص نمی باشد و در حال حاضر نیست راه حل. او خواستار بدنسازان به برخی از زمان برای بازگشت به روش های قدیمی آموزش بدون استروئید. او معتقد است که بدنسازان نه تنها موفق تر باشد اما دیگر زندگی می کنند.

“شما گیاه یک دانه کوچک از استروئید آنابولیک در بدن شما است که بذر رشد می کند تعبیه شده در هر سلول در بدن خود را…حتی اگر ماهیچه های خود را در خارج بزرگ, داخل, شما در حال پوسیدن شما در حال زنگ زدن” – استیو Michalik آقای امریکا 1972, آقای, جهان, 1975.

[ad_2]