ظرفیت پذیرش نهایی در کنکور پزشکی

مهر: رئیس انجمن ارزیابی با استناد به آخرین حد تأیید در آزمون انتخاب 98 ، اظهار داشت: حد تأیید بدون در نظر گرفتن حد دانشگاه آزاد 767 هزار نفر است که از این تعداد هر روز 171 هزار نفر تایید می شوند. دوره های آموزشی.

دکتر ابراهیم خدایی امروز در مصاحبه عمومی اظهار داشت: ویژگی های اساسی آزمون 98 انتخاب ملی انتخاب شده است: آزمون سراسری سال 1998 در 13 و 14 ژوئیه با سرمایه گذاری 1111.411 متقاضی در 381 اجتماع شهری آویزان شد. و 19 کشور از راه دور.

وی اظهار داشت: 58 درصد داوطلبان خانم و 42 درصد نیز مرد بودند. بیشترین تعداد عضو در گروه علوم اکتشافی با 637000 داوطلب ، که توسط علوم انسانی با 282000 نفر ردیابی شده اند و گردهمایی حساب با 168000 نفر ، بیشترین تعداد عضو را داشته است.

رهبر انجمن ارزیابی یادآور شد: از تعداد شرکت کنندگان ثبت نام شده ، یک میلیون و 18 هزار نفر در جلسه آزمون در دسترس بوده و 9 درصد نیز از آزمون مفقود شده اند. این 65000 بیشتر از آزمایش 1997 است. علاوه بر این ، 577 هزار نفر به چارچوب آموزنده قدیمی علاقه مند شده اند و 542 هزار نفر در چارچوب آموزنده جدید شرکت کرده اند.

خدایی ابراز کرد: از یک میلیون و 18 هزار فرد حاضر در جلسه آزمون ، 832 هزار و 289 نفر مجاز به انتخاب رشته شدند و نتایج آغازگر تا فردا (27 مرداد) به عنوان کارت گزارش اعلام می شود. 767 هزار نفر بدون در نظر گرفتن کالج آزاد در کالج ها پذیرفته می شوند.

وی تصریح کرد: حد مجاز در مجموعه سوابق تأیید و آموزنده 596 هزار نفر و در دسته میدانی با 171 هزار نفر است. بنابراین ، 128000 نفر در دوره های روزانه پذیرفته می شوند.

رهبر انجمن ارزشیابی در مورد توانایی به خاطر سپردن گردهمایی علوم بالینی کمک کرد: بیشترین رقابت برای رقبا در گردهمایی علوم آزمون است که در سه رشته دارو ، دندانپزشکی و داروخانه معتبر شناخته شده است و 8038 نفر در این رشته تصدیق شده اند. کل ملت بخش علوم بالینی بدون بررسی کالج آزاد. بیش از یک سال پیش

خدایی با اشاره به حد مجاز داوطلبان در 13 محل ، تصریح کرد: همانطور که از خانه های مسکونی گزارش شده توسط دفتر سناتور مشخص شده است ، پنج درصد از حد اضافی در چهار منطقه لرستان ، گلستان ، خوزستان و خراسان شمالی توزیع شده است.

وی گفت: “هیچ کس جز رقبا نمی تواند از میزان سهم تلفات سیل در آزمون انتخاب 98 ، که صدمات مستقیم وارد شده اند ، استفاده کند و به همین ترتیب باید مبلغ زمانی را نیز برای مدت زمان تحقیقات بررسی کند.”

رهبر اتحادیه ارزیابی تصریح کرد: تعیین زمینه برای افراد معتبر پذیرفته شده از 4 آگوست آغاز می شود و تا 15 آگوست ادامه خواهد داشت. به همه رقبا مجاز به انتخاب رشته برای بنیاد علمی خود هستند و به همین ترتیب انتخاب می کنند. بهترین زمینه برای تازه واردان ، سه کتاب دستی خوانده شده است ، از جمله یک بخش انتخاب منحصر به فرد برای چارچوب ارزیابی پیام رسان ، چارچوب انتخاب برنامه نویسی در زمینه مجازی و یک پایه انتخابی برای سرویس آموزش. است.

خدایی با اشاره به وضعیت جنجالی که برای افراد تازه وارد و در هنگام انتخاب یک زمینه ایجاد شده است ، اظهار داشت: ما با هوای وحشی و باطل روبرو هستیم که اینجا و آنجا توسط رسانه های رسمی دیده شده است ، که تلاش می کند تا افراد فریبنده را فریب دهد. به عنوان منافع پولی. ” . “توصیه ما این است که رقبا با دانستن این زمینه و صحبت با معلمان و استفاده از تصمیم حوزه مجازی ، این کار را انجام دهند.

وی با اشاره به تغییر فاحش در طرح دو نوع سؤال درباره چارچوب آموزش جدید و قدیمی در آزمون انتخاب 98 ، اظهار داشت: برای سال 1999 گزینه انتخاب مجموعه استعلام قدیمی و جدید به جدیدترین داده می شود. و-می آید و او می تواند در ساعت ثبت نام چارچوب آموزنده را ثبت نام کند. ” انتخاب یک نام. اینجا کلیک کنید

رئیس انجمن ارزیابی گفت: “ما پرس و جوهای مشکل ساز را با دو دستگاه در ساعت ساختار و استعلام از منابع گزارش شده برنامه ریزی کردیم.” “ما علاوه بر این سوالات به طور فزاینده ای از منابع گزارش شده برنامه ریزی کرده ایم.” در نتیجه ، مشکل ساز و دشوار است که به عنوان یک فرضیه در نظر گرفته شود. در نتیجه ، ما تمام معاینات منطقی را انجام داده ایم.

خدایی تصریح کرد: امتحانات با داده های سال گذشته انجام شده است و در دوره های خاص سه گردهمایی آزمون ، انسانی و علمی میزان نمرات خام تعدیل شده است ، بنابراین رقیب دو نمره خام و یک برابری را مشاهده می کند. در رزومه کاری خود ” او استراتژی های دردسرساز و مشکل ساز را اتخاذ کرد. وی ادامه داد: ما در اجرای نمرات نمره های آموزنده و عدالت در نظر گرفته ایم.

علاوه بر امنیت شما