طب چینی برای دیابت

[ad_1]

دیابت یک بیماری است که فاکتورها باعث ایجاد پلاک نژاد بشر از زمان یادبود. دیابت یک بیماری متابولیک است که بر همه سلول ها در بدن است. آن است که توسط ناتوانی بدن در تولید یا سوزاندن قند.

در شرح دقیق تر و دیابت است که این بیماری در آن بدن نمی تواند ایجاد, استفاده و یا ذخیره گلوکز است. گلوکز موجود در جریان خون است و ماده اندازه گیری شده توسط پزشکان به منظور تعیین شدت بیماری در یک بیمار است. وجود دارد دو نوع از دیابت نوع اول و دیابت نوع II است.

ديابت نوع I است که به نام به دیابت وابسته به انسولین. آن را معمولا در کودکان رخ می دهد و می گیرد لحظه ای بدن توقف تولید انسولین است. به منظور زنده ماندن بیماران مبتلا به آن را به تزریق انسولین روزانه.

نوع دوم دیابت رخ می دهد در افراد مسن است. در اینجا بدن بیمار قادر به تولید انسولین و یا قادر به استفاده از آن را به درستی. معمولا حملات افرادی که اضافه وزن دارند و دارای سابقه دیابت در خانواده خود را.

در طب چینی, طب سوزنی رایج ترین راه برای درمان این بیماری است.

نیز وجود دارد چند گیاهان موثر برای مبارزه با آن است.

گون membranaceus استفاده شده است توسط تعداد بی شماری از نسل در درمان دیابت به عنوان دور به عنوان میراث چینی نگران است. این دارو می تواند به کاهش سطح قند خون بدن در حالی که بهبود کلیه توابع و حصول اطمینان از سلامت اعصاب است. زمانی که قرار به تست این دارو تا به حال faired نمره بالا از 97 درصد اثربخشی در برابر دیابت نوع II است.

بربرين به نظر می رسد در فهرست گیاهان داروئی چینی است که می تواند مورد استفاده برای دیابت. آن را می تواند به دست آمده از پوست و ریشه های چینی گیاهان دارویی است. اگر این گیاه را می توان مورد استفاده برای التیام زخم, شانس هستند آن بالا بربرين محتوا. برای بیماران دیابتی بربرين کار می کند با فعال کردن یک بدن آنزیم است که باعث افزایش حساسیت بافت های بدن به انسولین است. اثر کاهش سطح قند خون. اخیر تحقیقات پزشکی ثابت شده بود قدرت این ماده برای بیماران دیابتی.

Lianjin چونگ پزشک و مدیر پکن بیمارستان صلیب سرخ ایجاد یو شیائو سن 8805 فرمول.

این طب چینی طراحی شده است برای بازگرداندن سلامت و عملکرد طبیعی لوزالمعده. فرمول نیز افزایش تولید انسولین تولید سلول های بدن است. مصرف درمان به طور منظم به طور موثر کاهش یک سطح قند خون در حالی که افزایش ترشح انسولین برای مدیریت بهتر این بیماری است. آن را نیز تنظیم سوخت و ساز کربوهیدرات ها باعث بهبود گردش خون و کاهش کلسترول خون. یو شیائو سن 8805 حاوی گیاهان مانند ریشه جینسنگ و Clemetidis Chinensis در میان دیگران.

فرمول او دستخوش یک سری از آزمایشات هر دو در ایالات متحده و چین در حال تولید بهترین نتایج در هر یک. دارو استفاده می شود برای سال های بسیاری در حال حاضر و در بیش از 50 کشور در سراسر جهان.

خوب است به یاد داشته باشید که این دارو را تولید نمی کند هر گونه واکنش های آلرژیک و یا هر گونه عوارض جانبی در بیماران مصرف آن است. آن را نمی خواهد تحت تاثیر قرار دهد و کلیه کبد یا هر عضو دیگر بدن است. یو شیائو سن 8805 است بهترین مورد استفاده برای دیابت نوع II است.

[ad_2]