طبیعی دیابت درمان – پیاز برای درمان دیابت

[ad_1]

طبیعی دیابت درمان آن مفید است به عنوان شناخته شده پیاز برای درمان دیابت. پیاز شناخته شده است اثر خود را در برابر انواع شرایط که شامل سرماخوردگی دیابت و بیماری های قلبی و پوکی استخوان و بیماری های دیگر.

پیاز حاوی ترکیبات شیمیایی هستند که معتقد به ضد کلسترول ضد سرطان و ضد التهابی و خواص آنتی اکسیدانی مانند کورستین. پیاز را نشان می دهد تنها یک ساقه عمودی بالاتر از سطح زمین در حالی که لامپ رشد می کند در زیر زمین آن توسط یکی از بستگان نزدیک از سیر.

طبیعی دیابت درمان نشان داده است که پیاز قابل توجهی قند خون را کاهش اکشن و اصلی مواد تشکیل دهنده فعال است که شناخته شده به عنوان آلیل پروپیل دی (APDS) و همچنین به عنوان دی آلیل دی اکسید (آلیسین).

APDS است که توانایی به کاهش سطح قند خون و افزایش انسولین می شود. از دیگر مزایای پیاز آن قلب و عروق اثرات توانایی به کاهش سطوح چربی هستند, ضد فشار خون و می تواند مانع از تجمع پلاکت. پیاز ضروری برای درمان دیابت.

چگونه پیاز قند خون پایین است که دقیقا شناخته شده است اما تحقیقات نشان داده است که خواص پیاز می تواند به جلوگیری از تجزیه انسولین در کبد است که مانع از تخریب انسولین است. بنابراین این بدان معنی است که بدن را بالاتر از سطح انسولین ضروری است که برای افراد مبتلا به دیابت.

پیاز برای درمان دیابت استفاده شده است از زمان های قدیم; آن را می سازد تفاوت که آیا پیاز خام خورده یا پخته شده. پیاز (Allium cepa) متعلق به خانواده سوسن است که خانواده به عنوان سیر و پیاز و تره فرنگی و موسیر.

پیاز طبیعی دیابت درمان است که شامل تعدادی از sulphides که شبیه به کسانی که در سیر این شناخته شده است به کاهش چربی خون و فشار خون.

پس از یک دستور به صورت طبیعی دیابت درمان است که شامل پیاز:

پیاز و سیب زمینی پای

مواد لازم:

500 گرم پیاز ریز خرد شده

1 کیلوگرم سیب زمینی پوست کنده و ریز خرد شده

1 قاشق غذاخوری روغن

125 گرم رنده شده پنیر چدار

15 گرم از کره

2 قاشق غذاخوری خرد شده parsely

2 قاشق غذاخوری پیازچه خرد شده

نمک و فلفل به فصل

روش:

1. حرارت روغن را در یک ماهی تابه بزرگ را (که می تواند قرار داده شده در زیر کوره) قرار دادن یک لایه از سیب زمینی و پیاز و پنیر و تکرار پایان با یک لایه از سیب زمینی های نجومی در بین هر لایه

2. پوشش کاهش و بگذارید به مدت 30 دقیقه. حذف و جای کره را روی سیب زمینی و محل کوره پیشگرم برای بیشتر از 10 دقیقه یا تا زمانی که browned

3. حذف از پای تابه و برش به قاچ بالا ترکیبی از جعفری و پیازچه خدمت با سالاد سبز

آن را ضروری است برای بیماران دیابتی به اجرای پیاز به دیابت خود را طرح درمان به این طبیعی دیابت درمان می تواند کمک به شما در دستیابی به مطلوب سلامت.

[ad_2]