طبیعی درمان دیابت – پیدا کردن اطلاعات بیشتر منجر به یک زندگی بهتر!

[ad_1]

به طور معمول وجود دارد 2 انواع دیابت است. دیابت نوع 1 یک بیماری است که در آن بدن در واقع از بین بردن سلول های پانکراس که باعث می شود که لوزالمعده به توقف تولید انسولین است. افراد مبتلا به دیابت نوع 1 نیاز به تزریق انسولین است.

دیابت نوع 2 شایع تر است, آن است که به طور معمول به نام غیر وابسته به انسولین. آن رخ می دهد که پانکراس خرابی و در نتیجه ناکافی مقدار انسولین در حال تولید است. آن است که اغلب مربوط به ژنتیک فقیر عادت غذا خوردن و یا اضافه وزن شود.

اگر چه آنها انواع مختلف دیابت های طبیعی درمان دیابت قادر است با توجه به هر دو شرایط. طبیعی درمان دیابت یک شکل از naturopathy. آن است که یک جایگزین سیستم پزشکی است که با تمرکز بر سیستم های طبیعی درمان و توانایی بدن برای التیام و حفظ خود است. Naturopathy شامل یک زندگی جدید و سالم که به نفع یک رژیم غذایی متعادل و ورزش های مناسب.

اما این به این معنا نیست که شما باید کاملا جایگزین سنتی پزشک با درمان دیابت. در واقع هر دو درمان باید دست در دست برای نتیجه بهتر.

دقیقا طبیعی درمان دیابت فرمول است که می تواند به کنترل دیابت ؟ در واقع داشتن یک رژیم غذایی سالم با یک تعادل خوب تغذیه و ورزش است که یک پایه محکم برای پیشگیری از دیابت حتی می توانید خنثیسازی بدن از دیابت!

آمریکای شمالی Ginseng یکی از گیاهان دارویی هستند که برای درمان دیابت است. این کمک می کند تا به تنظیم سطح قند خون در بدن شما است. یکی دیگر از عنصر طبیعی شامل دارچین., آن را دارای مزایای مختلف آن را به عنوان کمک می کند تا در هضم و میوه و شیر و مشابه محصولات خاطرات. عنصر سوم شامل منیزیم است. این است که در آجیل و دانه ها و سبزیجات برگ سبز. منیزیم همچنین کمک به تنظیم سطح قند خون. در نهایت و مهمتر از همه شما باید به کاهش مصرف قند.

[ad_2]