صندلی خودتان: 11 راه برای صندلی خود را DIY کنید

بسیاری از زندگی ما صرف نشستن است ، بنابراین شما نیز ممکن است این کار را به سبک انجام دهید! هنگامی که فروشگاه ها آنچه را که دوست دارید- یا آنچه را که می توانید از آن برخوردار نباشید- استفاده کنید ، از مهارت های DIY خود برای ساختن صندلی اتاق ناهار خوری ، سالن خواب یا یک چشمه رنگارنگ برای بچه ها استفاده کنید. اگر شما نگاه …
توسط جنیفر نونان
ایمیل توییتر فیس بوک Pinterest
زمان پخش
1/10
صندلی کودکان و نوجوانان DIY
صندلی برای کوچکترین افراد زندگی شما می تواند به طرز شگفت آور گران شود – و همیشه به طور فوق العاده ساخته نشده اند. این صندلی بچه های DIY ، با این حال که ساخت آن کمی کمتر از 5 دلار هزینه دارد ، به همان اندازه محکم است که می آیند ، و آن را به یک انتخاب عالی برای والدین محتاط تبدیل می کنند. پس از ساختن آن ، به کمک كودكان خود بخواهید كه صندلی را با رنگی بازیگوش رنگ كنند.

عکس: jenwoodhouse.com

استراحت بازیافت شده
2/10
صندلی چوبی DIY DIY
آیا یک گاراژ پر از چوب قراضه نامناسب دارید؟ این پروژه ای است که برای آن صرفه جویی کرده اید. خطوط ساده این صندلی DIY برای نشان دادن یک مجموعه روستایی از چوب های مختلف در لکه های متنوع ایده آل است. این سازنده آگاه ، صندلی این صندلی را از کفپوش های قدیمی افرا ساخته است ، هرچند می توانید از هر چوب دیگری که در دست دارید استفاده کنید.

عکس: دستورالعمل ها از طریق Wholman

ناهار خوری DIY

صندلی تالار

صندلی ناهار خوری DIY پارسونز
یک میز مزرعه روستایی DIY سزاوار مجموعه ای از صندلی های دستباف راحت است – مانند این صندلی های ناهار خوری پارسونز بدون درز. هر صندلی در هر DIY حدود 40 دلار هزینه دارد ، و اگر پارچه اثاثه یا لوازم داخلی عالی را از قبل تهیه کنید ، کمتر است. یک اسلحه اصلی و سوزن مخصوص اثاثه یا لوازم داخلی بالشتک را به قاب چوب محکم می کند. نکته طرفدار: قبل از استفاده از این صندلی ها ، آنها را با چند کت اسکاتچارد اسپری کنید تا مقاومت لکه ای آنها تقویت شود.