صفحه اصلی درمان برای هموروئید ترومبوزه – شما باید به پاپ آن ؟

[ad_1]

خودتان تصور کنید که در خیلی ناراحتی از داشتن هموروئید ترومبوزه که شما امور را در دست خود و در واقع تلاش برای پاپ هموروئید.

من شنیده ام داستان از مردم انجام می دهند که فقط با استفاده از یک آینه و سترون سوزن و در واقع با ایجاد یک سوراخ در تورم هموروئید. زهکشی می آید که بد بو است و معمولا مخلوط با خون و چرک. من توصیه می کنم که قبل از همه چیز این دور شما نگاهی به صفحه اصلی برای درمان هموروئید ترومبوزه.

هموروئید ترومبوزه است که به سادگی یک هموروئید تبدیل شده است که پر از خون تجمع وجود دارد. سپس آن را شروع به لخته و مجموعه ای از خون و چرک و موکوس اشکال. این می تواند تبدیل به بسیار دردناک و بر زندگی روزمره است. این که آیا شما در حال تلاش برای غذا خوردن یا رفتن به حمام; هموروئید به طور مداوم در ذهن خود را.

در اینجا برخی از نکات برای تسکین برخی ناراحتی..

  • شما پس از رفتن به حمام dab با مرطوب دستمال توالت. آب باعث می شود کاغذ نرمتر. فقط dab منطقه نیست پاک کردن. شما همچنین می توانید با استفاده از یک بطری (مانند آنهایی که برای ظرف صابون تمیز کرده و با آب گرم و استفاده از این به آرامی اسپری منطقه-سپس dab خشک
  • آیا فشار هنگامی که شما با استفاده از حمام. اگر شما نشستن به اجابت مزاج است و آهسته آمدن و راه رفتن در اطراف کمی پس از آن بازگشت به توالت.
  • خیس خوردن در آب گرم حمام آب شور سه یا چهار بار در روز. شما می توانید خرید وان حمام نمک در داروخانه های محلی خود را. این نه تنها تسکین درد آن نیز کمک خواهد کرد برای سرعت بخشیدن به درمان بواسیر خود را.
  • افزایش مقدار میوه ها و سبزیجات و غلات سبوس دار است که شما در حال غذا خوردن. فیبر در این مواد غذایی کمک خواهد کرد که برای نگه داشتن مدفوع خود را بزرگ و آسان برای تصویب. افزایش آب خود را به حداقل هشت لیوان در روز با فیبر مهم است که به کمک فیبر به کار می کنند.
  • افزایش فعالیت های شما نیز کمک خواهد کرد در ارتقاء مدفوع نرم تر و درمان بواسیر خود را.

در حال حاضر این واقعیت است که گاهی اوقات هموروئید ترومبوزه در واقع می تواند پاپ همه توسط خود را. چیزهایی مانند عطسه و یا خنده می تواند فشار بسیار متورم هموروئید به نقطه ترکیدن.

صفحه اصلی درمان برای هموروئید ترومبوزه ثابت می شود بسیار موثر است. اگر هموروئید می شود بیش از حد کامل متورم و دردناک شما می توانید یک قرار ملاقات با دکتر خود را. پزشک می تواند یک سوراخ یا برش کوچک اجازه دهید به محتویات هموروئید تخلیه کردن. این امر کاهش خطرات مرتبط با ظاهر خود هموروئید خودتان.

[ad_2]