شما چه می دانید در مورد دیابت

[ad_1]

دیابت می آید از کلمه یونانی که به معنی “به سیفون” . Polyurea (ادرار کردن بیش از حد) است که شایع ترین علامت دیابت است. بیش از حد آب می آید از بدن یک فرد به عنوان اگر آن را در حال siphoned از دهان از طریق سیستم ادراری از بدن است. قندی یک کلمه لاتین است که به معنی “شیرین مثل عسل”. ادرار از یک فرد مبتلا به دیابت حاوی قند است. بنابراین با توجه به سطح بالایی از قند در ادرار و ما آن را به عنوان قندی.

دیابت یک بیماری مزمن است که بر مردم در سراسر جهان است. افراد مبتلا به دیابت در حال افزایش در تعداد روز به روز در حال حاضر روز به دیابت نیز در نظر گرفته به عنوان یک بیماری همه گیر.

خبر خوب در مورد دیابت است که این بیماری قابل درمان است.اگر شما به تازگی مبتلا به یک بیمار دیابت شما نباید نگران این چنین با چند تغییر در سبک زندگی و درمان مناسب می تواند شما را به خلاص شدن از دیابت است. دکتر خود را به طور کامل مسئول برای کنترل دیابت خود را مگر اینکه شما در مراقبت از شما به خودتان.

چه تعریف دیابت? دیابت قندی یک گروه از اختلالات تولید شده با توجه به فقدان کامل انسولین و یا ناکافی تولید انسولین و در نتیجه بالا غیر طبیعی سطح گلوکز خون که منجر به polyurea (افزایش فرکانس از ادرار) افزایش تشنگی و کاهش وزن است.

برآورد شده است که از 16 میلیون نفر در آمریکا به دیابت حدود یک سوم از آنها نمی دانند که آنها آن را به عنوان آن را نیز در نظر گرفته شده به عنوان یک قاتل خاموش بدون داشتن علائم در همه. 800,000 موارد جدید دیابت تشخیص داده می شوند هر سال است. حدود 6 درصد از جمعیت ایالات متحده را تحت تاثیر قرار است توسط این بیماری است و پیش بینی شده است که نزدیک به نه درصد از همه آمریکایی ها را مجبور به دیابت تا سال 2025.

چگونه دیابت رخ می دهد ؟ بدن ما متشکل از میلیون سلول است. سلول ها مانند ماشین آلات که نیاز به سوخت برای عملکرد مناسب.این سوخت و یا انرژی از گلوکز و چربی و پروتئین است. گلوکز منبع اصلی انرژی برای سلول است. بیش از حد قند ذخیره شده در کبد و سلول های عضلانی در صورت گلیکوژن در بین وعده های غذایی این گلیکوژن تغییر خواهد کرد به قند خون و تامین انرژی برای سلول های.

بيماران مبتلا به ديابت قادر به استفاده از گلوکز به عنوان منبع انرژی است. انسولین یک هورمون مترشحه از پانکراس. انسولین مسئول ورود گلوکز به سلول ها استفاده شده است که به عنوان یک منبع انرژی است. در دیابت خود دو فرصت یا لوزالمعده کاملا متوقف می شود تولید انسولین و یا وجود دارد کافی انسولین در هر دو مورد سطح گلوکز در خون را افزایش می دهد به عنوان قند باقی می ماند از سلول.

به دانستن بیشتر در مورد علائم دیابت, درمان, درمان, وب سایت دکتر Armughan (Dip کارت)

[ad_2]