شروع علائم دیابت – تشخیص زود هنگام دیابت

[ad_1]

دیابت شناخته شده است به عنوان یکی از “قاتل خاموش” بیماری است. بیش از 23 میلیون نفر در ایالات متحده مبتلا به دیابت; تنها حدود سه چهارم از آنها را می دانیم که آنها این بیماری است. دیگر شش میلیون نفر افراد مبتلا تشخیص داده نشده تا زمانی که علائم بیماری جدی تبدیل شده است. زمانی که این بیماری تازه شروع شده است, نشانه های دیابت, به نظر می رسد بی ضرر; مبتلا نمی کند و به دنبال توصیه های پزشکی بیماری پیشرفت می کند و علائم ادامه درمان نشده است.

علائم اولیه دیابت به طور معمول بسیار خفیف و اغلب نادیده گرفته شده است. بسیاری از افرادی که علائم خاموش به دنبال توجه پزشکی زیرا آنها احساس علائم بیش از حد و بی اهمیت به حکم درمان های پزشکی. افراد دیگر باید یک شیوه زندگی گیج کننده قرار داده تا با این علائم به دلیل آنها برای پیدا کردن آن را دشوار است به زمان برای رفتن برای آزمایشات پزشکی.

داستان آغاز نشانه های دیابت به شرح زیر است:

افزایش تعداد دفعات ادرار

نیاز به ادرار بسیار بیشتر از حد نرمال است که اغلب اولین علامت دیابت مبتلا متوجه خواهد شد. این علامت ممکن است به نظر می رسد مانند چیزی بیش از یک ناراحتی. باید آن را جدی گرفته می شود به عنوان آن است که توسط کلیه ها نیاز به کار اضافه کاری برای فیلتر کردن خون که آن را حاوی سطوح بالایی از قند است.

تشنگی بیش از حد

نیاز به نوشیدن غیر منتظره ای مقدار زیادی از مایع دیگری است علامت اولیه از دیابت است که به نظر می رسد بی اهمیت اما از آن است که ناشی از نیاز بدن را در مایع اضافی به تعادل زیان ناشی از افزایش کلیه فعالیت است.

شدید گرسنگی

غیر معمول افزایش گرسنگی به نظر نمی رسد جدی اما از آن است که ناشی از کمبود انسولین در بدن است. سطح انرژی رها و بدن می دهد سیگنال های گرسنگی به دلیل آن نیاز به مواد غذایی برای بازگرداندن سطح انرژی به حالت عادی.

کاهش وزن غیر قابل توضیح

بسیاری از مردم خوش آمدید, کاهش وزن, اما اگر آن را به طور ناگهانی رخ می دهد و همراه است با تلاش عمدی برای از دست دادن وزن آن باید به عنوان یک نشانه آن است که چیزی اشتباه است. یک بررسی پزشکی است که همیشه بهتر است در موارد غیر قابل توضیح از دست دادن وزن.

احساس غیر منتظره ای خسته

احساس خستگی رخ می دهد که وجود دارد کافی انسولین در بدن به طور موثر جذب قند به خون و انرژی بدن افت سطح و احساس خستگی پریشان مبتلا.

احساس نحو نامشخصی تحریک پذیر

تحریک پذیری ناشی از حضور کم سطح انرژی در بدن است. فرد مبتلا احساس کند و فعالیت های عادی تبدیل به یک چالش. افسردگی اغلب با تجربه در کنار تحریک پذیری.

تاری دید

تاری دید یا هر گونه دیگر غیر معمول اختلالات به چشم انداز همیشه باید بررسی شود بلافاصله. اگر مشکل ناشی از تورم چشم لنز آن می تواند باعث کوری شود.

[ad_2]