سپتیک درمان محصولات در مقابل خانه ساخته سپتیک و پاک کننده ها

[ad_1]

در حال حاضر که شما را انتخاب کرده اند برای حفظ خود را به سیستم سپتیک شما رو با چند سوال; چگونه شما آن را انجام دهید ؟ که در آن شما شروع کنم ؟ چقدر پول در آن است رفتن به هزینه ؟ و غیره. هنگامی که شما در یادگیری بیشتر در مورد سپتیک تعمیر و نگهداری بیشتر شما متوجه خواهد شد که انتخاب برای حفظ خود را به سیستم سپتیک یک تصمیم بزرگ است که ممکن است به طور بالقوه صرفه جویی در شما از وحشتناک بو گرفتگی و حتی بیشتر از هزینه تعمیرات.خود را سپتیک تانک کانتینر است که متکی بر 2 چیز به درستی کار می کنند: جاذبه ها و باکتری ها. جاذبه باعث می شود که زباله ها را جداگانه و حل و فصل در لایه. باکتری های تجزیه زباله.. خود را سپتیک تانک زیرزمینی است بنابراین شما می دانید زمانی که شما در حال رفتن به یک مشکل است. با استفاده از سپتیک درمان که شامل باکتری ها و آنزیم ها که افزایش رشد باکتری ها بهترین و مطمئن ترین راه برای حفظ سیستم خود را.

در همه جا شما نگاه کنید در اینترنت وجود دارد که مردم نوشتن در مورد این “درمان های خانگی” را برای خود سپتیک تانک. متاسفانه این خانه ساخته سپتیک و پاک کننده ها کار نمی کنند. برخی از مردم می گویند به استفاده از مخمر. اول از همه قارچی هستند باکتری آنها قارچ ها آنها را کمک در تمیز کردن مخزن شما و یا تخلیه خطوط. مخمر نیز نمی خواهد از بین بردن نیاز به پمپ کردن خود را سپتیک تانک. قرار دادن بیش از حد مخمر در خود سپتیک در واقع می تواند مضر باشد. هنگامی که شما با فعال کردن مخمر یک frothing عمل رخ می دهد تغییر فعالیت در مخزن و باعث اتلاف نه برای جدا کردن راه است که به طور طبیعی اتفاق می افتد.

همه باکتری ها را در خود سپتیک تانک کمک به شکستن زباله. اضافه کردن تجزیه حیوانات مرده roadkill و گوشت خام را نمی خواهد کمک به عملکرد شما در سیستم سپتیک چرا که آنها حاوی این باکتری های خوب. آنها حاوی حداقل مقدار باکتری ها نسبت به اندازه خود تانک. قرار دادن یک لاشه در سپتیک تانک تنها می افزاید: بیشتر زباله های تجزیه شود. جلوگیری از هدر رفتن پول در گوشت خام به پایین پرتاب خود را سپتیک. خوردن آن احتمالا یک اثر بهتر بر روی سیستم شما.

دوغ و ماست حاوی باکتری است. چرا که خود را سپتیک تانک بسیار بزرگ مقدار دوغ و یا ماست که شما نیاز دارید در هر ماه به طور موثر خود را تمیز سپتیک تانک خواهد بود ، آن را به سادگی بیش از حد هزینه برای حفظ پول خود را به سیستم سپتیک با فراورده های لبنی. فروشگاه خرید سپتیک و پاک کننده ها و همچنین جوش شیرین تغییر سطح pH را در مخزن خود را. این سطح مهم برای باکتری ها برای رشد و تغذیه است. با تغییر سطح pH شما کشتن باکتری های خوب است که کار به تجزیه زباله در مخزن خود را.

بهترین راه برای حفظ سیستم سپتیک شما این است برای نظارت بر آنچه می رود به مخزن خود را و مطمئن شوید که برای پر کردن باکتری های خوب در مخزن خود را.. جلوگیری از پاک کننده های خشن ضد باکتری پاک کننده و صابون و در هر مورد که نیست آلی است. چون این موارد آسیب باکتری های خوب در سپتیک تانک, آن مهم است به استفاده از سپتیک تعمیر و نگهداری محصول است که حاوی باکتری ها و آنزیم ها به جای و دوباره پر کردن آن باکتری است. انجام هر دو از این چیزها را سپتیک تعمیر و نگهداری آسان و مقرون به صرفه است.

[ad_2]