سوسک در خانه خود را – چگونه به خلاص شدن از شر سوسک

[ad_1]

هنگامی که شما فکر می کنم از یک خانه نگه آفت شما احتمالا فکر می کنم از یک سوسک است. و هنگامی که شما فکر می کنم در مورد یک سوسک شما فکر می کنم در مورد آنچه که بهترین راه برای خلاص شدن از آنها و سریع! پس از سوسک شده اند در اطراف بین 354-295 میلیون سال انسان را به حال طولانی و وحشتناک ارتباط با آنها. سوسک بخشی از Blattaria خانواده و از 4500 نوع 30 در ارتباط با انسان و خوشبختانه تنها 4 از کسانی که مشترک آفات است. این 4 شناخته شده به عنوان سوسک آمریکایی, آلمانی, سوسک ژاپنی, سوسک حمام و شرقی سوسک. کلمه 'سوسک' است که از یک کلمه اسپانیایی است که نوع سرگرم کننده برای گفتن, 'Cucaracha' که به معنی دیوانه اشکال.

در حال حاضر ما می دانیم که تاریخ خود, چگونه ما آنها را بکشند? راه های بسیاری وجود دارد برخی از پاک کننده برخی موثر و برخی آلی بیشتر از دیگران است. در اینجا یک لیست است که باید به یاد داشت, چرا که به زودی و یا بعد از آن's محتمل است که شما'll به آن نیاز دارید.

خلاص شدن از شر در سوسک ارگانیک:

زمین دارای جدار سیلیسی است که از یک پودر خوب استفاده می شود برای تعدادی از چنین چیزهایی به عنوان بستر گربه ثبات کامپوننت برای دینامیت, استخر فیلتر و کشتن سوسک. آن's در واقع فسیل باقی مانده از دیاتومها یک نوع جلبک که دارای یک پوسته سخت. زمانی که پاشیده در سراسر منطقه که در آن سوسک زنده, این پوسته شکننده کاهش به پوسته روچ خشک کردن آن و در نهایت کشته شدن آن است. ممکن است برخی از زمان, اما از آن است که موثر و بی خطر است.

زنبورهای یک درنده و حشرات است که خوردن ماهی تخم مرغ موارد و حتی حمله و خوردن سوسک خود را. زنبورهای یک انگ به آنها متصل شده اما مانند بسیاری از حشرات پرواز که نیش اگر شما آنها را به تنهایی ترک آنها'll به تنهایی شما را ترک و امیدوارم تمام خود را سوسک. ممکن است موثر ترین اما مطمئن آلی است.

سمیت کم روچ روش حذف :

اسید بوریک است دیگر به شدت آفت کش ها استفاده می شود. زمانی که مخلوط با انواع دروغ از شکر و آب و آرد آن را تبدیل به یک طعمه توپ که جذب سوسک. آنها را به خوردن آن حمل آن را به لانه خود را و در نهایت مرگ از دست دادن آب بدن به عنوان دیگر سوسک که طعمه.

مشترک ظرف صابون یکی از بزرگترین آفت کش ها با این نسخهها کار بر روی تمام انواع آفات است. یک فنجان آب یک قاشق چایخوری. از صابون مخلوط بریزید و یک بطری آب اسپری سوسک. صابون محلول خشک dehydrates آفات آنها می میرند. آن's که ساده است. نگه داشتن در ذهن این روش این است که برای یک هجوم گسترده. که به عنوان خوانده شده زیر.

بالا سمیت روچ حذف محصولات :

وقتی که سوسک آمده در نیروی it's زمان جنگ شیمیایی. تجاری درجه سم می تواند خریداری شده در تقریبا در هر نوع فروشگاه. سموم می تواند در اشکال مختلف آمده مانند یک اسپری مه پاش ژل و طعمه توپ. مشکل با یک اسپری و مه پاش است که پوشش مناطق بزرگ است اما نه واقعا قابل کنترل است. آن's ایمن می گویند که شما don't می خواهید آفت کش پوشش تمام اموال خود را به خصوص اگر شما کودکان. جایگزین امن تر از آن است که هنوز هم بسیار موثر است ژل و طعمه توپ. برخی از بهترین برندها عبارتند از:

مبارزه منبع برای کشتن سوسک بزرگ – آسان برای استفاده کودک مقاوم در برابر طعمه. خوب تا سه ماه آنها آن را بخورم و می میرند.

کمک های مالی می کشد مورچه ها و سوسک طعمه سرنگ – قرار دادن دقیقا همان جایی که شما نیاز به آن را در ترک و شکاف. طعمه گرفته شده است به بازگشت به لانه و به اشتراک گذاری همه برای محیط داخلی و خارجی استفاده کنید.

Black Flag مورچه و سوسک کشتن گچ – به شکل یک مانع است که هنگامی که به درستی استفاده می شود کشته شدن سوسک در عرض چند دقیقه از تماس با. گچ مانع قابل مشاهده است به چشم بنابراین شما می دانید که در آن's رفتن.

[ad_2]