سوزن ناوشکن در حال رشد اهمیت سوزن ویرانگر

[ad_1]

در یک نقطه از زمان اکثریت سرنگ استفاده شده را دوباره قابل استفاده در طبیعت وجود دارد اما یک ترس مداوم از گسترش بسیار بیماری های عفونی. تحقیقات علمی کشف شده است که آلوده سرنگ و سوزن اگر نه به طور کامل نابود شود می تواند باعث گسترش بیماری هایی مانند ایدز و هپاتیت B.

در سال های اخیر موسسات مراقبت سلامت و تولید کنندگان دستگاه انجام اقدامات برای مبارزه با خطر ابتلا به عفونت. بنابراین قابل استفاده مجدد از سرنگ در حال حاضر جایگزین یکبار مصرف هستند. هر چند چالش های عمده ای در ارتباط با استفاده از یکبار مصرف, سرنگ, هستند حجم زباله ای که تولید خواهد شد و مدیریت آن است. این ضایعات باید دفع از طریق باز کردن سوزش یا میکنند. مراقب باشید دفع زباله های پزشکی لازم است آن را به عنوان تهدیدی برای جامعه و محیط زیست نیز هست. نیز وجود دارد یک ترس غیر مجاز استفاده دوباره از یکبار مصرف سوزن و سرنگ در بیمارستان ها و بهداشت-مراکز.

همه این خطرات منجر به ظهور سوزن ویرانگر. سوزن سوز هستند بهترین گزینه برای دفع استفاده از سوزن و سرنگ. آنها طراحی شده به صورت سالم و بهداشتی اختیار استفاده از سوزن و سرنگ برای جلوگیری از استفاده مجدد و ایمن گارد از عفونت ها مانند ایدز و هپاتیت B. فرایند شامل تخریب با استفاده از سرنگ پلاستیکی و سوزاندن از سوزن به طور کامل پس از الحاق به واحد.

سوزن ویرانگر است یک ابزار الکتریکی که mutilates سوزن. این ناوشکن دارای یک رشته در معرض. زمانی که سوزن وارد مدار داخل تکمیل می شود و درجه حرارت بالا قوس الکتریکی تولید شده است که می سوزد و سوزن. این ناوشکن همچنین دارای یک برش است که کاهش نازل از سرنگ به طوری که آن را دیگر نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد. سوزن ناوشکن طیف وسیعی از باتری اجرا در دستگاه های قابل حمل به پلاگین در دسکتاپ واحد است.

در نتیجه سوزن ویرانگر است این دستگاه منحصر به فرد است که توسعه داده شده است برای از بین بردن هر دو – سوزن و سرنگ در امن و دوستدار محیط زیست و شیوه ای مقرون به صرفه.

[ad_2]