سقط جنین روش های یادگیری 7 نوع مختلف از سقط جنین

[ad_1]

خود به خودی گیاهی و ناشی از سه روش کلی سقط جنین. اگر چه آن است که محبوب نیست و یا لازم است در این دوران مدرن وجود دارد اما یک روش شناخته شده به عنوان خود وارد سقط جنین نیز می باشد. بسیاری از مردم در نظر نمی خود وارد سقط جنین به میان روش عمده.

در خود تحمیل سقط جنین یک شی نوک تیز مانند لباسی است که داخل رحم مادر انتظار. این روش شناخته شده است می تواند بسیار خطرناک و کشنده است و اصلا قابل اعتماد است.

یکی از قدیمی ترین روش سقط جنین گیاهی سقط جنین کدام است نیز در نظر گرفته شود بسیار امن است. نتیجه های گیاهی سقط جنین است که گاهی اوقات تنها یک بیمار زن باردار است. آن است که بسیار متفاوت از آن بدتر خود وارد سقط جنین. بیش از صدها سال چند گیاهان استفاده می شود به حمل گیاهی سقط جنین. این گیاهان استفاده می شود silphium, birthwort سیاه cohosh, پونه ، tansy ، که برخی از آنها در حال حاضر منقرض شده است. آن را نیز شامل مدرن و روز گیاهان دارویی است که برخی از مردم استفاده روزانه مانند درخت عرعر, اسطو خودوس عادی, جعفری, آویشن, مرزنجوش و شوید. از جمله گیاهان دارویی نامیده می شوند به عنوان abortifacient و یا به سادگی گیاهان است که می تواند باعث سقط جنین.

اما روش های جراحی اغلب استفاده می شود سقط جنین روش های این روز است. پزشک ممکن است شروع یکی از سه روش جراحی برای شروع سقط جنین در اوایل ترم. سه روش جراحی به دنبال سقط جنین هستند:

1) دستی خلاء آرمان یا مگا ولت آمپر – در MVA روش یک سرنگ استفاده می شود برای ساکشن کردن بافت است که باعث سقط جنین

2) الکتریکی خلاء آرمان یا اوا در اوا روش الکتریکی پمپ مورد استفاده برای مکش بافت ،

3) اتساع و کورتاژ یا D&C – هنگامی که دهانه رحم این زن حامله بوده است باز تیز curette استفاده می شود برای تمیز کردن دیواره رحم.

4) اتساع و تخلیه و یا D&E – در این روش رحم تمیز می شود و با استفاده از ابزار و مکش هنگامی که دهانه رحم از زن باردار باز شده است.

5) هیسترکتومی سقط جنین – هیسترکتومی سقط جنین مربوط به سزارين به خاتمه بارداری است.

6) بحث برانگیز دست نخورده اتساع و استخراج و یا IDX – IDX نیز شناخته شده به عنوان جزئی از تولد سقط جنین. در این روش دهانه رحم است diated با استفاده از پنس برای درک و روشن کردن جنین در breech موقعیت. سپس جنین خارج شده است و تنها سر جنین در سمت چپ در داخل رحم. سپس سر فرو ریخته است توسط مکش از مغز ماده از جمجمه. این است که از طریق برش کوچک ساخته شده است که در قاعده جمجمه. IDX یا جزئی از تولد سقط جنین ممنوع است سقط جنین به روش تحت جزئی تولد, سقط جنین, قانون ممنوعیت. این قانون توسط کنگره تصویب و به اجرا زمانی که رئیس جمهور جورج بوش امضا آن در سال 2003. اما این قانون ارائه هر گونه اطلاعات در مواردی که سقط جنین لازم است برای سلامت زن است و از این رو مورد بررسی قرار توسط دادگاه عالی آمریکا برای آن اعتبار قانونی.

7) روش شیمیایی – ترکیبی از مواد مخدر به طور موثر می تواند فسخ یا پایان بارداری. مواد مخدر مانند mifepristone یا متوترکسات استفاده می شود برای سقط جنین است که به دنبال پروستاگلاندین. پروستاگلاندین می آید در دو نوع و استفاده از آن بستگی به محل که در آن سقط جنین انجام شده است. Gemeprost استفاده می شود در سوئد و انگلستان و در حالی که در آمریکا این دارو استفاده می شود معمولا برای سقط جنین.

[ad_2]