سعی کنید کوانتومی Orthomolecular دارو برای درمان دیابت – با استفاده از اسیدهای آمینه به جای مواد مخدر

[ad_1]

در نظر گرفتن درمان دیابت با کوانتوم Orthomolecular پزشکی است. آن می تواند در درمان بسیاری از بیماری ها با دوز بالای ویتامین ها, مواد معدنی, اسیدهای آمینه, گیاهان و مکمل های تغذیه ای. آن است که قادر به درمان دیابت بدون دارو برای بسیاری از مردم است. دیابت یک بیماری است. مسائل متعددی وجود دارد متصل به دیابت است که باید مورد بررسی قرار گرفت. اگر بیمار به طور قابل توجهی دارای اضافه وزن یا چاق باید بپرسید اگر وجود دارد گلوکز مشکل هنگامی که بیمار شد و وزن طبیعی است. از دست دادن وزن است که به احتمال زیاد بخش بسیار زیادی از این بیمار's تنظیم گلوکز مسائل. وجود دارد اعتیاد آور خوردن موضوع ؟ این یک سرنخ به مغز انتقال دهنده عصبی تعادل است که باید متعادل قبل از این اهداف به دست آورد. اسیدهای آمینه می تواند مورد استفاده برای تنظیم و تعادل قند خون و مغز انتقال دهنده های عصبی.

تعادل مغز با اسیدهای آمینه و ویتامین ها طول می کشد زمان برای رسیدن به نتیجه مطلوب و باید در ترکیب با برخی دراز مدت استرس تسکین فعالیت هایی مانند یوگا و چی گونگ, شنا, پیاده روی, مکرر, باغبانی, تای چی, کاراته, ایروبیک, رقص, دوچرخه سواری و یا ورزش در ورزش است. تنظیم مغز اجازه خواهد داد که از دست دادن وزن به کمتر آسیب زا و ساده تر برای مدیریت به صورت بلند مدت. کلید موفقیت در یک رویکرد خواهد شد که در دراز مدت. از دیدگاه پزشکی, اعتیاد آور, غذا خوردن برای کاهش وزن و تنظیم سطح گلوکز خون در هم تنیده هستند. گام های اولیه است که به تعادل مواد شیمیایی مغز و باقی مانده مسائل قابل کنترل است.

چند نسل دیابت اغلب DNA موضوع به جای از دست دادن وزن موضوع است. این درست است به خصوص اگر خانواده نازک است. وجود دارد به احتمال زیاد در دراز مدت پانکراس ضعف در DNA است که ممکن است بیشتر تخریب توسط عوامل محیطی مانند غذاهای تصفیه شده و یا قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی سمی. این نظر من است که DNA ضعف اغلب موفق با از بین بردن فلزات سنگین یا مواد شیمیایی قرار گرفتن در معرض و اضافه کردن اسیدهای آمینه برای ترمیم DNA آسیب دیده. اسیدهای آمینه است که به تازگی مورد استفاده قرار گیرد به گسترش زندگی در ضد پیری تحقیقات در ایتالیا. همان ضد پیری اسیدهای آمینه ممکن است به جلوگیری از آسیب DNA از اتفاق می افتد. پرداختن به از دست دادن وزن و متابولیسم گلوکز با اسیدهای آمینه باید گسترش زندگی در یک شیوه ای کمی متفاوت از ضد پیری تحقیقات در ایتالیا.

تغییرات در خوردن معمولا مورد نیاز برای تمام مسائل است. افراد مبتلا به دیابت به اندازه کافی نمی تواند روند کربوهیدرات. بسیاری از بیماران بی اطلاع هستند که غذاهای تصفیه شده که سرشار از کربوهیدرات از نو خلق کردن یک مشکل با سطح قند خون. رژیم های غذایی بسیار بالا در کربوهیدرات ها می تواند سطح قند خون تقریبا به اندازه شکر تصفیه شده. بیماران دیابتی غیر منتظره ای حساس به مواد شیمیایی در مواد غذایی. رژیم غذایی آلی بسیار مفید برای این گروه است.

© 2010 by Dr R سنگ

[ad_2]