سشوار مسافرتی پرومکس گلد مدل REF.8589 – بانه گالری

سشوار مسافرتی پرومکس دارای دسته تاشو جهت کاهش حجم با قدرت ۱۲۰۰ وات با دو حالت باد سرد و گرم. این سشوار با دسته ی تاشو دارای باد سرد و گرم می باشد و بدنه ی آن ساخته شده از پلی کربنات است که دوام بسیار بالایی دارد. در صورتی که دکمهای که در قسمت بالاتر قرار گرفته است را برای مدتی فشار دهید، سشوار باد سرد تولید میکند که برای جلوگیری از آسیب دیدن و خوش حالتی موها کاربرد دارد. سشوار مسافرتی پرومکس (Promax) مدل 1200F، دارای ظاهری منحصر بفرد با رنگ بندی متنوع و زیبای سفید، صورتی و آبی بوده و کارایی آن در رده متوسط می باشد. سشوار «بورن» (BORREN) مدل «BR-3302» سشواری مسافرتی دارای دستهی تاشو و موتور 1600 وات DC با فناوری تولید یون است که در دو رنگ زیبای آبی و صورتی عرضه شده است.طبق انتظاری که از یک سشوار مسافرتی میرود دستهی سشوار روی بدنه خم میشود و جای کمتری اشغال میکند. فن بهکار رفته در این محصول از 6 پره بهره میبرد و فناوری تولید جریان هوا در آن، از صنعت هوافضا الهام گرفته شده است. به لطف این موتور و فن 6 پره سشوار، نه تنها موهای شما سریعتر خشک میشود بلکه حالت دهی آنها نیز آسانتر خواهد بود.

خرید سشوار مسافرتی
مثلا مطمئنا همه مي دانند زماني كه موها خيس هستند، به هيچ عنوان نبايد از سشوار استفاده كرد و قبل از استفاده حتما موها را كمي خشك كنید، زیرا سشوار کردن موی خیس نه تنها به موهايتان حالت نميدهد بلكه آنها را از ريشه سست و ساقه آن را دوشاخه و مستعد موخوره مي كند. در ایجاد یونهای منفی و جلوگیری از ایجاد الکتریسیته در موها و نیز جلوگیری از حجیم شدن موها قوی عمل میکند و شفافیت زیادی به موها میدهد. در این حالت سد دفاعی برای موهایتان ایجاد می کنید. این سشوار تعدادی متمرکز کننده را همراه خود دارد که در موقع کار با آن میتوانید از آنها استفاده کنید. این سشوار مسافرتی از سیستم محافظتی جلوگیری از داغ شدن بیش از اندازه بهره میبرد. سشوار مدل «TC-1395» سشواری مسافرتی با توان موتور 1000 وات و دستهی تاشوست. این سشوار با تولید یونهای منفی، الکتریسیتهی ساکن روی مو را خنثی کرده و وز شدگی مو را کاهش میدهد. 4. رطوبت داخل مو را حفظ کرده و مو را براق میکند.

این دستگاه با تکنولوژی سرامیکی قابلیت صاف کردن و حالت دادن به مو را دارد ضمنا این سشوار دارای 2 سرعت بوده بطوریکه به تناسب نوع مو و میزان رطوبت بتوان از آن به بهترین شکل استفاده نمود. این فیلتر ها با یک چرخش از سشوار جدا شده و می توانید آن را از هرگونه غبار و شی خارجی مبرا سازد. در اکثر سشوار های خانگی نوع موتور DC بکار رفته است، قدرت موتور و عنصر مشترک است، در این نوع سشوار تنها یک نوع دکمه وجود دارد که می توان آن را در سه حالت خاموش ، گرمای متوسط و باد سبک ، دمای بالا و باد شدید تنظیم کرد. سشوار مسافرتی فیلیپس مدل HP8108 ترکیب پایداری از توانایی خشک کردن و حالت دهی را با هم دارد. مرتب بودن موها و خوش حالت بودن آنها چه در خانم ها و چه در آقایان از اهمیت بالای برخوردار بوده و می تواند تکمیل کننده ی یک استایل شیک و چشمگیر باشد . سشوار مسافرتی نوا مدل NV-662 یک سشوار منحصر به فرد با ابعاد خیلی کوچک است که به راحتی قابل تا شدن است و از این طریق کاربر را قادر میسازد که آن را به راحتی در چمدان جا داده و به مسافرت ببرد.

بهترین سشوار مسافرتی سشوار مسافرتی و هتلی با قدرت 1600 وات و دارای دسته تاشو جهت حمل راحت تر ساخت شرکت نوفر اسپانیا می باشد.مسافرت ها که اسباب سفر زیاد است استفاده از سشوار کوچک ؛ سبک محسوس است. ضمن اینکه قیمت بسیار مناسبی داشته و موتور آن از نوع DC میباشد. به علاوه این سشوار از موتور AC برخوردار است و توان آن معادل 1000 وات است، با این حساب میتوانید از سرعت و قدرت بالای سشوار اطمینان حاصل فرمایید. قابلیت تاشو بود و حمل راحت از دیگر مزایای این سشوار می باشد . این سشوار مسافرتی همچنین از دستهای تاشو برخوردار است که به راحتی به زیر بدنه خم خواهد شد. سشوارهایی با دستهی تاشو که به سشوارهای مسافرتی معروف هستند، عموما قدرت موتور کمتری نسبت به سشوارهای خانگی دارند و . کالای برقی که همینک مشاهده میکنید، سشوار بابیلیس نانو – ByBaBylissnano بوده و با مدل مسافرتی و کوچک عرضه شده است. سشوار کوچک مسافرتی محدوده قیمت از 25000 تومان از فروشگاه خرید اینترنتی فروشگاه جی مارکت.