سردرگمی و ناامیدی از عشق و اعتیاد

[ad_1]

آیا شما تا به حال اعتقاد بر این است که شما می توانید کسی را دوست دارم به اندازه کافی برای رفع هر مشکلی در زندگی خود را? آیا شما از این توانایی و یا تمایل به انکار و توجیه دور آشکار حقایق در مورد شی از محبت شما باور که عشق خود را به اندازه کافی قدرتمند برای تغییر فرد است ؟ اگر پاسخ شما بله به این پرسش شما ممکن است یک رابطه codependent.

هم وابستگی است آزادانه کلمه مورد استفاده بسیاری از ما شنیده اند هر چند تعداد کمی از ما می دانیم آنچه در آن به معنی. در کل هم وابستگی است که در این رابطه وجود دارد که بین هر کس و همه چیز را مثبت و عملکرد لازم از تجربه انسانی است. اما ما به ندرت از واژه های مورد استفاده در این زمینه. زمانی که به کسی است که به عنوان codependent آن معمولا نشان دهنده یک اختلال است. در این مقاله من خواهد شد و محدود کردن آن تا کنون بیشتر با تمرکز بر روی یک نوع خاص از codependent اختلال-روابط هم وابستگی.

رابطه هم وابستگی, همچنین شناخته شده به عنوان سمی عشق یا “شوالیه سفید” سندرم یک بیماری ناتوان کننده روانی اعتیاد به دردناک و خسته کننده و نابرابر روابط است. کسانی که از آن رنج می برند اغلب به دنبال روابط با دیگران که در حال ناپایدار و غیر مسئولانه خود را برآورده سازد اجباری نیاز به کمک به پرورش و یا کنترل کردن دیگران است. قبل از تبدیل شدن آنها به ادغام با شی از محبت خود و معتاد به امید فراتر از همه شواهد و یا منطقی که فرد تغییر خواهد کرد. من دچار اختلال فلج کننده برای سال های بسیاری است.

کسانی که باید این اعتیاد اغلب غافل که آنها آن را داشته باشد. آنها درک نمی کنند که هرج و مرج و درد که بسیار شایع در زندگی خود است که در نتیجه از خود رفتارهای ناکارآمد. آنها نمی بینیم و مسئولیت خود را در ایجاد یک زندگی پر از دلخراش سردرگمی و ناامیدی.

در اوایل سال 1980's من ازدواج کرده بود به یک مرد است که پنهانی اما اصلاح ناپذیر معتاد به مواد مخدر. من درگذشت-in-the-wool باور است که “عشق همه را تسخیر” (سرود رابطه codependent) و سرسخت عزم به او ثابت نگه داشته و من را به آینده را برای بیشتر بدون توجه به آنچه که او من را از طریق.

یک روز من به طور تصادفی یک سرنگ که او پنهان شده بود در یک کابینت آشپزخانه. وجود داشته است بسیاری از علائم از عود است که من استدلال دور و یا انکار کرد اما این یکی بیش از حد روشن را نادیده بگیرد. و از آنجا که او تا به حال منجر به این باور که او پاک و هوشیار شوک دیدن که سوزن به من فرستاده فزاینده پایین به اعماق ناامیدی. او تا به حال نشده است که شواهد یافت بنابراین من صرف چند ساعت بعد به تنهایی manically متناوب بین despondence و خشم. هنگامی که او در نهایت راه می رفت از طریق درب جلو من پول نقد lunged در او شدید brandishing شواهد در دست من است. کاملا متضاد من لجام گسیخته رفتار او باقی مانده unflappably آرام است. او به سرعت ارائه شده تا یکی از معمول خود را بهانه ای لنگ خود-مطمئن باشید که من آن را خرید. او تا به حال هیچ دلیلی برای فکر می کنم در غیر این صورت او می دانست که من می خواستم آنقدر به این باور همه چیز خوب بود و به همین دلیل به راحتی متقاعد کرد.

“I'm استفاده نیست. Don't ناراحت بود-لطفا به من اعتقاد دارند. من فقط گاهی احساس سوزن, اما من انجام هر گونه مواد مخدر; من تنها شات آب است.”

شواهد صحبت کرد ، به هر حال من در آن نگاه کرد فکر او چسبیده یک سوزن در ورید شد مشمئز کننده و نگران کننده است. از سوی دیگر من می خواستم به این باور آنچه که او به من گفتن. به باور او را نابود تمام جهان است. بنابراین من قرار داده و من احساس ویرانی را کنار گذاشته و بلافاصله منتقل شده به codependent حالت. من خودم یادآوری است که من بسیار قوی تر از او بود. او تا به حال یک مشکل جدی من نیست. من خواهد بود بسیار خوب آن بود که او را من تا به حال به نگرانی در مورد. من می تواند به حل این مشکل است.

من با میل و رغبت قبول مسئولیت شکست خود را. جای سوال من سوال خودم. شاید من تا به حال't نشان داد سطح من از خود گذشتگی. شاید من تا به حال سعی کردم به اندازه کافی سخت به نگه داشتن او خوشحال است. من به خودم قول داده است که من او را دوست دارم حتی بیشتر از من بود و قبل از کار سخت تر به آن را نشان می دهد و اعتقاد داشتند که یک بار هم به من ثابت کرد که چقدر من او را دوست داشتم او هرگز تمایل به استفاده دوباره. در آن زمان که طرز فکر کامل حس به من. که راه ارتباط codependent فکر می کند.

ارتباط codependent است که همیشه به دنبال بالقوه در دیگران به جای پذیرش آنها را به عنوان آنها واقعا هستند. آنها مردم را به عنوان آثار در حال پیشرفت-پروژه هایی که در آنها احساس اجبار به در. بیشتر به چالش کشیدن این پروژه بیشتر جذب به فرد دیگر هستند. آنها بر این باورند که آنها در حال امدادگران که آنها در حال انجام کاری مفید است. آنها در تماس با آسیب شناسی که در زمینه درک خود را.

قبل از اینکه طولانی, رابطه codependent می شود از لحاظ عاطفی وابسته به شریک زندگی خود و با وسواس مشکلات و نیازهای خود را. آن است که یک رابطه انگلی است; codependent احساس می کند مانند او بقا بستگی به داشتن شخص دیگر در زندگی خود را. این اعتیاد در هر معنی واقعی کلمه; شخص دیگر می شود codependent's مخدر است. این یک وسواس است که مصرف خود را در هر بیداری اندیشه. ناامیدی و افسردگی که در نتیجه تنها او را چسبیده تنگ تر به شخص دیگر. او ممکن است لبخند برای جهان است اما در درون او احساس می کند مانند او در حال مرگ است. او آغاز می شود جدا خود را چرا که او نمی خواهید دیگران به دانستن در مورد راز زندگی او منجر شده است.

http://randigfine.com/confusion-and-disappointment-of-love-addiction/

[ad_2]