ستاره Titan Scalers – تعمیرات شما می توانید در خانه

[ad_1]

شایع ترین شکست ستاره تیتان بالا رونده است و روتور — و این است که یک تعمیر شما می توانید در خانه بدون هیچ گونه ابزار خاص و یا تجهیزات.

اگر روتور با شکست مواجه ستاره تیتان بالا رونده ساطع کم بشه “Burbling” صدا و قدرت به طور چشمگیری کاهش می دهد. به جای روتور:

جرم گيری با دستگاه جداسازی قطعات

 1. حذف نکته از ستاره تیتان بالا رونده.
 2. سپس بالا رونده را از هوا تامین میکند.
 3. پاک کردن بینی. قدرت دست باید به اندازه کافی برای پاک کردن بینی و تبدیل آن در ضد جهت عقربه های ساعت باز کردن بینی و خلاص شدن از دست. جای بینی در پاک کننده اولتراسونیک
 4. لوله های فلزی است که در حال حاضر در معرض چپ است دوک نخ ریسی. با استفاده از انگشتان دست خود را, حذف 2 عدد اسپیندل حلقه ای از جلوی جرم گيری با دستگاه دوک & دور بیندازید. (همه حلقه ای باید جایگزین).
 5. حذف مسکن اصلی. مسکن اصلی قسمت نزدیک به در معرض دوک نخ ریسی. قدرت دست باید به اندازه کافی برای حذف اصلی مسکن. محل اصلی مسکن به مافوق صوت نیز هست.
 6. به دنبال به سمت پایگاه اصلی اسپیندل شما در حال حاضر دیدن روتور احاطه شده توسط چهار حلقه. (دو اصلی وجود دارد تغییرات روتور منطقه از دوک نخ ریسی. یکی 4 چهار حلقه ها و دیگر دارای 2 چهار حلقه. توجه داشته باشید که به تنظیمات خود را.
 7. اسلاید بالا چهار حلقه به بالا (به سمت جلو دراز و باریک) و خاموش.
 8. اسلاید روتور ،
 9. حذف باقی مانده چهار حلقه. دور چهار حلقه ها و روتور. اینها اجباری قطعات یدکی.
 10. پاک کردن اسپیندل با 2 x 2 دبستان پد.

بالا رونده سرهم

 1. باز خود را بازسازی کیت. بسته به تنظیمات خود را, محل 1 یا 2 چهار حلقه بیش از دوک نخ ریسی و اسلاید آنها را به چهار حلقه شیار در پایه دوک نخ ریسی.
 2. اسلاید جدید روتور بر روی اسپیندل
 3. اسلاید او باقی مانده چهار حلقه (نیز قرار داده شده به چهار حلقه شیار).
 4. حذف بخش هایی از پاک کننده اولتراسونیک; آنها را به خوبی بشویید و خشک به طور کامل. با استفاده از هوا را از سرنگ به خشک داخل قطعات.
 5. جای یک قطره از روغن را بر روی موضوعات به سهولت نصب و راه اندازی و سپس پیچ اصلی مسکن به عقب بر روی پایه تا دست تنگ است.
 6. محل 2 مقابل دوک O-rings بیش از این در معرض اسپیندل و اسلاید تا زمانی که آنها در حال استراحت در برابر اصلی مسکن.
 7. نصب بینی. اسلاید بینی بیش از این در معرض اصلی اسپیندل سپس پیچ بینی در جهت عقربه های ساعت تا زمانی که دست تنگ است.

ستاره خود را تیتان بالا رونده در حال حاضر آماده برای رفتن به کار برای شما. اگر قدرت ناکافی است پس از تعویض روتور پیاده کردن دوباره اسلاید روتور و معکوس آن است.

[ad_2]