سبز-حرف های صدف مکمل روغن – امید جدید برای افراد مبتلا به دیابت?

[ad_1]

دیابت شایع بهداشت جهانی مشکل و عوارض آن جدی و حتی تهدید کننده زندگی. تصور کنید اگر انتخاب را ساده بهداشتی مکمل مثل سبز-حرف های صدف نفت برای دیابت می تواند واقعا تفاوت در درجه شدت این بیماری است.

جای تعجب آن است که در حال حاضر به رسمیت شناخته شده توسط دانشمندان و مطالعات تایید کرد که دیابت به خوبی ممکن است یک واکنش بیولوژیکی دراز مدت التهاب در بدن و نه فقط یک مشکل ساده لوزالمعده قادر به انجام کار خود را به درستی همانطور که در دیابت نوع 1 و یا مقاومت به انسولین به عنوان مبتلا به ديابت نوع 2.

آنچه که التهاب?

التهاب بدن's پاسخ به بیماری و یا حمله. اولین علائم درد و تورم یا قرمزی است. این واقعا لازم است از آن محافظت در برابر آسیب و سیگنال های مغز وجود دارد که's یک مشکل رخ می دهد جایی در بدن است.

مشکل بزرگ زمانی رخ می دهد که التهاب است و در حال حاضر به صورت مستمر. این منجر به توسعه بیش از حد اکسیژن فعال که حملات بافت های سالم. اولیه باعث مداوم و مزمن التهاب بد تغذیه ای در شیوه های چنین به عنوان با کیفیت پایین, رژیم غذایی و خوردن بیش از حد. مصرف مواد غذایی حاوی قندهای ساده مانند فروکتوز و سوکروز و کاهش مصرف آنتی اکسیدان مواد غذایی تمایل به القاء التهاب است.

التهاب به معنی کمتر از حد مطلوب سلامت …

تحقیقات همچنان به نقطه نسبت به کل این بدن التهاب به عنوان علت اصلی دیابت مسائل و چندین آزمون علمی ارائه شده است که مدارک و شواهد التهاب بدون شک یک جزء از فرایند است که به ارمغان می آورد در مورد دیابت.

آنچه این تحقیقات نشان داده است بیش و بیش از این است که رژیم غذایی غربی و به خصوص آمریکایی عادات غذایی بدون شک بزرگترین عوامل خطر برای دستیابی به دیابت است. برای یک مدت زمان طولانی پزشکان تا به حال فکر می کردم که چاق بود و به سرزنش برای دیابت نوع 2 است. اما تازه ترین اطلاعات تایید کرده است که با وجود این واقعیت است که چربی بدن اضافی بود و به نوعی برای کسانی که در حال توسعه این بیماری نبود ماشه اولیه. باعث شد در واقع التهاب مزمن.

آنچه شما می توانید انجام دهید

آن's نه همه خبر بد هر چند. تحقیقات برخی از خبر خوب بیش از حد! آن را نیز نشان داده است که امگا-3 اسیدهای چرب ضروری هستند فوق العاده مفید در کاهش التهاب در بدن است.

به ویژه در نیوزیلند سبز-حرف های صدف نفت کشف شد به یک ترکیب منحصر به فرد از امگا-3 و امگا-6, دریایی, چربی, همراه با سایر ترکیبات منحصر به فرد است که اطمینان حاصل شود آن را بسیار موثر و بسیار قوی تر از بالا روغن ماهی در قرار دادن از آتش التهاب سيستميک.

این افزایش اثربخشی اجازه می دهد تا برتر کاهش التهاب به دست آمده با استفاده از یک بطور قابل توجهی کوچکتر از اندازه دوز صدف نفت به عنوان که در مقایسه با دیگر روغن ماهی.

نه تنها این, اما معلوم شد که بالاتر امگا-3 مصرف واقعا بهبود متابولیسم چربی. آن را نیز کاهش چاقی و دیابت نوع 2 با سرکوب تولید از این التهاب منابع در سلول های چربی.

افزایش مصرف امگا-3 به نظر می رسد به پرتاب یک سوئیچ در فرایند متابولیک بدن که اجازه می دهد تا بدن به کاهش بیش از حد سلول های چربی. همچنین کاهش ایجاد التهاب مربوط به عوامل منجر به بهبود خون سیستمیک حساسیت به انسولین.

این است که قطعا خبر بسیار خوبی برای بیماران مبتلا به دیابت و همچنین عموم مردم است. با افزایش مصرف امگا-3 موجود در سبز-حرف های صدف نفت به نظر می رسد التهاب که منجر به دیابت را افزایش می دهد و شدت آن می تواند به طور قابل توجهی کاهش داد با این خاص بهداشتی و مکمل های غذایی.

[ad_2]