زخم پای دیابتی و اسانس

[ad_1]

اغلب و متاسفانه زخم در پا تبدیل شدن به یک مشترک ناشی از دیابت است. هنگامی که یک زخم باز است که در حال حاضر در پای آن را نیز می شود در معرض ابتلا به عوارض که ممکن است از عفونت است.

پیشگیری از عفونت ممکن است از طریق استفاده از ضد باکتریایی و ضد قارچی و ضد ویروسی روغن های ضروری مانند روغن درخت چای. روغن درخت چای نیز معمولا توصیه می شود روغن های ضروری است که به لحاظ تاریخی با کمک به بهبود زخم پای به چند دلیل.

اولین بار, روغن درخت چای است غیر منتظره ای بالا غلظت terpinen-4-ol, الکل, که به منزله تا 35% از بهترین کیفیت چای روغن درخت. تحقیقات نشان می دهد Terpinen-4-ol با موفقیت از بدن کمک می کند رسیدن به طبیعی التهاب سطح به عنوان نشان داده شده در نوامبر 2003, تحصیل در استرالیا. التهاب به طور طبیعی رخ می دهد هر زمان که پاسخ بدن به تروما در داخل بدن است. التهاب و در نتیجه قرمزی و تورم و افزایش درجه حرارت بدن و درد. در نتیجه کاهش التهاب ممکن است در نتیجه کاهش ناراحتی های مرتبط با زخم. علاوه بر این روغن درخت چای استفاده می شود در زخم پا است چرا که روغن درخت چای حاوی یک ترکیب منحصر به فرد از اجزای تشکیل دهنده است که نمی توان در این ترکیب در هر نقطه دیگری در طبیعت است. در سال 1978 G. شمشیر و GLK شکارچی نویسنده یک مقاله با عنوان: 'ترکیب استرالیا روغن درخت چای (Melaleuca alternifolia)' در مجله کشاورزی و شیمی مواد غذایی (vol. 26, 1978, pp. 734-9). این مقاله با اشاره به این که درخت چای حاوی viridiflorene در حال حاضر در من% B-terpineol (0.24%) 1-terpineol (مقادير) و آلیل hexanoate (به مقدار بسیار کم).

دوم روغن درخت چای گزارش شده است که دارای خواص ضد عفونی کننده قوی. یک ضد عفونی کننده تعریف شده است به عنوان یک ضد میکروبی ماده است که اعمال می شود به زندگی می کنند و یا بافت پوست برای کاهش احتمال عفونت سپسيس (تعریف شده در زیر) و یا فساد (تعریف شده در زیر).

سپسيس به عنوان یک تعریف جدی موضوع پزشکی ناشی از پاسخ ایمنی به عفونت شدید که در آن توسط باکتری های مضر وارد جریان خون. یک بار در جریان خون به تمام بدن ممکن است تحت حمله است. در موارد شدید نارسایی ارگان و مرگ ممکن است در نتیجه. با توجه به sepsis.com, “تشخيص زودرس و درمان مناسب می تواند به بهبود بهبود میزان زنده ماندن.” متاسفانه “پس از 21 نوامبر سال 2001 تخمین زده می شود که 4,804,000 مردم را توسعه داده اند سپسیس شدید و 1,377,000 در حال برآورد کرده اند.”

کاملا متفاوت مسئله ای است که بسیاری از افراد مبتلا به زخم پا گاهی اوقات چهره قوی, سوراخ کردن بدن, بوی ناپاک است که می تواند تولید شده توسط زخم پا. فساد این توضیح می دهد و تعریف شده به عنوان تجزیه پروتئین های حیوانی با سرعت بالا توسط باکتری هایی است که تغذیه پروتئین که اجازه می دهد گوشت به پوسیدگی و یا تجزیه و گاهی منجر به بوی متعفن.

یک لیست کوچک از روغن اضافی نیز ذکر شده است برای کمک به با زخم:

کندر (Boswell carteri),

رز (Rosa dmascena),

گلی (Salvia Sclarea),

ليموترش (Citrus limonum) و ترنج (Citrus bergamia)

دو فرایند پیشنهاد برای استفاده از روغن های ضروری برای یک زخم باز. شما ممکن است انتخاب کنید برای قرار دادن یک یا دو قطره از اسانس را به طور مستقیم بر روی یک توپ پنبه یا یک سواب پنبه. سپس به سادگی زخم کهنه را نم زدن با توپ پنبه. دوم, شما ممکن است انتخاب کنید برای فشرده سازی. فشرده سازی هم می تواند گرم یا سرد. به طور معمول یک کمپرس سرد استفاده می شود در حضور یک تب حاد درد یا تورم. شما ممکن است را انتخاب کنید به طور متناوب گرم و سرد فشرده سازی تا زمانی که شما قادر به تعیین که یکی از تولید بهترین نتایج. شما حتی ممکن است پیدا کردن که ترکیبی از یک داغ و کمپرس سرد استفاده متناوب زمان بهترین گزینه است.

برای فشرده سازی محل 6 قطره از اسانس را در یک کاسه کوچک آب است. سپس یک قطعه از مواد جاذب در مخلوط. این مواد به معنای واقعی کلمه می تواند هر چیزی را نگه می دارد از این مایع مانند یک حوله یا لیف حمام. آیا حذف این قطعه از مواد تا زمانی که آن را نمی تواند نگه دارید یک قطره از مایع مخلوط. سپس حذف مواد و پیچ و تاب آن را تا بیش از حد مایع خشک شده از مواد. این انجام شده است به سادگی برای جلوگیری از بیش از حد نشت. پس از تخلیه مایع اضافی پارچه را ممکن است اعمال می شود به زخم باز. فشرده سازی باید روی زخم را حداقل به مدت 2 ساعت. اما خروج از فشرده سازی بر روی زخم یک شبه ممکن است حتی بیشتر مفید است.

در خلاصه روغن درخت چای است که ضد عفونی کننده است و ممکن است کار بسیار خوبی برای کاهش میکروبی مهاجمان که سعی می کنید برای حمله به بدن از طریق باز افزایش می یابد از یک زخم پا. روغن درخت چای ممکن است ایجاد یک سد بسیار قوی است که آن را قادر به نگه داشتن باکتریایی و ویروسی مهاجمان از جریان خون. این ضد میکروبی عملکرد روغن درخت چای نیز ممکن است جزء لازم است که منجر به کاهش و یا حذف کل منحرف که بوی زخم پای دیابتی گاهی اوقات تولید کند. علاوه بر این مزایای روغن درخت چای نیز اعتقاد بر این دارای ویژگی های است که ممکن است قادر به کمک به بدن با التهاب ایجاد شده توسط بدن در واکنش به تروما از زخم. این مزایای بدن به عنوان درد و تورم همراه با التهاب نرمال است و یا کاهش می یابد.

[ad_2]