رژیم غذایی کتوژنیک برای مدیریت دیابت نوع 2

[ad_1]

رژیم غذایی کتوژنیک در استفاده شده است پس از سال 1924 در اطفال به عنوان یک درمان برای صرع. کتوژنیک (keto) رژیم غذایی است که سرشار از چربی و کربوهیدرات کم. طراحی رژیم غذایی ketogenic است به تغییرات متابولیک بدن را سوخت و از سوختن کربوهیدرات به چربی. با keto رژیم غذایی بدن سوخت و ساز چربی به جای قند به انرژی است. کتون یک محصول جانبی از این روند.

در طول سال رژیم غذایی ketogenic استفاده شده است برای درمان دیابت است. یک توجیه بود که این رفتار دیابت در ریشه آن باعث کاهش مصرف کربوهیدرات منجر به کاهش قند خون است که به نوبه خود باعث کاهش نیاز به انسولین که کاهش مقاومت به انسولین و ارتباط سندرم متابولیک. در این راه یک رژیم غذایی ketogenic ممکن است بهبود قند خون (قند) سطوح در حالی که در همان زمان کاهش نیاز به انسولین است. این نقطه نظر ارائه keto رژیم غذایی به عنوان یک بسیار امن تر و موثر تر طرح از تزریق انسولین برای مقابله با مصرف مواد غذایی کربوهیدرات بالا.

یک keto رژیم غذایی است که در واقع بسیار محدود در رژیم غذایی. در کلاسیک keto رژیم غذایی برای مثال یکی می شود حدود 80 درصد از کالری مورد نیاز از چربی و 20 درصد از پروتئین ها و کربوهیدرات ها. این یک علامت خروج از هنجار که در آن بدن اجرا می شود انرژی از قند حاصل از هضم کربوهیدرات اما به شدت محدود کردن کربوهیدرات بدن مجبور به استفاده از چربی به جای.

یک رژیم غذایی ketogenic نیاز به مواد غذایی سالم مصرف از چربی های مفید مانند روغن نارگیل, چمن-pastured کره آلی pastured تخم مرغ و آووکادو و ماهی از جمله ماهی قزل آلا و پنیر و آووکادو روغن بادام و آجیل خام (raw گردو و فندق). مردم در رژیم غذایی کتوژنیک اجتناب از همه نان, برنج, سیب زمینی, ماکارونی, آرد, نشاسته ای سبزیجات و لبنیات. رژیم غذایی کم ویتامین ها و مواد معدنی و مواد مغذی و نیاز به مکمل.

رژیم غذایی کم کربوهیدرات است که اغلب توصیه می شود برای افراد مبتلا به دیابت نوع 2 به دلیل کربوهیدرات تبدیل به قند خون است که در مقادیر زیاد باعث قند خون به سنبله. بنابراین برای دیابتی که در حال حاضر دارای قند خون بالا خوردن قند اضافی تولید مواد غذایی مانند معاشرت خطر است. با تغییر تمرکز از قند به چربی برخی از بیماران می تواند تجربه کاهش قند خون است.

تغییر اولیه بدن منبع انرژی از کربوهیدرات به چربی در پشت برگ محصول جانبی از سوخت و ساز چربی کتون در خون است. برای برخی از بیماران دیابتی, این می تواند خطرناک به عنوان یک تجمع کتون ممکن است ایجاد خطر برای توسعه كتواسيدوز ديابتي (DKA). DKA یک اورژانس پزشکی است و نیاز به فوری یک پزشک. DKA علائم عبارتند از به طور مداوم قند خون بالا, خشکی دهان, شاشی, تکرر ادرار تهوع و نفس است که یک میوه مانند بوی بد و مشکلات تنفسی است. عوارض می تواند منجر به کما دیابتی.

[ad_2]