رو به دیابت یا مشکلات تیروئید? چرا عملکرد غدد درونریز ممکن است کمک به

[ad_1]

با نرخ نوع 2 دیابت و مشکلات تیروئید بالا رفتن سرسام آور متعدد آمریکایی ها به دنبال مراقبت های بهداشتی پزشکان که تخصص در درمان اختلالات سیستم غدد درون ریز. سیستم غدد درون ریز است که شامل غدد مثل تیروئید, غده آدرنال غده هیپوفیز و دیگران تولید هورمون است که تاثیر رشد و سوخت و ساز و تولید مثل و رشد جنسی.

دیابت و اختلالات تیروئید از شایع ترین بیماری های غدد درون ریز سیستم. سابق دیابت رخ می دهد که پانکراس تولید انسولین کافی نیست و یا بدن خود را قادر به استفاده از انسولین است که تولید می شود به طور موثر منجر به مشکلات با تبدیل قند خون به انرژی به درستی. دومی تیروئید بیماری می تواند شامل پرکاری تیروئید (تیروئید) کم کاری تیروئید (تیروئید underactive) و دیگران و تحت تاثیر قرار می های متعدد بدن فرآیندهای منجر به افزایش وزن و خستگی و مشکلات عاطفی مشکل تحمل دماهای سرد و تر.

پس از تشخیص بسیاری با این شرایط مراجعه به یک متخصص غدد اما شما باید آگاه باشید که یک کاربردی متخصص غدد است یک گزینه بیش از حد — و ممکن است به شما ارائه یک رویکرد جامع به درمان است که شما هنوز رتبهدهی نشده است در نظر گرفته شود.

Allopathic غدد در مقابل. عملکرد غدد درون ریز

پزشکان مراقبت های اولیه اغلب مراجعه بیماران به متخصص غدد در صورتی که یک مشکل با سیستم غدد درون ریز. به عنوان غدد درون ریز جامعه متحده “Endocrinologists آموزش دیده برای تشخیص و درمان عدم تعادل هورمون ها و مشکلات با کمک به بازگرداندن تعادل طبیعی هورمون در سیستم شما.” [1]

اکثر endocrinologists هستند allopathic پزشکان که آموزش دیده برای تشخیص علائم و نشانه های بیماری است. سپس آنها به طور معمول تجویز دارو یا جراحی برای درمان آن علایم بیماری. وجود دارد بسیار مهم است با این مشکلات پزشکی مدل:

  • آن را به طور معمول نمی درمان علت زمینه ای از علائم است.
  • آن اغلب کمک به مردم برای جلوگیری از بیماری, تنها درمان علائم پس از بیماری است که در حال حاضر در حال حاضر.

تمرین های کاربردی غدد از سوی دیگر ممکن است کمک به مردم باقی می ماند بیماری-رایگان با شناخت علائم هشدار دهنده زود هنگام و پرداختن به ریشه و علت بیماری با استفاده از تغییر در شیوه زندگی. برای مثال در حالی که شما تست های آزمایشگاهی ممکن است عادی به نظر می رسد با توجه به allopathic پزشک همیشه وجود دارد “مطلوب” محدوده در محدوده طبیعی است. اگر نتایج خود را در آنجا به پایان می رسد از “طبیعی” آن است که اغلب یک نشانه آن است که بدن شما از تعادل خارج است و ممکن است در راه خود را به یک بیماری و دولت است.

یک پزشک ماهر در عملکرد غدد درون ریز را تشخیص دهی و کمک به شما را از تغییرات به شیوه زندگی خود را به سیستم خود را بازگشت به تعادل با هدف نهایی بودن بیماری پیشگیری به جای درمان.

پس دقیقا چه کاربردی Endocrinology?

نگاهی به یک دقیقه و تصور خود را در کل بهداشت و درمان به عنوان یک کوه یخ. علائم و یا بیماری شما در حال حاضر احساس ؟ آن را تا نوک کوه یخ است. معلق در هوا در زیر آب و ساخت کوه یخ عظیم را پایه هستند و علل آن, علائم و یا بیماری های, همه چیز شیمیایی مانند قرار گرفتن در معرض احساسات منفی, عدم تعادل هورمونی, و خیلی بیشتر.

معمولی endocrinologists ممکن است تنها آدرس نوک کوه یخ است. کاربردی endocrinologists نشانی از بقیه.

برای قرار دادن آن را به سادگی در عملکرد غدد درون ریز است که یک شاخه تخصصی از کاربردی پزشکی است که یک اصطلاح گسترده استفاده می شود برای توصیف این فعال بیمار در مرکز مراقبت های سلامتی سیستم. به عنوان موسسه پزشکی کاربردی (IFM) آمده است: [2]

“پزشکی کاربردی است, پزشکی شخصی می پردازد که با پیشگیری اولیه و اساسی باعث می شود به جای استفاده از علائم جدی بیماری های مزمن.”

این سیستم از مراقبت های سلامتی در عمل این اصل است که هر فرد یک فرد است بنابراین “one-size-fits-all” درمان مانند هورمون های مصنوعی و مواد مخدر اغلب ممکن است مناسب باشد. همچنین اذعان علم نشان می دهد که چگونه به خوبی عملکرد بدن انسان برابر است با مجموع تمام بخش های آن است. به عبارت دیگر سیستم غدد درون ریز عمل نمی کند در یک حباب است; آن است که تحت تأثیر و اعمال نفوذ خود را در تمام سیستم های دیگر بدن خود را. سطح خود را از سلامت مصمم است تمام بدن خود را به هم پیوسته سیستم به جای در یک سیستم منحصر به فرد عملکرد مستقل.

بنابراین یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی است که آدرس تنها سیستم غدد درون ریز به عنوان برخی از معمولی endocrinologists ممکن است انجام دهید این است که نادیده گرفتن بقیه شبکه است که در آن این سیستم توابع و بنابراین باید یک زمان سخت در کمک به بدن خود را بازیابی سلامتی و تعادل در آن بنیادی سطوح.

برای مثال متعارف متخصص غدد احتمال استفاده از هورمون های تیروئید برای حل تیروئید underactive است که تنها پرداختن به مصداق (نه به اندازه کافی هورمون تیروئید) از اختلال زمینه ای و یا عدم تعادل. اما اگر چه هورمون های مصنوعی ممکن است پچ کردن مشکل آنها انجام خواهد شد هیچ چیز به آدرس علت ریشه کمبود هورمون تولید می شود.

این است که در آن عملکرد غدد درون ریز در می آید. دکتر تمرین کاربردی endocrinology را بپرسید که چرا عملکرد از دست داده است و در خود غده تیروئید و تعیین آنچه می تواند انجام شود برای بازگرداندن عملکرد. این است که به کمک یک گروه یا پچ-کار به عنوان تجویز هورمون های مصنوعی در اصل است. بلکه این سیستم به دنبال کشف اساسی عدم تعادل که باعث بیماری خود بیماری که آیا تیروئید مربوط به دیابت و یا در غیر این صورت و پس از آن آدرس آنها را با استفاده از رژیم غذایی و مواد مغذی و دیگر, طبیعی, روش ترمیمی در حالی که همچنین از بین بردن هر گونه عادات یا موادی (مانند قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی سمی و غیره.) هستند که مانع بهبود خود را.

تمرکز بر بیماری پیشگیری

یکی از جنبه های است که باعث می شود عملکرد غدد درون ریز بسیار مفید است که کمک می کند تا برای شناسایی ظریف علائم هشدار دهنده که بدن خود را زمینه ای سیستمیک عدم تعادل اغلب قبل از بیماری کشته شدند. این اجازه می دهد تا شما را به ایجاد تغییرات در حال حاضر و جلوگیری از بیمار شدن در وهله اول.

اما حتی اگر شما در حال حاضر یک بیماری مانند دیابت یا کم کاری تیروئید و عملکرد غدد درون ریز کمک خواهد کرد که شما کشف و آدرس منحصر به فرد ریشه و علت بیماری خود را بنابراین شما می توانید بازیابی به طور طبیعی و به طور کامل. این چیزی است که بیمار محور, فردی, مراقبت های سلامتی مانند عملکرد غدد درون ریز است همه چیز در مورد.

به عنوان Sir William Osler یکی از استادان موسس در بیمارستان جانز هاپکینز است که اغلب به عنوان “پدر پزشکی” و “کاربردی پزشکی پیشگام” گفت: [3]

“خوب پزشک درمان بیماری; بزرگ پزشک درمان بیمار که دارای این بیماری است.”

منابع

1. غدد درون ریز جامعه “چیست یک متخصص غدد?”

2. موسسه پزشکی کاربردی “چیست و چه کاربردی پزشکی؟”

3. MedGenMed. 2007; 9(1): 59.

[ad_2]