روش اثبات شده از بازگشت دیابت

[ad_1]

بسیاری از مردم نمی دانند اما دیابت یک اصطلاح کلی برای یک گروه از 3 اختلالات متابولیک است که در آن قند خون بزرگتر از 110 mg/dl. به طور کلی وجود دارد 3 انواع دیابت:

1) نوع 1 که هنگامی رخ میدهد که بدن به سادگی نمی تواند به اندازه کافی تولید انسولین برای کاهش قند خون;

2) نوع 2 (محبوب ترین نوع از ديابت) رخ می دهد که با توجه به بدن “توانایی” توسعه مقاومت به انسولين است. افراد چاق تمایل به توسعه این بیماری به چاقی یک عامل خطر برای این بیماری;

3) نوع 3 نیز نامیده می شود دیابت حاملگی. آن رخ می دهد تنها در زنان تنها در طول بارداری;

از همه این اشکال نوع 1 و نوع 3 می تواند واگردانی. از سوی دیگر نوع 2 نیز نامیده می شود غیر وابسته به انسولین دیابت می تواند واگردانی. طول می کشد برخی از قربانی به عنوان شدید, شیوه زندگی تغییرات باید انجام شود.

به درک چگونه دیابت را می توان واگردانی مهم است به درک چه چیزی باعث این بیماری است. به عنوان بالا گفت: خطر اصلی عامل چاقی است و sedentariness. برخی از افراد مستعد ژنتیکی برای ابتلا به این بیماری در برخی از نقطه در زندگی خود را, اما حتی پس از آن را ممکن است برای به تعویق انداختن آن برای یک دوره از زمان.

در واقع هر زمان که ما با خوردن کربوهیدرات ها با شاخص قند خون بالا یک مقدار زیادی از گلوکز منتشر شده است به سیستم ما. به عنوان یک نتیجه لوزالمعده ترشح انسولین است که باعث کاهش قند خون است. اما انسولین باعث کاهش قند خون با تسهیل ورودی آن در سلول. هر زمان که این دیگر ممکن نیست این lipogenesis باعث شده است. به عبارت دیگر این است که چگونه بافت چربی ایجاد شده است. به درصد بالاتری از چربی بدن سخت تر از آن خواهد شد برای بدن به کاهش قند خون.

روش اثبات شده برای برگرداندن دیابت

یکی از بهترین روشها برای برگرداندن دیابت این است که سعی کنید برای کاهش قند خون به طور طبیعی. این تنها می تواند انجام شود با تغییر عادات غذایی. مثلا به جای خوردن کربوهیدرات مردم می توانید سعی کنید به خوردن چربی به جای. کتوژنیک رژیم غذایی در درجه اول بر اساس چربی و پروتئین بهترین راه برای برگرداندن دیابت و سست مقدار زیادی از بافت چربی در یک دوره نسبتا کوتاه از زمان.

چه رژیم غذایی ketogenic و چرا آن کار می کند ؟

دلیل اصلی که چرا رژیم غذایی ketogenic با این نسخهها کار توسط این واقعیت است که این تغییرات اولیه بدن منبع انرژی از گلوکز به کتون و monoglycerides. به عنوان یک نتیجه بسیاری از مردم با شروع این رژیم غذایی را به شدت کاهش احتباس آب در بدن خود را. به عنوان یک قاعده کلی تا 22 پوند از دست داده و در اولین ماه از رژیم غذایی. افرادی وجود دارند که تا به حال از دست داده بیش از 80 پوند در حدود 6 ماه با استفاده از این رژیم غذایی بدون استفاده از هورمون استروئید و یا افزایش عملکرد مواد.

اگر چه این برای تلفن های موبایل ساده و ساده, چند قوانین وجود دارد که باید محترم شمرده شود:

1) به منظور از دست دادن وزن افراد باید به طور دائم در حالت شناخته شده به عنوان کتوز (که رخ می دهد هر زمان که تعداد کتون بزرگتر از وجود مقدار گلوکز). و همچنین تعداد کالری در هر روز باید محدود به 1500-2000

2) کربوهیدرات محدود در بیش از 20-30 گرم در روز است. GI بالا کربوهیدرات باید اجتناب شود; در عوض مواد غذایی سرشار از الیاف (به عنوان سبزیجات با برگ های بزرگ, برای مثال) باید مورد استفاده قرار گیرد

3) مصرف چربی های مفید است. چرا که بدن ما نیاز به انرژی از یک منبع. و همچنین اگر یک رژیم غذایی حاوی پروتئین کبد را تبدیل monoglycerides و آمینو اسیدهای گلوکز از طریق گلوکونئوژنز که ممکن است منجر به خروج کتوز. این است که باید در تمام هزینه های اجتناب حتی اگر این به معنی خوردن, با کیفیت پایین, چربی (مانند آنهایی که از سوسیس و کالباس و دیگر فرآوری انواع گوشت). چربی ها باید از گوشت و روغن زیتون و خرما و روغن و پنیر و…. اگر چه بسیاری از مردم از خوردن گوشت خوک از نظر رژیم غذایی آن را یکی از بهترین انواع گوشت و یا آن را به عنوان غنی از پروتئین بلکه در چربی نیز هست. هر غذایی جدول و انتخاب مواد غذایی است که شامل نمی شود و یا شامل حداکثر 5 گرم کربوهیدرات در هر 100 گرم است.

4) خوردن پروتئین نیز تشویق می شوند. ما نیاز به پروتئین به منظور زنده ماندن بنابراین خوردن مقدار زیادی از گوشت و پنیر (مراقب باشید هر چند به عنوان برخی از انواع پنیر می تواند شامل خبر کربوهیدرات توصیه می شود.

5) به منظور سرعت بخشیدن به از دست دادن وزن به طور ضمنی از بازگشت از دیابت و مردم نیز باید شروع به ورزش. آن را به یک ورزشکار شروع به سوزاندن برخی از کالری به عنوان این می تواند انجام شود با گام های کودک. تنه زدن در سرعت راه رفتن و یا پیاده روی. از آن خواهد شد کمک به بدن در سوزاندن چربی بیشتر, بافت, اما آن را نیز کمک به بدن در کاهش قند خون است.

6) مکمل مانند l-کارنیتین و بسیاری از مشعلها چربی هستند و نیکو. L-کارنیتین را تجزیه بافت چربی و حمل و نقل خواهد شد آن را در داخل سلول ها در میتوکندری به مشخص تر می شود. میتوکندری را با استفاده از منابع جدید به منظور ایجاد انرژی توسط سنتز ATP (آدنوزین تری فسفات) است که انرژی اصلی ارز توسط بدن استفاده می شود. در ساده تر کلمات l-کارنیتین (در دوزهای است که می تواند تا 5000 میلی گرم در روز) کمک می کند تا بدن تبدیل به بافت چربی را به انرژی. مشعلها چربی مفید هستند و همچنین آنها افزایش درجه حرارت بدن که به نوبه خود باعث افزایش سوخت و ساز بدن.

7) مهم این است که مردم دینک آب تا آنجا که ممکن است. خوردن که مقدار پروتئین می تواند به کاهش بدن PH. به منظور توسعه اسیدوز مردم باید نوشیدن حداقل 4-5 لیتر آب در هر روز. آب کمی پایه pH (به طور کلی آن را مورد 7,5) که می تواند به جلوگیری از اسیدوز و مشکلات گوارشی از ظاهر شدن.

[ad_2]