رشد خوشگل بنفش با استفاده از گیاهان هیدروپونیک

[ad_1]

با استفاده از هیدروپونیک برای رشد بنفشه آفریقایی.

بنفشه آفریقایی در حال شکوه رنگارنگ کوچک گیاهان و مورد علاقه در سراسر جهان است. اکثر مردم از صمیم قلب دوست دارم این کوچک گلدانی, گل, چرا که آنها زیبا فراوان گیاهان گلدار است که در اتاق کوچک می کند و می تواند تقریبا در هر گوشه و یا در یک پنجره طوفان یا گرداب شدید.

آیا شما می دانید شما می توانید رشد, زیبا, بنفشه آفریقایی با استفاده از هیدروپونیک باغبانی ؟ آن است که خاک کمتر و استفاده از مواد مغذی است که خوراک سیستم ریشه. این گل دو بار به عنوان سالم و بسیار با شکوه تر اگر با رشد هیدروپونیک. آنها نیاز به نور خوب و حتی درجه حرارت.

آنها نیاز به اتاق را به رشد سیستم ریشه, اما آن را نمی توان بیش از حد بزرگ یا گیاهان رشد خواهد کرد. با هیدروپونیک باغبانی گیاه را به اتلاف انرژی خود را در حال توسعه ریشه گسترده شبکه به دلیل سیستم هیدروپونیک با ویژه مواد مغذی تامین خواهد مراقبت از که را. در نتیجه رشد آنها با شکوه تر و سریع تر است.

با استفاده معمولی و خاک گلدان آنها آهسته رشد گیاه است. به ویژه هنگامی که شروع آنها از یک تک برگ. شما را پیدا خواهد کرد که بنفشه آفریقایی هستند آسان به رشد در داخل خانه و در هزینه بسیار کم. آنها حتی رشد تجاری با استفاده از شیشه مسکن و هیدروپونیک.

این سیستم هیدروپونیک برای رشد بنفشه آفریقایی برای استفاده تجاری و همچنین ثابت شده است که بسیار موفق است. در واقع هیدروپونیک باغبانی برای بنفشه آفریقایی ثابت کرده است که بسیار سودآور کسب و کار. آن است که ارزان تر و موثر پاک تر از هوای آزاد, باغبانی, و شما لازم نیست که حشرات و آب و هوای نامساعد و علف های هرز و یا حشرات نظارت است.

این سیستم هیدروپونیک آشنایی خود را به آسان به استفاده از روشنایی کافی برای این گل. استفاده مناسب را مخفی می کردند و یا با شدت بالا شارژ نور فلورسنت (به نام چراغ چراغ رشد) در داخل خانه را به راحتی برآورده نور مورد نیاز برای گیاهان است. آفریقایی گل های بنفش نیاز به 60 تا 80 درجه دما برای رسیدن به رشد مطلوب. این است که بسیار آسان برای حفظ برای باغبان داخل سالن. در زمستان مطمئن شوید که اتاق نیست به سرد برای گل.

بسیار کوچک هیدروپونیک سیستم ایده آل برای بنفش آفریقایی و همچنین سایر گل ها و سبزیجات است. وجود دارد فوق العاده کارآمد سیل-و-تخلیه پمپ سیستم آبیاری است که تضمین بهینه کنترل رطوبت برای سالم ریشه. این سیستم با پمپاژ محلول از یک مخزن به آب سینی که در آن سطح آب را دقیقا کنترل می شود. گیاهان آبیاری یکنواخت بر یک به پایان رسیده چرخه به صورت بهینه کنترل رطوبت و سالم ریشه. به این ترتیب زمانی که گیاهان آبیاری از زیر برگ ها و گل نه آسیب دیده از آب لمس کردن آنها است. آنها نمیتوانند آب را لمس برگ و یا از آن خواهد مرد.

بنفشه آفریقایی هستند آسان برای انتشار. فقط قطع یک برگ خروج برخی از بنیادی را به آب. برای نگه داشتن برگ از دست زدن به آب در حالی که انتظار برای ریشه به رشد است به استفاده از فویل و فشار با نوک انگشت یک سوراخ در آن و سپس محل بنیادی از طریق سوراخ به آب است. این را حفظ خواهد کرد برگ از دست زدن به آب در حالی که ساقه رشد می کند ریشه.

هنگامی که آن را به اندازه کافی می توانند ریشه های آن را در خود قابلمه. بسیاری از آفریقایی بنفش عاشقان را تجارت برگها به دریافت انواع مختلف گیاهان است. شما حتی می توانید متقابل نژاد بنفشه آفریقایی.

اکثر مردم نمی دانند که بنفشه آفریقایی باید نر و قطعات.مرد قطعات تشکیل شده از پرچم که ساخته شده از بساک ها و رشته های. آنها پوسته پوسته زرد گرده. زن قطعات شامل کلاله و تخمدان و مادر هنگامی که تبدیل شدن آنها مهم آنها را آماده پذیرش گرده. فقط نگاه در مرکز شکوفه از یکی از خود را بنفشه آفریقایی به دیدن این بخش است. بنابراین شما می توانید رنگ های مختلف تک و دو ruffled لبه و تقریبا هر ترکیبی شما می توانید از فکر می کنم.

بهتر است به چند های مختلف سیاه بنفش گیاهان را در خانه خود چون اگر گیاهان تنها مرد یا زن آنها خواهد بود بسیار خوشحال خواهد شد و نه شکوفه بسیار خوب اگر در همه. شما دریافت پاداش کافی برای هزینه های خود و تلاش برای زیبایی این گیاهان را به خانه خود را برای سال.

[ad_2]