ردیاب خودرو آهنربایی، جی پی اس آهنربایی IR1500- ایران رهیاب

امید است چشم دوم بتواند با یاری خداوند و استقبال شما عزیزان روز به روز کیفیت اطلاع رسانی را بهبود ببخشد. کارایی ها و ویژگی های ردیابها شما را در این انتخاب یاری می کنند. 3. دستگاه خود را در صورت نداشتن شارژ باطری شارژ نمایید. بسته به نیاز خود و کاربرد آنها می توانید ردیاب مورد نظر خود را انتخاب کنید.

خواهید دید که پس از خرید و تهیه ردیاب خودرو، استفاده از امکانات گسترده آن شما را راضی و خوشنود می کند. ردیاب IR1500 در هیچیک از نمایندگیها موجود نیست و فقط و فقط توسط خود شرکت و با مجوز خاص و به تعداد محدود به فروش میرسد.قیمت ردیاب خودرو آهنربایی 4.720.000 هزار تومان با تمامی امکانات و ده سال اکانت سرور رایگان و بدون هزینه جانبی است.در ضمن درصورتیکه زمان شارژ کمتر (حدود 10 الی 14 روز) نیز برای شما کفایت میکند، میتوانید ردیاب مغناطیسی مدل IR180 را تهیه کنید که اندازه و قیمت آن بسیار مناسبتر است. این کارایی ها ردیابها را از یکدیگر متمایز می کنند.

در دسته بندی کلی ردیاب ها به دو دسته با سیم کشی و بدون سیم کشی تقسیم می شوند. ماشین خارجی: اگر ماشین شما از برندهای خارجی می باشد و تمایل ندارید دست به سیم کشی آن زده شود ردیاب آهنربایی خودرو بسیار مناسب شما می باشد و به راحتی می توانید یک ردیاب با باطری 6 هزار میلی آمپری را انتخاب نمایید. ردیاب آهنربایی شارژی از انواع ردیاب بدون سیم کشی می باشد. اقدام به معرفی بهترین انواع ردیاب خودرو نموده است. ردیاب ها انواع مختلفی دارند و شامل ویژگی های گوناگون و منحصر به فردی هستند. سایت چشم دوم در راستای آگاه سازی شما با بهترین و مناسب ترین شیوه های محافظت از خودرو.

این محصول علاوه برداشتن میکروفن بسیار باکیفیت برای شنود دارای دکمه s.o.s یا درخواست کمک اضطراری است که به بکار بردن بهترین نوع از آنتنهای داخلی ردیابی و مکانیابی، بیشتری پوشش ممکن در مواقع حساس را برای شما به وجود میآورد. 5. اطلاعات ورود به سامانه ردیابی را از پشتیبان وب سایت دریافت نمایید. همچنین قابلیت استفاده از مموری کارت یا حافظه خارجی، نگهداری اطلاعات مسیر در گذشته و … از جمله قابلیت شنود، گزارش مسیر و توقفات خودرو، دکمه هشدار مواقع اضطراری یا SOS، مقاومت آنها در برابر رطوبت. با استفاده از بهترین ردیاب خودرو آهنربایی موجود در کشور میتوان امنیت اتومبیل را برای مدتزمان طولانی تأمین کرد.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد ردیاب آهنربایی شارژی لطفا از سایت ما دیدن کنید.