راه حل برای مدیریت نوع 2 دیابت و پیش دیابت اضافه وزن و چاقی

[ad_1]

پیش دیابت و دیابت نوع 2

پیش دیابت و همچنین به عنوان تمام عیار به دیابت نوع 2 هستند در حال افزایش است به طوری که در سال 2010 سازمان بهداشت جهانی (WHO) با صدور دستور برای تمام ملل به اقدام برای مبارزه با گسترش. در سال 2015 فدراسیون بینالمللی دیابت گزارش شده است که بیش از 400 میلیون نفر زندگی با دیابت است. کارشناسان پیش بینی است که در صورت ادامه این روند تا سال 2040, 1.8 میلیارد نفر در سراسر جهان خواهد بود ديابتی. این مقاله و تحقیقات ذکر شده در تمرکز بر رشد شناخت دیابت محققان که مصرف شکر و نوشیدنی های شیرین شده (SSBs) و غذاهای سرشار از قند ممکن است یک علت اصلی از پیش دیابت به دیابت نوع 2 (T2DM) اضافه وزن و چاقی است. عملی و راه حل طبیعی نیز داده می شود برای مقابله با این شرایط است.

دیابت نوع 2 و شکر

به طور معمول قند است تبدیل به قند ساده گلوکز است. سپس انسولین یک هورمون تولید شده توسط لوزالمعده کمک در انتقال گلوکز به سلول های بدن است. به طور معمول عملکرد لوزالمعده تنظیم مقدار انسولین تولید شده بر اساس سطح گلوکز در خون است. اگر یکی به دیابت سطح قند خون بیش از حد بالا تبدیل و سالم و یا تعادل طبیعی از دست داده است. تحقیقات من نشان داده است که دیابت نوع 2 معمولا زمانی رخ می دهد که یک مصرف مقدار بیش از حد از شکر تصفیه شده بیش از یک دوره طولانی. بر خلاف مبتلا به دیابت نوع 1 که در آن لوزالمعده تولید بسیار کمی و یا بدون انسولین مبتلا به ديابت نوع 2 لوزالمعده به تولید مقدار کافی انسولین اما سلول های مقاوم به هورمون.

تحقیقات ارتباط مصرف قند به افزایش وزن و افزایش موارد دیابت نوع 2

به گفته دکتر سانجی باسو (Ph. D. متخصص اپیدمیولوژی از دانشگاه استنفورد ذکر شده در استنفورد پزشکی خبرنامه در یک مقاله نوشته شده توسط Digitale (2013): محققان دانشکده پزشکی دانشگاه استنفورد, دانشگاه کالیفرنیا-برکلی و دانشگاه کالیفرنیا-سان فرانسیسکو مورد بررسی قرار داده, در قند, در دسترس بودن و دیابت نرخ از 175 کشور جهان در طول دهه گذشته است. پس از شمارش برای چاقی و یک آرایه بزرگ از عوامل دیگر محققان دریافتند که افزایش قند در یک جمعیت را تامین مواد غذایی در ارتباط بود به بالاتر دیابت نرخ مستقل از نرخ چاقی. خود را مطالعه منتشر شده در Feb. 27 در مجله PLOS ONE. [1]

FB هو و در مقابل ملک (2010) مطرح: تحقیقات نشان می دهد که قند شیرین آشامیدنی (SSB) مصرف یک عامل خطر برای اضافه وزن و چاقی و همچنین چندین قلبی و متابولیک شرایط به خصوص T2DM. [2]

اضافه وزن و چاقی

بدن انسان قابل توجه است مکانیزم قادر به درمان خود را هنگامی که با توجه به مواد غذایی مناسب. شیوه زندگی, پزشکی, استفاده از تغذیه سالم اجازه می دهد تا بدن به درمان خود را به دست آوردن شتاب در زمینه های پزشکی. به عنوان یک دیابت محقق و شیوه زندگی استراتژیست که یک بار تقریبا از دست داده و زندگی خود را به نوع 2 دیابت تحقیقات من که زندگی من را نجات داد, نشان داد که پیش از دیابت می تواند معکوس شود و دیابت نوع 2 می تواند به بهبودی با استفاده از یک سه جانبه رویکرد است. این شامل:

  1. کم کالری, رژیم غذایی دیابتی: این امر از دست دادن وزن.

  2. دیابتی ورزش: ورزش طراحی شده برای بیماران دیابتی تسهیل سوزاندن بیش از حد قند اضافی در بدن علاوه بر از دست دادن وزن. راه رخ می دهد این است که یک بار قند شده و سوخته بدن تبدیل به چربی برای انرژی است. اول از چربی برای سوزاندن این لایه نازک پوشش سلول های قرمز خون. هنگامی که لایه ای از چربی سوخته است, سلول های قرمز خون مسئول حمل شکر به عضلات مورد استفاده قرار گیرد برای تولید انرژی هستند و در معرض و شروع به جذب قند و حمل و نقل آن به عضلات است. این سلول ها که در حال تبدیل به انسولین مقاوم هستند ترمیم حساسیت به انسولین. دیابت است و سپس در بهبودی.

  3. ویتامین ها: دیابتی اغلب نیاز به مکمل های ویتامین. مکمل های ویتامین می تواند سرعت اثربخشی بالا به دو روش.

مرد معتبر به عنوان پدر ریاضیات Abn al Haytham همچنین به عنوان شناخته شده Al Hazeen تدریس دانش آموزان خود را در مورد اهمیت مبتنی بر شواهد نتیجه گیری. پس از مشاوره با چند تن از پزشکان مراقبت های بهداشتی من انجام تحقیقات خود من و آزمایش. من مصمم به دستیابی به کاهش وزن و معکوس من دیابت نوع 2 است. توسعه سه جانبه رویکرد به من اجازه داد تا برای رسیدن به اهداف من در تنها سه هفته. این شد من شواهد مستقیم از اثربخشی آن و تایید رشد ادعای اینکه مقابله با این مشکل از قند اضافی در بدن و کاهش وزن می تواند تولید واژگونی T2DM. در سال 2009 زمانی که من مبتلا به دیابت نوع 2 من تا به حال یک سطح قند خون از 21.7 millimoles/L-زندگی-تهدید مقدار. پس از سه هفته در برنامه من سطح قند خون طبیعی بود. با ادامه تمرین از تمرینات داده شده در از دست دادن وزن من/دیابت برنامه من رفته از اضافه وزن 220 پوند به من پیشنهاد سالم وزن 180 پوند است. در این روز من باقی می ماند به ديابت نوع 2 رایگان و در همان وزن سالم است.

از سه مرحله فوق تایید شده اند توسط پروفسور S. M. RAJENDRAN. M. D., FRCP(شیشه) D. Sc. و استاد Diabetology و پزشکی هستند و در دسترس عموم در سطح جهان در این وب سایت فقط برای بیماران دیابتی است. پایبندی به بالا سه جانبه سیستم می تواند قطعا و به راحتی اجازه می دهد یک پیش دیابتی به از دست دادن وزن و غلبه بر بیماری است. آن را همچنین می توانید به دیابت به بهبودی در حالی که اجازه می دهد برای از دست دادن وزن در همان زمان که من خودم را به دست آورد. رسیدن به این اهداف بیشتر به ارمغان می آورد در مورد کاهش شانس دستیابی به بیماری قلبی یا سکته مغزی; دو از علل بالا دیابت و اضافه وزن فرد مرگ است.

به عنوان یک شیوه زندگی استراتژیست آموزش دیده در زمینه آشپزی من تجربه شخصی با از دست دادن وزن و شفا از دیابت نوع 2 با استفاده از شیوه زندگی, پزشکی-غذا خوردن سالم و ورزش و ویتامین-برجسته بود در دائم در سال 2016.

مدیریت دیابت

شایع ترین نوع 2 دیابت موفق شده است از طریق استفاده از داروهای تجویزی. مدیریت دیابت در این شیوه اجازه داده است این بیماری-که می تواند معکوس برای تکثیر در سراسر جهان است. مدیریت دیابت به معنی قربانی همیشه باقی می ماند دیابتی. در حالی که مدیریت دیابت, شما می توانید درخواست سه جانبه روش از شیوه زندگی, پزشکی برای معکوس بیماری خود را و رسیدن به از دست دادن وزن. شما همچنین باید با مشورت با دکتر خود را هنگامی که با اضافه کردن این روش به شیوه زندگی خود را.

[ad_2]