راهنمای پزشکی نوار

[ad_1]

هنگامی که شما در حال ایستاده در راهرو داروخانه و یا به دنبال در پزشکی آنلاین فروشگاه عرضه آن را بسیار آسان به ضعف با انتخاب های پزشکی نوار. امیدوارم به شما کمک کند درک آنچه 3M معنی Medipore, Transpore, Microfoam ، 3M باعث می شود کیفیت پزشکی و جراحی ، بیش از احتمال زیاد اگر شما در بیمارستان شما را دیده اند این محصولات است. تمام موارد ذکر شده در این مقاله هستند hypoallergenic. آنها نه همه لاتکس رایگان.

Blenderm: ضد آب پلاستیکی شفاف آن است که انعطاف پذیر و مسدودکننده نوار است که کمک می کند تا محافظت از زخم های خارجی از مایعات و از تبدیل شدن به آلوده. ذکر نشده است لاتکس رایگان.

Durapore: ابریشم-مانند پشتوانه قوی و با چسبندگی بالا به پوست خشک. این است که قوی و مطابق با اشکال منحصر به فرد از بدن به عنوان به خوبی به عنوان بزرگ سس گوجه فرنگی. می توان با استفاده سنگین لوله و اسپلينت. آن است لاتکس رایگان.

Medipore: پارچه نرم و فولاد نوار این است که تنفس آرام و مطیع محصول است که می آید در آسان پارگی سوراخ رول. مورد استفاده برای بزرگتر و حجیم سس که در آن پوست ممکن است کشش و می تواند برای استفاده های مکرر به دلیل آن است که بسیار ملایم است. این است که ذکر شده به عنوان لاتکس رایگان.

Microfoam فوم نوار: آب مقاوم در برابر فوم محصول است که امتداد در تمام جهات. با این نسخهها کار خوبی برای برنامه های کاربردی فشرده سازی و تامین امنیت پانسمان در زمینه های چالش. بسیار مطیع سلول بسته نوار. آن است لاتکس رایگان.

Micropore نوار کاغذی: تنفس آرام و با ریون پشتیبان گیری. این به طور کلی است پانسمان و نوار است که با این نسخهها کار بزرگ برای در خطر و محافظ پوست. می توان آن را مکرر در همان منطقه از پوست است. آن است لاتکس رایگان.

Transpore نوار پلاستیکی: پاک کردن آسان با دو جهته اشک. این سوراخ دار فیلم پلی اتیلن که به راحتی اشک به نوار بسیار نازک. بزرگ برای تامین امنیت لوله. آن است لاتکس رایگان.

راهنمایی برای ساخت بهترین استفاده از نوار پزشکی:

لمس چسبنده بخشی به عنوان کوچک که ممکن است. زمانی که شما محل آن را اعمال می شود و حتی فشار ملایم به بالا برای اطمینان کامل در تماس با پوست است. آرام اما محکم سکته مغزی در طول کل نوار از نوار کمک خواهد کرد که نوار آمده به کامل در تماس با پوست است. این کمک می کند تا نگه داشتن نوار لبه از نورد یا از دست دادن چسبندگی. ترین چسب چوب خشک و تمیز در سطوح بهتر است بنابراین سعی کنید برای به حداقل رساندن شرایط مرطوب به عنوان آنجا که ممکن است. مراقب باشید در هنگام انتخاب صابون و لوسیون و بسیاری از آنها جلوگیری خواهد شد نوار از چسبیدن به دلیل روغن و ترکیبات نرم کننده استفاده می شود. اگر چسب آزار پوست شما شما می توانید با استفاده از یک پوست دبستان مانند 3M Cavilon فیلم مانع. همیشه اجازه می دهد این فیلم به طور کامل خشک قبل از استفاده از نوار پزشکی. به یاد داشته باشید پوست خود را باید سالم و نوار نباید آن را کمتر سالم است. همیشه خود مشورت تیم پزشکی اگر شما نگران هستند برای هر بخشی از سلامت خود را.

[ad_2]